Kategorie D14

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51884 Bucká Karolína ABR 9553 C 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 B 336727 Nováková Tereza DKP 9751 B 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 B 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 B 361971 Hausenblasová Karolína KAM 9650 B 995804 Veselá Rebeka KAM 9652 B 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 B 305990 Cych Weronika PL1 C 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 C 232329 Čechová Tereza SJI 9852 C 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 8671 Ježková Kateřina SLA 9750 B 405999 Petrasová Zuzana SRK 9653 C 9489 Kosková Kateřina SRK 9654 B 301132 Kulhavá Eliška SRK 9655 B

Kategorie D16A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 C 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 C 52753 Kasza Izabela AOP 9453 C 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 A 4536 Voborníková Alena CTB 9451 A 301369 Svobodná Tereza DKP 9350 A 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 7229 Netíková Martina DOB 9351 B 301313 Mrázová Pavla KAM 9350 B ? Kamererová Valerie KAM 9452 B 51105 Knapová Lenka LPU 9351 A 416265 Procházková Klára LPU 9451 A 995893 Svobodová Lenka LTU 9551 A 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 553443 Novotná Markéta PHK 9451 A 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 553451 Benešová Iveta SJH 9351 B 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 9536 Peremská Dana SRK 9351 C 9794 Reslová Hana SRK 9352 A 219279 Kulhavá Šárka SRK 9356 B 995864 Tichá Tereza TJH 9451 A 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 A 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A 411625 Smutná Anežka TUV 9455 A 218976 Kavánková Jana TZL 9351 B 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 515413 Šimková Johanka UOL 9355 A 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 A 53722 Koporová Petra ZBM 9353 A 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 B 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A

Kategorie D18A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
8190 Valešová Jana CHA 9152 A 301368 Svobodná Madla DKP 9154 A 232420 Panochová Anna KAM 9153 A 307363 Matějková Zuzana KAM 9156 B 331162 Rusá Šárka KAM 9157 A 515474 Procházková Zuzana LBE 9251 A 416067 Kukolová Šárka LCE 9251 A 995792 Petráčková Klára LPU 9261 A 8494 Doškářová Tereza LTU 9151 A 232168 Jelínková Šárka PGP 9153 A 515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 A 553444 Novotná Tereza PHK 9255 A 9435 Mervartová Kristýna SHK 9155 A 9199 Teplá Karolína SHK 9251 A 995837 Kosová Denisa SRK 9151 A 9804 Říčařová Žaneta SRK 9152 B 49378 Mlčochová Alice TRI 9251 A 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 995836 Uhlíková Tereza TUR 9151 A 995839 Beranová Barbora TUR 9152 A 995819 Beranová Jana TUR 9153 B 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 49951 Poloprutská Markéta VLI 9251 A 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 B 515421 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 8978 Kičinová Erika VRL 9154 C 8960 Doležalová Radka VRL 9252 A 331285 Jebavá Lucie VRL 9254 B 232355 Šulerová Pavlína ZBM 9152 B

Kategorie D20A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51291 Bochenková Ivana DKP 8950 R 1300066 Györgyi Csenge HRT 0060 C 307796 Tóth Réka HRT 0061 C 406960 Mihálová Dáša JPV 8998 C 8564 Přecechtělová Tereza KAM 8951 A 8899 Hlavová Jindra KON 8989 E 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 515036 Procházková Michaela LPU 8960 R 9332 Knapová Jana LPU 9053 A 410785 Valachová Martina LPU 9054 A 51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 9415 Čepová Daniela PHK 8951 A 52941 Weissová Lucie SCP 8952 A 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 R 9989 Soukupová Lucie SJC 8951 A 52335 Kafková Tereza SJI 8956 A 301474 Kuncová Eliška SSU 8951 R 995803 Freyová Andrea STH 8952 A 416004 Jiříková Dana TAP 9055 A 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 B 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 R 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 A 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 R 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 2008513 Jablonovská Lenka ZBM 9063 C

