ABM KOB MOIRA Brno

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 1) 995859 H18A ABM9106 Hrobař Štěpán 120.00 Kč ( 2) 53172 H18A ABM9202 Mokrý Stanislav 120.00 Kč ( 3) 232705 H18A ABM9211 Novotný Ondřej 120.00 Kč ( 4) 416014 H16A ABM9410 Mokrý Ondřej 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

ABR A-team Bruntál

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 5) 7854 H45C ABR6001 Bucký Josef 120.00 Kč ( 6) 51884 D14 ABR9553 Bucká Karolína 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 190.00 Kč

AOP POBO Opava,Přátele orientačního běhu Opava

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 7) 8863 H35C AOP5401 Sýkora Jiří 120.00 Kč ( 8) 410170 H35C AOP6301 Peřinka Jan 120.00 Kč ( 9) 52663 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 120.00 Kč ( 10) 995843 H21A AOP6502 Schuster Martin 120.00 Kč ( 11) 49438 H20A AOP9001 Melecký Martin 120.00 Kč ( 12) 553459 H18A AOP9101 Peřinka Jan 120.00 Kč ( 13) 995870 H18A AOP9201 Sýkora Jan 120.00 Kč ( 14) 8799 H16A AOP9301 Hadač Filip 120.00 Kč ( 15) 410366 H16A AOP9302 Rossmanith Vojta 120.00 Kč ( 16) 995871 H16A AOP9303 Schuster Marek 120.00 Kč ( 17) 352326 D16A AOP9351 Sklenářová Dorothea 120.00 Kč ( 18) 232405 D16A AOP9352 Šarmanová Alena 120.00 Kč ( 19) 52753 D16A AOP9453 Kasza Izabela 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1560.00 Kč

AOV Oddíl aktivního pohybu TJ Baní

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 20) 253130 H18A AOV9203 Navrátil Boris 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 21) 920685 D21A ASU8598 Vávrová Veronika 120.00 Kč ( 22) 416551 H20A ASU9001 Pavlík Michal 120.00 Kč ( 23) 515109 H18A ASU9103 Sokol Tomáš 120.00 Kč ( 24) 515191 H18A ASU9141 Hnilica Přemek 120.00 Kč ( 25) 52574 H18A ASU9143 Benc Martin 120.00 Kč ( 26) 920691 H18A ASU9149 Strečko Marek 120.00 Kč ( 27) 920652 H18A ASU9201 Barcík Robert 120.00 Kč ( 28) 515106 H18A ASU9202 Semančík Dominik 120.00 Kč ( 29) 416712 H18A ASU9203 Sokol Juraj 120.00 Kč ( 30) 352304 H18A ASU9243 Ostřanský Filip 120.00 Kč ( 31) 515103 H16A ASU9347 Franko David 120.00 Kč ( 32) 920667 H16A ASU9348 Mušínský Tomáš 120.00 Kč ( 33) 995795 D16A ASU9351 Kolářová Renáta 120.00 Kč ( 34) 920700 H16A ASU9444 Minář Marek 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BBM BETA Ursus Orienteering

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 35) 53271 H21E BBM6508 Ptáček Pavel 120.00 Kč ( 36) 515468 H21E BBM7205 Fiala Jan 120.00 Kč ( 37) 331262 H14 BBM9500 Záděra Pavel 70.00 Kč ( 38) 410320 H14 BBM9501 Jordanov Alexandr 70.00 Kč ( 39) 331466 H14 BBM9800 Ptáček Patrik 70.00 Kč ( 577) 410398 H55C BBM5100 Denemarek Oldřich 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 570.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 40) 8529 H21A BOR7801 Vobr Marek 120.00 Kč ( 41) 7761 H20A BOR9007 Kořínek Tomáš 120.00 Kč ( 42) 8458 H16A BOR9301 Šákr Vít 120.00 Kč ( 43) 4371 H16A BOR9503 Pavlovec Jan 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 44) 9576 D55C BOV4251 Stará Pavla 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

