Kategorie D21A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 19.05.2009    0:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 4134 Budínová Radka CHT 7951 C 52142 Hrušková Lenka DKP 8555 C 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 7248 Peterová Věra DOB 8751 C 51491 Végsöová Markéta DOB 8850 C 515496 Zurynková Jana EKP 7053 C 51595 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 9941 Volfová Martina EKP 8051 C 515485 Smičková Eva KON 8277 C 52258 Havlíčková Markéta KSU 8494 C 52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C 52328 Škodová Petra LPU 8359 C 9339 Petrová Daniela LPU 8454 C 4146 Novotná Petra PHK 6651 C 9353 Azebová Nina PHK 8855 C 51569 Gallusová Kateřina SCP 8450 C 9186 Teplá Tereza SHK 8851 C 9969 Procházková Zuzana SJC 8551 C 9605 Hůlková Marie SNA 8255 C 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 232189 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 B 416834 Fólová Martina TJN 8853 C 52230 Dvořáčková Jana TTR 7852 C 515158 Ratkovská Lenka TTR 8551 C 51825 Sehnalová Tereza TUR 8852 C 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 C 8008 Fučíková Hana VBM 7751 C 209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C 53312 Sychrová Barbora VBM 8455 C 253155 Sikorová Miroslava VIC 7658 C 336783 Matějová Kateřina VLI 8054 C 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 E 52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 9067 Zlesáková Daniela ZBM 8467 C 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C

Kategorie D21B

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 19.05.2009    0:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
232911 Pěluchová Daniela CHC 8851 C ? Doležalová Martina CHT 8152 C 9028 Trejtnarová Zuzana KUN 9151 C 9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 428255 Procházková Anna TZL 8462 C 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C

Kategorie D21E

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 19.05.2009    0:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
515504 Blechová Lenka CHT 8053 C 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 E 51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 R 51787 Karochová Simona DKP 8853 E 51338 Labašová Katarína DOB 8351 E 9285 Šponarová Lenka DOB 8451 C 505299 Kelemen Bernadett HRT 0051 C cizinec 505210 Makrai Éva HRT 0052 C cizinec 45917 Szerencsi Ildikó HRT 0053 C cizinec 1300070 Öry Eszter HRT 0054 C cizinec 700003 Hrenkó Ivett HRT 0055 C cizinec 45235 Simon Ágnes HRT 0057 C cizinec 45240 Szerencsi Dóra HRT 0058 C cizinec 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 515126 Dočkalová Martina LPU 8357 E 515167 Krčálová Veronika LPU 8557 R 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 515056 Hostomská Jitka PGP 8056 C divoka karta ranking 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 9416 Melounková Lucie PHK 8054 R 9448 Vítková Lucie PHK 8055 R 553442 Panchártková Jana PHK 8569 E 995858 Doležalová Vendula PHK 8752 R 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 9142 Fejlková Martina SHK 8152 E 995813 Mezníková Lenka SJC 8484 R 9482 Hrobařová Lenka SRK 7751 C 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 515086 Gomzyk Omová Michaela TUR 8153 R 8537 Krafková Lucie TUR 8650 E 52472 Horčičková Eva UOL 7051 R 7752 Heczková Bohdana VLI 7750 R 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 52330 Palátová Petra ZBM 8658 C 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R

Kategorie H21A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 19.05.2009    0:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 8529 Vobr Marek BOR 7801 C 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 2011852 Pešek Ondřej CHC 8502 C 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 52175 Krejsa Jan CHT 8701 C 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 51802 Procházka Jan DKP 8201 R 515015 Janeček Oldřich DKP 8211 C 51803 Žaloudek Petr DKP 8304 C 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 301627 Hošek Radim DOB 8737 C 51588 Kalous Vladislav EKP 7702 C 995855 Princl Pavel FSP 7800 C 8796 Kovalčík Tomáš JAM 7300 C divoka karta ranking 52290 Besta Michal JAM 7600 R 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 515111 Halama Jakub KSU 7940 C 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C divoka karta ranking 995852 Hanslian David LCE 7835 C 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 52965 Rajnošek Matěj OSN 8800 C 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C divoka karta ranking 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 C 9424 Novotný Milan PHK 6502 C divoka karta ranking 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 9526 Vítek Tomáš PHK 7702 R 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 9153 Stulík Jakub SHK 8212 C 9145 Bláha Jan SHK 8215 C 9962 Zlámal Petr SJC 7010 C 500263 Švihovský Jaromír SJC 8005 R 503360 Beneš Jan SJC 8703 R 9903 Drobník Michal SJC 8709 C 52331 Kadlec Jan SJI 8306 C 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 9622 Nývlt Martin SNA 8206 C 9510 Klícha Martin SRK 8801 C 52510 Janků Marek STE 7102 C 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 C 52576 Strachota Petr TJN 8700 C 52250 Dvořáček Jiří TTR 7502 C 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 8020 Baier Martin TUR 7603 R 5599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C divoka karta ranking 800320 Oma Jakub TUR 8002 C 53759 Váňa Martin TUR 8401 C 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 C 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 929929 Kočí Martin VBM 8702 C 301547 Bravený Adam VBM 8801 C 8298 Pachner Pavel VLI 7503 C 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 8980 Hanč Petr VRL 8001 C 101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 C divoka karta ranking 410337 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 C 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 R