Kategorie D21A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 4134 Budínová Radka CHT 7951 C 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 7248 Peterová Věra DOB 8751 C 51491 Végsöová Markéta DOB 8850 C 515496 Zurynková Jana EKP 7053 C 51595 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 9941 Volfová Martina EKP 8051 C 515485 Smičková Eva KON 8277 C 52258 Havlíčková Markéta KSU 8494 C 52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C 52328 Škodová Petra LPU 8359 C 9339 Petrová Daniela LPU 8454 C 4146 Novotná Petra PHK 6651 C 9353 Azebová Nina PHK 8855 C 51569 Gallusová Kateřina SCP 8450 C 9186 Teplá Tereza SHK 8851 C 9969 Procházková Zuzana SJC 8551 C 9605 Hůlková Marie SNA 8255 C 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 232189 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 B 416834 Fólová Martina TJN 8853 C 52230 Dvořáčková Jana TTR 7852 C 515158 Ratkovská Lenka TTR 8551 C 51825 Sehnalová Tereza TUR 8852 C 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 C 8008 Fučíková Hana VBM 7751 C 209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C 53312 Sychrová Barbora VBM 8455 C 253155 Sikorová Miroslava VIC 7658 C 336783 Matějová Kateřina VLI 8054 C 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 E 52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 9067 Zlesáková Daniela ZBM 8467 C 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C

Kategorie D21B

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
232911 Pěluchová Daniela CHC 8851 C ? Doležalová Martina CHT 8152 C neregistro 9028 Trejtnarová Zuzana KUN 9151 C 9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 428255 Procházková Anna TZL 8462 C 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C

Kategorie D21E

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
515504 Blechová Lenka CHT 8053 C 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 E 52142 Hrušková Lenka DKP 8555 C 51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 R 51787 Karochová Simona DKP 8853 E 51338 Labašová Katarína DOB 8351 E 9285 Šponarová Lenka DOB 8451 C 505299 Kelemen Bernadett HRT 0051 C 505210 Makrai Éva HRT 0052 C 45917 Szerencsi Ildikó HRT 0053 C 1300070 Öry Eszter HRT 0054 C 700003 Hrenkó Ivett HRT 0055 C 45311 Lubinszki Mária HRT 0056 C 45235 Simon Ágnes HRT 0057 C 45240 Szerencsi Dóra HRT 0058 C 262747 Garai Valéria HRT 0059 C 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 515126 Dočkalová Martina LPU 8357 E 515167 Krčálová Veronika LPU 8557 R 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 515056 Hostomská Jitka PGP 8056 C 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 9416 Melounková Lucie PHK 8054 R 9448 Vítková Lucie PHK 8055 R 553442 Panchártková Jana PHK 8569 E 995858 Doležalová Vendula PHK 8752 R 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 9142 Fejlková Martina SHK 8152 E 995813 Mezníková Lenka SJC 8484 R 9482 Hrobařová Lenka SRK 7751 C 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 515086 Gomzyk Omová Michaela TUR 8153 R 8537 Krafková Lucie TUR 8650 E 52472 Horčičková Eva UOL 7051 R 7752 Heczková Bohdana VLI 7750 R 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 52330 Palátová Petra ZBM 8658 C 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R

Kategorie D35C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 49155 Klinkerová Jitka KAM 6450 C 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 9310 Čermáková Renata LPU 6553 C 416258 Procházková Alexandra LPU 7051 C 338907 Cych Ewa PL1 C 4744 Zlámalová Zdena SJC 7253 C 53193 Čechová Zuzana SJI 6951 C 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 49377 Laštůvková Lenka TRI 6650 C 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C

Kategorie D45C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52412 Smičková Eva KON 5887 C 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 416057 Stackeová Anna LCE 5551 C 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 9290 Dočkalová Jiřina LPU 5654 C 9211 Víchová Ladislava LPU 5851 C 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C

Kategorie D55C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
9576 Stará Pavla BOV 4251 C 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C