BSO KOB Baník Sokolov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 45) 7872 H21E BSO7907 Rambousek Karel 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

CHA OK Chrastava

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 93) 8190 D18A CHA9152 Valešová Jana 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

CHC KOB Choceň

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 94) 2011854 H21E CHC7502 Švadlena Pavel 120.00 Kč ( 95) 2011852 H21E CHC8502 Pešek Ondřej 120.00 Kč ( 96) 9563 H21B CHC8601 Sýkora Bohumil 120.00 Kč ( 97) 2011857 H21E CHC8603 Pátek Michal 120.00 Kč ( 98) 232911 D21B CHC8851 Pěluchová Daniela 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

CHT SK Chrast

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 99) 52337 H45C CHT5901 Zeman Jaroslav 120.00 Kč ( 100) 52274 H21A CHT6701 Sudre Frédéric 120.00 Kč ( 101) 4134 D21A CHT7951 Budínová Radka 120.00 Kč ( 102) 51980 H21E CHT8001 Matras Tomáš 120.00 Kč ( 103) ? D21B CHT8152 Doležalová Martina 120.00 Kč ( 104) 52175 H21E CHT8701 Krejsa Jan 120.00 Kč ( 572) 515504 D21E CHT8053 Blechová Lenka 120.00 Kč ( 573) 301360 H21A CHT7901 Korecký Miroslav 120.00 Kč ( 591) 51896 H21E CHT8402 Jansa Jiří 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

CTB SK Chotěboř

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 574) 4536 D16A CTB9451 Voborníková Alena 120.00 Kč ( 575) 51837 D35C CTB6851 Voborníková Eva 120.00 Kč ( 576) 51836 H35C CTB6601 Voborník Petr 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

DKL TJ Sparta Doly Kladno

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 46) 416324 H55C DKL5400 Cabrnoch Jiří 120.00 Kč ( 47) 51684 H35C DKL6900 Vinš Pavel 120.00 Kč ( 48) 515065 H35C DKL6901 Šemelík Petr 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

DKP OOB Kotlářka

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 49) 51800 H65C DKP4300 Procházka Zdenko 120.00 Kč ( 50) 51760 H55C DKP4900 Stehno Pavel 120.00 Kč ( 51) 8643 H45C DKP5700 Dlouhý Jiří 120.00 Kč ( 52) ? H21A DKP7912 Mencl Pavel 120.00 Kč ( 53) ? H21E DKP8109 Tomeš Jaroslav 120.00 Kč ( 54) 515114 H21E DKP8200 Procházka Tomáš 120.00 Kč ( 55) 51802 H21E DKP8201 Procházka Jan 120.00 Kč ( 56) 515015 H21E DKP8211 Janeček Oldřich 120.00 Kč ( 57) 51803 H21E DKP8304 Žaloudek Petr 120.00 Kč ( 58) 8277 H21E DKP8306 Janata Martin 120.00 Kč ( 59) 51755 D21E DKP8450 Kovářová Kristýna 120.00 Kč ( 60) 52142 D21E DKP8555 Hrušková Lenka 120.00 Kč ( 61) 51807 H21E DKP8605 Vlach Martin 120.00 Kč ( 62) 51798 D21E DKP8651 Plochová Dominika 120.00 Kč ( 63) 336746 H21E DKP8717 Pospíšil Ondřej 120.00 Kč ( 64) ? H21A DKP8718 Brtník Adam 120.00 Kč ( 65) 51796 D21E DKP8850 Svobodná Šárka 120.00 Kč ( 66) 51787 D21E DKP8853 Karochová Simona 120.00 Kč ( 67) 51291 D20A DKP8950 Bochenková Ivana 120.00 Kč ( 68) 301368 D18A DKP9154 Svobodná Madla 120.00 Kč ( 69) 301369 D16A DKP9350 Svobodná Tereza 120.00 Kč ( 70) 8645 D16A DKP9450 Dlouhá Hana 120.00 Kč ( 71) 9881 H14 DKP9500 Šňupárek Václav 70.00 Kč ( 72) 515071 D14 DKP9652 Šňupárková Anna 70.00 Kč ( 73) 336727 D14 DKP9751 Nováková Tereza 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2850.00 Kč