Kategorie H21B

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 19.05.2009    0:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
995843 Schuster Martin AOP 6502 C 9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 2011857 Pátek Michal CHC 8603 C 52274 Sudre Frédéric CHT 6701 C 301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C ? Mencl Pavel DKP 7912 C ? Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 51807 Vlach Martin DKP 8605 C 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C ? Brtník Adam DKP 8718 C 7241 Čáp Ondřej DOB 7405 C 7237 Preininger Luděk DOB 8001 C 7230 Lžíčař Martin DOB 8803 C 49418 Paloncý Pavel KSU 8448 C 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 9321 Jirásek Aleš LPU 7601 C 9282 Fukátko Jan LPU 8105 C 253358 Lenner Miroslav LPU 8605 C 9281 Kafka Miloš LPU 8608 C 9274 Fiala Petr LPU 8701 C 232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 8009 Voráček Michal PGP 8009 C 995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 52487 Stoklasa Bohumil PLU 8417 C 52024 Jalový Vlastimil RBK 8604 C 515193 Henek Michal RBK 8605 C 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 9972 Špicar Petr SJC 8801 C 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 995885 Heřman Daniel SRK 7102 C 9521 Krmaš Václav SRK 8001 C 515432 Hulec Jan SRK 8101 C 52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 49999 Duda Antonín TJN 8705 C 52222 Vintr Radek TZL 7701 C 8974 Štregl Petr VRL 7303 C 331606 Tomeš Petr ZBM 7531 C 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 336758 Zháňal Jan ZBM 8721 C

Kategorie H21E

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 19.05.2009    0:00

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
7872 Rambousek Karel BSO 7907 R 51896 Jansa Jiří CHT 8402 R 8277 Janata Martin DKP 8306 R 52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 505216 Kovácz Ádám HRT 0001 C cizinec 405883 Lenkei Zsolt HRT 0002 C cizinec 505205 Kerényi Máté HRT 0003 C cizinec 502912 Szabó András HRT 0004 C cizinec 505219 Zsebeházy István HRT 0005 C cizinec 307564 Józsa Gábor HRT 0006 C cizinec 45486 Lévai Ferenc HRT 0007 C cizinec 45485 Domonyik Gábor HRT 0013 C cizinec 52296 Košárek Pavel JAM 7100 R 9099 Malý Aleš JIL 8702 R 52706 Cahel Marek LCE 8803 R 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 995838 Matějů Luboš PGP 7601 E 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 515420 Losman Petr PHK 7901 E 51443 Zvěřina Petr PHK 8204 R 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 264637 Pospíšil Vít SCP 6800 R 771771 Mrázek Jan SCP 8102 E 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 1008172 Hepner David SHK 7601 E 9137 Paclík Roman SHK 7801 R 995807 Komanec Václav SHK 8406 E 9982 Kazda Ondřej SJC 8202 R 9987 Holas Štěpán SJC 8702 R 52555 Král Václav SSU 8243 R 52450 Poklop Martin SSU 8802 R divoka karta 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 515024 Šurgan Štefan TUR 7900 C divoka karta ranking 53769 Váňa Petr TUR 8103 E 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 R 515047 Vlček Martin TUR 8702 C 515174 Smola Michal TZL 8131 E 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 416042 Krajča Tomáš TZL 8714 R 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 7981 Matějů Michal VLI 7702 R 9000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 515478 Bukovac Palo ZBM 8101 E 500850 Dlabaja Tomáš ZBM 8308 E 8871 Kabáth David ZBM 8433 C divoka karta ranking 500267 Palas Jan ZBM 8507 R 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E