Kategorie H14

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
331262 Záděra Pavel BBM 9500 B 410320 Jordanov Alexandr BBM 9501 C 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 9881 Šňupárek Václav DKP 9500 B 410247 Kettner Vojtěch HCE 9600 B 2000222 Chmelař Martin JPV 9505 B 352333 Vystavěl Ondřej JPV 9807 C 232403 Valášek Jiří KAM 9700 C 232395 Aschermann Daniel KAM 9801 C 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 C 232250 Bořil Jan OSN 9700 B 9996 Štál Jan SJC 9601 B 4239 Zlámal David SJC 9603 B 4743 Zikmund Zdeněk SJC 9703 B 232322 Čech Jan SJI 9601 B 336769 Vacek Vojtěch SJI 9602 B 253124 Frýba Dominik SJI 9702 B 52624 Ježek Ondřej SLA 9701 B 405992 Mašek Ondřej SRK 9502 B 9814 Heřman Ondřej SRK 9503 C 410355 Kosek Jan SRK 9507 C 301112 Ptáček Martin SRK 9509 C 9801 Locker Tomáš SRK 9802 C 51472 Vandas Daniel SRK 9805 C 426400 Chovanec David TZL 9502 B 8581 Turna Matyáš TZL 9602 B

Kategorie H16A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 8799 Hadač Filip AOP 9301 A 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 515103 Franko David ASU 9347 C 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 C 920700 Minář Marek ASU 9444 A 8458 Šákr Vít BOR 9301 A 4371 Pavlovec Jan BOR 9503 A 301101 Rusý Tomáš KAM 9301 A 232245 Valášek Jan KAM 9400 B 232267 Semík Ondřej KAM 9401 A 51288 Kettner Lukáš KAM 9403 A 51475 Šlajs Daniel KRL 9403 A 331157 Uhlíř Marek LBE 9400 B 886716 Hubáček Michal LCE 9301 A 53869 Vavrys Johan LCE 9302 A 51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A 410796 Kos Oldřich LPU 9302 A 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 405974 Grundmann Jan LTU 9401 A 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 232647 Maňák Matěj PHK 9302 A 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 B 301134 Jiroušek Vít SRK 9402 B 53565 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 1007546 Skyva Petr STE 9307 B 4647 Német Kryštof STE 9308 B 995849 Chloupek Adam STH 9302 A 9041 Kučera Štěpán STH 9401 A 49365 Argaláš Michal TRI 9301 A 303912 Klusáček Jan TTR 9301 A 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 886717 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B 416144 Korčák Jakub TZL 9403 A 230664 Jašek Otakar ZBM 9422 B

Kategorie H18A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 A 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A 553459 Peřinka Jan AOP 9101 B 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A 253130 Navrátil Boris AOV 9203 A 515109 Sokol Tomáš ASU 9103 B 515191 Hnilica Přemek ASU 9141 A 52574 Benc Martin ASU 9143 C 920691 Strečko Marek ASU 9149 A 920652 Barcík Robert ASU 9201 A 515106 Semančík Dominik ASU 9202 C 416712 Sokol Juraj ASU 9203 C 352304 Ostřanský Filip ASU 9243 B 995799 Semík Vojtěch KAM 9100 A 53660 Nešpor Václav KAM 9103 A 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 B 887170 Valenta Jiří LCE 9201 A 515162 Procházka David LPU 9113 A 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 515479 Lazák Tomáš LTU 9102 A 515402 Petržela Jan LTU 9201 A 887904 Svoboda Tomáš LTU 9202 B ? Vondrák Jiří LTU 9203 C 416118 Landovský Tomáš PGP 9103 A 553441 Kubát Pavel PHK 9101 A 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 A 9198 Mikulecký Jan PHK 9202 A 9843 Funda Jan SHK 9103 A 49603 Smitka Jan SHK 9204 A 331418 Kudera Daniel SHK 9208 A 9486 Handl Jindřich SRK 9201 A 51123 Doležel Ondřej STE 9202 A 51110 Kučera Michal STH 9201 A 9990 Uvizl Marek STH 9202 A 303904 Janata Jakub STH 9205 A 416840 Picek Jan TJN 9101 A 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 A 8661 Gazda Viktor TRI 9203 A 515499 Wolf Daniel TUR 9100 A 995802 Švirák Ondřej TUR 9102 A 53317 Nečas Jiří TZL 9101 A 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 53576 Bravený Vít VBM 9102 A 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C ? Zahradník Tomáš ZBM 9108 C neregistro 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 A