DOB KOB Dobruška

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 74) 7241 H21B DOB7405 Čáp Ondřej 120.00 Kč ( 75) 887908 H21A DOB7501 Kolek Petr 120.00 Kč ( 76) 7226 D21A DOB7956 Štěpánová Dita 120.00 Kč ( 77) 7237 H21A DOB8001 Preininger Luděk 120.00 Kč ( 78) 7210 H21A DOB8304 Khýn Vítězslav 120.00 Kč ( 79) 51338 D21E DOB8351 Labašová Katarína 120.00 Kč ( 80) 9285 D21E DOB8451 Šponarová Lenka 120.00 Kč ( 81) 301627 H21E DOB8737 Hošek Radim 120.00 Kč ( 82) 7248 D21A DOB8751 Peterová Věra 120.00 Kč ( 83) 7230 H21A DOB8803 Lžíčař Martin 120.00 Kč ( 84) 51491 D21A DOB8850 Végsöová Markéta 120.00 Kč ( 85) 7229 D16A DOB9351 Netíková Martina 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1440.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 86) 515496 D21A EKP7053 Zurynková Jana 120.00 Kč ( 87) 52852 H21E EKP7414 Ondráček Radim 120.00 Kč ( 88) 51588 H21A EKP7702 Kalous Vladislav 120.00 Kč ( 89) 51595 D21A EKP7850 Ondráčková Veronika 120.00 Kč ( 90) 9941 D21A EKP8051 Volfová Martina 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 91) 995855 H21E FSP7800 Princl Pavel 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 92) 410247 H14 HCE9600 Kettner Vojtěch 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

HRT Hungarian Relay Team

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 541) 505216 H21E HRT0001 Kovácz Ádám 120.00 Kč ( 542) 405883 H21E HRT0002 Lenkei Zsolt 120.00 Kč ( 543) 505205 H21E HRT0003 Kerényi Máté 120.00 Kč ( 544) 502912 H21E HRT0004 Szabó András 120.00 Kč ( 545) 505219 H21E HRT0005 Zsebeházy István 120.00 Kč ( 546) 307564 H21E HRT0006 Józsa Gábor 120.00 Kč ( 547) 45486 H21E HRT0007 Lévai Ferenc 120.00 Kč ( 548) 233673 H21E HRT0008 Pelyhe Dániel 120.00 Kč ( 549) 46007 H21E HRT0009 Bogos Tamás 120.00 Kč ( 550) 505239 H20A HRT0010 Bereczky Máté 120.00 Kč ( 551) 502918 H20A HRT0011 Fehérvári Zsolt 120.00 Kč ( 552) 45417 H55C HRT0012 Hegedüs Zoltán 120.00 Kč ( 553) 505299 D21E HRT0051 Kelemen Bernadett 120.00 Kč ( 554) 505210 D21E HRT0052 Makrai Éva 120.00 Kč ( 555) 45917 D21E HRT0053 Szerencsi Ildikó 120.00 Kč ( 556) 1300070 D21E HRT0054 Öry Eszter 120.00 Kč ( 557) 700003 D21E HRT0055 Hrenkó Ivett 120.00 Kč ( 558) 45311 D21E HRT0056 Lubinszki Mária 120.00 Kč ( 559) 45235 D21E HRT0057 Simon Ágnes 120.00 Kč ( 560) 45240 D21E HRT0058 Szerencsi Dóra 120.00 Kč ( 561) 262747 D21E HRT0059 Garai Valéria 120.00 Kč ( 562) 1300066 D20A HRT0060 Györgyi Csenge 120.00 Kč ( 563) 307796 D20A HRT0061 Tóth Réka 120.00 Kč ( 564) 45485 H21E HRT0013 Domonyik Gábor 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2880.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 593) 52600 D55C HSU4850 Kupcová Věroslava 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

JAM SK Jamnice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 105) 52296 H21E JAM7100 Košárek Pavel 120.00 Kč ( 106) 52290 H21E JAM7600 Besta Michal 120.00 Kč ( 587) 8796 H21E JAM7300 Kovalčík Tomáš 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

JIL OK Jilemnice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 107) 51590 H21E JIL7701 Kolín Jan 120.00 Kč ( 108) 9099 H21E JIL8702 Malý Aleš 120.00 Kč ( 109) 515113 H20A JIL9002 Procházka Pavel 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

JPV SK Prostějov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 110) 500879 H45C JPV6217 Chmelař Miroslav 120.00 Kč ( 111) 406960 D20A JPV8998 Mihálová Dáša 120.00 Kč ( 112) 2000222 H14 JPV9505 Chmelař Martin 70.00 Kč ( 114) 352333 H14 JPV9807 Vystavěl Ondřej 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

KAM SK Kamenice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 115) 49155 D35C KAM6450 Klinkerová Jitka 120.00 Kč ( 116) 51733 H35C KAM6501 Kozák Petr 120.00 Kč ( 117) 52276 H35C KAM6600 Valášek Petr 120.00 Kč ( 118) 232393 D35C KAM6951 Valášková Šárka 120.00 Kč ( 119) 8564 D20A KAM8951 Přecechtělová Tereza 120.00 Kč ( 120) 995799 H18A KAM9100 Semík Vojtěch 120.00 Kč ( 121) 53660 H18A KAM9103 Nešpor Václav 120.00 Kč ( 122) 232420 D18A KAM9153 Panochová Anna 120.00 Kč ( 123) 307363 D18A KAM9156 Matějková Zuzana 120.00 Kč ( 124) 331162 D18A KAM9157 Rusá Šárka 120.00 Kč ( 125) 301101 H16A KAM9301 Rusý Tomáš 120.00 Kč ( 126) 301313 D16A KAM9350 Mrázová Pavla 120.00 Kč ( 127) 232245 H16A KAM9400 Valášek Jan 120.00 Kč ( 128) 232267 H16A KAM9401 Semík Ondřej 120.00 Kč ( 129) 51288 H16A KAM9403 Kettner Lukáš 120.00 Kč ( 130) ? D16A KAM9452 Kamererová Valerie 120.00 Kč ( 131) 53599 D14 KAM9550 Bořánková Karolína 70.00 Kč ( 132) 232418 D14 KAM9551 Hlubučková Kristýna 70.00 Kč ( 133) 361971 D14 KAM9650 Hausenblasová Karolína 70.00 Kč ( 134) 995804 D14 KAM9652 Veselá Rebeka 70.00 Kč ( 135) 232403 H14 KAM9700 Valášek Jiří 70.00 Kč ( 136) 232395 H14 KAM9801 Aschermann Daniel 70.00 Kč ( 137) 361923 H14 KAM9803 Hausenblas Šimon 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2410.00 Kč

KON KOB Konice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 138) 52412 D45C KON5887 Smičková Eva 120.00 Kč ( 139) 433100 H45C KON6111 Grepl Ladislav 120.00 Kč ( 140) 52417 D45C KON6389 Hlavová Miroslava 120.00 Kč ( 141) 995816 D21E KON7852 Otrubová Johana 120.00 Kč ( 142) 515485 D21A KON8277 Smičková Eva 120.00 Kč ( 143) 8899 D20A KON8989 Hlavová Jindra 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

KOV

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 144) 207825 P KRL9304 Pova Ondřej 70.00 Kč ( 145) 207839 P KRL9305 Vištejn Jiří 70.00 Kč ( 146) 51475 H16A KRL9403 Šlajs Daniel 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 147) 515111 H21A KSU7940 Halama Jakub 120.00 Kč ( 148) 515179 H21A KSU7945 Turczer Petr 120.00 Kč ( 149) 49418 H21A KSU8448 Paloncý Pavel 120.00 Kč ( 150) 52258 D21A KSU8494 Havlíčková Markéta 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