Kategorie H20A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
49438 Melecký Martin AOP 9001 A 416551 Pavlík Michal ASU 9001 B 7761 Kořínek Tomáš BOR 9007 A 505239 Bereczky Máté HRT 0010 C 502918 Fehérvári Zsolt HRT 0011 C 515113 Procházka Pavel JIL 9002 A 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 A 515424 Slezák Jiří LCE 9001 B 515142 Klapal Jan LPU 9006 A 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 A 51675 Lejsek Tadeáš PGP 8903 A 553448 Kubát Jan PHK 8902 R 553440 Müller Martin PHK 8903 A 301639 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 301284 Šesták Jakub RBK 9001 A 995831 Jirásek Michal SHK 8901 A 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 A 9504 Dusílek Adam SRK 8902 R 9491 Ptáček Jiří SRK 9002 A 9049 Klouček Tomáš STH 9002 A 52463 Štrajt Michal TBM 8903 C 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 B 416830 Hostaš Petr TJN 9001 B 51513 Malý Ondřej VIC 8911 R 232102 Válek Filip VRB 8906 A 406959 Majláth Martin ZBM 8902 C neregistro 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 R 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 A

Kategorie H21A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 8529 Vobr Marek BOR 7801 C 52274 Sudre Frédéric CHT 6701 C 301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C ? Mencl Pavel DKP 7912 C ? Brtník Adam DKP 8718 C 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 7237 Preininger Luděk DOB 8001 C 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 7230 Lžíčař Martin DOB 8803 C 51588 Kalous Vladislav EKP 7702 C 515111 Halama Jakub KSU 7940 C 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 49418 Paloncý Pavel KSU 8448 C 253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 9424 Novotný Milan PHK 6502 C 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 52487 Stoklasa Bohumil PLU 8417 C 52024 Jalový Vlastimil RBK 8604 C 515193 Henek Michal RBK 8605 C 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 9145 Bláha Jan SHK 8215 C 9962 Zlámal Petr SJC 7010 C 500263 Švihovský Jaromír SJC 8005 R 9972 Špicar Petr SJC 8801 C 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 52331 Kadlec Jan SJI 8306 C 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 9622 Nývlt Martin SNA 8206 C 9521 Krmaš Václav SRK 8001 C 9510 Klícha Martin SRK 8801 C 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 52510 Janků Marek STE 7102 C 52576 Strachota Petr TJN 8700 C 49999 Duda Antonín TJN 8705 C 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 8020 Baier Martin TUR 7603 R 5599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 52222 Vintr Radek TZL 7701 C 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 929929 Kočí Martin VBM 8702 C 301547 Bravený Adam VBM 8801 C 8298 Pachner Pavel VLI 7503 C 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 331606 Tomeš Petr ZBM 7531 C 336758 Zháňal Jan ZBM 8721 C 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C

Kategorie H21B

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 7241 Čáp Ondřej DOB 7405 C 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 9321 Jirásek Aleš LPU 7601 C 9282 Fukátko Jan LPU 8105 C 253358 Lenner Miroslav LPU 8605 C 9281 Kafka Miloš LPU 8608 C 9274 Fiala Petr LPU 8701 C 995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 995885 Heřman Daniel SRK 7102 C 515432 Hulec Jan SRK 8101 C 52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C