KUN TJ Sokol Kunvald

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 152) 9027 H55C KUN5201 Šroler Zdeněk 120.00 Kč ( 153) 9014 H45C KUN5801 Trejtnar Pavel 120.00 Kč ( 154) 9028 D21B KUN9151 Trejtnarová Zuzana 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 155) 515474 D18A LBE9251 Procházková Zuzana 120.00 Kč ( 156) 331157 H16A LBE9400 Uhlíř Marek 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

LCE TJ Slovan Luhačovice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 157) 416063 D45C LCE5451 Cahlová Slávka 120.00 Kč ( 158) 416057 D45C LCE5551 Stackeová Anna 120.00 Kč ( 159) 52698 D45C LCE5852 Vlažná Mirka 120.00 Kč ( 160) 52700 H35C LCE6207 Slezák Libor 120.00 Kč ( 161) 253362 H21A LCE7701 Bencúr Juraj 120.00 Kč ( 162) 51609 H21A LCE7708 Zicha Jiří 120.00 Kč ( 163) 995852 H21E LCE7835 Hanslian David 120.00 Kč ( 164) 52677 D21A LCE8560 Hubáčková Petra 120.00 Kč ( 165) 52705 H21A LCE8801 Perůtka Jan 120.00 Kč ( 166) 52706 H21E LCE8803 Cahel Marek 120.00 Kč ( 167) 515460 H20A LCE8902 Slezák Zdeněk 120.00 Kč ( 168) 515424 H20A LCE9001 Slezák Jiří 120.00 Kč ( 169) 52708 D20A LCE9051 Cahlová Blanka 120.00 Kč ( 170) 52710 D20A LCE9052 Hubáčková Pavla 120.00 Kč ( 171) 51301 P LCE9101 Hubáček Jan 70.00 Kč ( 172) 52709 H18A LCE9102 Vlažný Jakub 120.00 Kč ( 173) 887170 H18A LCE9201 Valenta Jiří 120.00 Kč ( 174) 416067 D18A LCE9251 Kukolová Šárka 120.00 Kč ( 175) 52701 P LCE9252 Papugová Katarína 70.00 Kč ( 176) 886716 H16A LCE9301 Hubáček Michal 120.00 Kč ( 177) 53869 H16A LCE9302 Vavrys Johan 120.00 Kč ( 178) 51507 H16A LCE9501 Hubáček Jonáš 120.00 Kč ( 568) 51508 H35C LCE6301 Valenta Jiří 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2660.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 179) 9290 D45C LPU5654 Dočkalová Jiřina 120.00 Kč ( 180) 9211 D45C LPU5851 Víchová Ladislava 120.00 Kč ( 181) 301183 H45C LPU5905 Novotný Miroslav 120.00 Kč ( 182) 410783 H21B LPU6504 Procházka Radek 120.00 Kč ( 183) 9310 D35C LPU6553 Čermáková Renata 120.00 Kč ( 184) 416258 D35C LPU7051 Procházková Alexandra 120.00 Kč ( 185) 9321 H21B LPU7601 Jirásek Aleš 120.00 Kč ( 186) 301173 D21E LPU7667 Fenclová Marta 120.00 Kč ( 187) 410199 H21E LPU8002 Udržal Tomáš 120.00 Kč ( 188) 9282 H21B LPU8105 Fukátko Jan 120.00 Kč ( 189) 515126 D21E LPU8357 Dočkalová Martina 120.00 Kč ( 190) 52328 D21A LPU8359 Škodová Petra 120.00 Kč ( 191) 9339 D21A LPU8454 Petrová Daniela 120.00 Kč ( 192) 515167 D21E LPU8557 Krčálová Veronika 120.00 Kč ( 193) 253358 H21B LPU8605 Lenner Miroslav 120.00 Kč ( 194) 9281 H21B LPU8608 Kafka Miloš 120.00 Kč ( 195) 515102 D21E LPU8654 Duchová Iveta 120.00 Kč ( 196) 9274 H21B LPU8701 Fiala Petr 120.00 Kč ( 197) 515036 D20A LPU8960 Procházková Michaela 120.00 Kč ( 198) 515142 H20A LPU9006 Klapal Jan 120.00 Kč ( 199) 551990 H20A LPU9036 Kamenický Matěj 120.00 Kč ( 200) 9332 D20A LPU9053 Knapová Jana 120.00 Kč ( 201) 410785 D20A LPU9054 Valachová Martina 120.00 Kč ( 202) 515162 H18A LPU9113 Procházka David 120.00 Kč ( 203) 52135 H18A LPU9119 Bořil Petr 120.00 Kč ( 204) 995792 D18A LPU9261 Petráčková Klára 120.00 Kč ( 205) 1080493 H16A LPU9301 Čermák Jan 120.00 Kč ( 206) 410796 H16A LPU9302 Kos Oldřich 120.00 Kč ( 207) 410798 H16A LPU9303 Kos Tomáš 120.00 Kč ( 208) 51105 D16A LPU9351 Knapová Lenka 120.00 Kč ( 209) 416265 D16A LPU9451 Procházková Klára 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 3720.00 Kč