Kategorie H21E

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 7872 Rambousek Karel BSO 7907 R 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 2011852 Pešek Ondřej CHC 8502 C 2011857 Pátek Michal CHC 8603 C 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 51896 Jansa Jiří CHT 8402 R 52175 Krejsa Jan CHT 8701 C ? Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 51802 Procházka Jan DKP 8201 R 515015 Janeček Oldřich DKP 8211 C 51803 Žaloudek Petr DKP 8304 C 8277 Janata Martin DKP 8306 R 51807 Vlach Martin DKP 8605 C 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 301627 Hošek Radim DOB 8737 C 52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 995855 Princl Pavel FSP 7800 C 505216 Kovácz Ádám HRT 0001 C 405883 Lenkei Zsolt HRT 0002 C 505205 Kerényi Máté HRT 0003 C 502912 Szabó András HRT 0004 C 505219 Zsebeházy István HRT 0005 C 307564 Józsa Gábor HRT 0006 C 45486 Lévai Ferenc HRT 0007 C 233673 Pelyhe Dániel HRT 0008 C 46007 Bogos Tamás HRT 0009 C 45485 Domonyik Gábor HRT 0013 C 52296 Košárek Pavel JAM 7100 R 8796 Kovalčík Tomáš JAM 7300 C 52290 Besta Michal JAM 7600 R 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 9099 Malý Aleš JIL 8702 R 995852 Hanslian David LCE 7835 C 52706 Cahel Marek LCE 8803 R 410199 Udržal Tomáš LPU 8002 E 52965 Rajnošek Matěj OSN 8800 C 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 995838 Matějů Luboš PGP 7601 E 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 8009 Voráček Michal PGP 8009 C 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 C 9526 Vítek Tomáš PHK 7702 R 515420 Losman Petr PHK 7901 E 51443 Zvěřina Petr PHK 8204 R 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 264637 Pospíšil Vít SCP 6800 R 771771 Mrázek Jan SCP 8102 E 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 1008172 Hepner David SHK 7601 E 9137 Paclík Roman SHK 7801 R 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 9153 Stulík Jakub SHK 8212 C 995807 Komanec Václav SHK 8406 E 9982 Kazda Ondřej SJC 8202 R 9987 Holas Štěpán SJC 8702 R 503360 Beneš Jan SJC 8703 R 9903 Drobník Michal SJC 8709 C 52555 Král Václav SSU 8243 R 52450 Poklop Martin SSU 8802 R 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 C 52250 Dvořáček Jiří TTR 7502 C 515024 Šurgan Štefan TUR 7900 C neregistro 800320 Oma Jakub TUR 8002 C 53769 Váňa Petr TUR 8103 E 53759 Váňa Martin TUR 8401 C 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 R 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 515047 Vlček Martin TUR 8702 C 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 515174 Smola Michal TZL 8131 E 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 C 416042 Krajča Tomáš TZL 8714 R 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 7981 Matějů Michal VLI 7702 R 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 8974 Štregl Petr VRL 7303 C 9000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 8980 Hanč Petr VRL 8001 C 101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 C 515478 Bukovac Palo ZBM 8101 E 410337 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 500850 Dlabaja Tomáš ZBM 8308 E 8871 Kabáth David ZBM 8433 C 500267 Palas Jan ZBM 8507 R 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 C 52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 R 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E

Kategorie H35C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
8863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 51684 Vinš Pavel DKL 6900 C 515065 Šemelík Petr DKL 6901 C 51733 Kozák Petr KAM 6501 R 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 54005 Cych Piotr PL1 C 236996 Veselský Martin TTR 6900 C neregistro 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C

Kategorie H45C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
7854 Bucký Josef ABR 6001 C 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 8643 Dlouhý Jiří DKP 5700 C 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 53675 Lichovník Tomáš PZR 6401 C 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 53455 Petráček Aleš SJI 6301 C 416300 Kulhavý Josef SRK 5701 C 9128 Mádle Petr SRK 6101 C 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C

Kategorie H55C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 45417 Hegedüs Zoltán HRT 0012 C 9027 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 51511 Kříž Pavel PZR 4800 C 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 8299 Přinda Oldřich VLI 5101 C

Kategorie H65C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C

Kategorie P

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 18.05.2009    1:55

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
207825 Pova Ondřej KRL 9304 B 207839 Vištejn Jiří KRL 9305 B 51301 Hubáček Jan LCE 9101 B 52701 Papugová Katarína LCE 9252 C neregistro 4297 Zlámalová Nikola SJC 9951 C 52904 Ludvík Matyáš STB 9801 C