LTU Lokomotiva Trutnov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 210) 405971 H45C LTU6301 Petržela Pavel 120.00 Kč ( 211) 515479 H18A LTU9102 Lazák Tomáš 120.00 Kč ( 212) 8494 D18A LTU9151 Doškářová Tereza 120.00 Kč ( 213) 515402 H18A LTU9201 Petržela Jan 120.00 Kč ( 214) 887904 H18A LTU9202 Svoboda Tomáš 120.00 Kč ( 215) ? H18A LTU9203 Vondrák Jiří 120.00 Kč ( 216) 405974 H16A LTU9401 Grundmann Jan 120.00 Kč ( 217) 995893 D16A LTU9551 Svobodová Lenka 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 960.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 569) 232429 H21A MOV7105 Žebrák Zbyněk 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

OSN SK Orientační sporty Nové Město n. M.

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 218) 52965 H21E OSN8800 Rajnošek Matěj 120.00 Kč ( 219) 51993 H16A OSN9339 Kamenický Tobiáš 120.00 Kč ( 220) 232250 H14 OSN9700 Bořil Jan 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 310.00 Kč

PGP SK Praga Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 221) 515464 H21E PGP6401 Janovský Tomáš 120.00 Kč ( 222) 51840 H21E PGP6501 Kondrát Martin 120.00 Kč ( 223) 2460 H35C PGP7203 Baldrian Petr 120.00 Kč ( 224) 995838 H21E PGP7601 Matějů Luboš 120.00 Kč ( 225) 51709 H21E PGP7708 Tesař Pavel 120.00 Kč ( 226) 8009 H21E PGP8009 Voráček Michal 120.00 Kč ( 227) 515056 D21E PGP8056 Hostomská Jitka 120.00 Kč ( 228) 8301 H21E PGP8301 Hora Vojtěch 120.00 Kč ( 229) 52105 H21E PGP8302 Sysel Ondřej 120.00 Kč ( 230) 515110 H21E PGP8407 Procházka Jan 120.00 Kč ( 231) 515404 H21E PGP8409 Šedivý Jan 120.00 Kč ( 232) 995832 D21E PGP8556 Spurná Martina 120.00 Kč ( 233) 887941 H21E PGP8610 Flašar Jan 120.00 Kč ( 234) 52106 H21E PGP8700 Sysel Ctibor 120.00 Kč ( 235) 995881 D21E PGP8753 Hrstková Vladěna 120.00 Kč ( 236) 51675 H20A PGP8903 Lejsek Tadeáš 120.00 Kč ( 237) 51658 D20A PGP9053 Ježková Dominika 120.00 Kč ( 238) 416118 H18A PGP9103 Landovský Tomáš 120.00 Kč ( 239) 232168 D18A PGP9153 Jelínková Šárka 120.00 Kč ( 240) 515039 D18A PGP9252 Šámalová Ludmila 120.00 Kč ( 241) 53009 D16A PGP9350 Kožinová Anna 120.00 Kč ( 242) 232017 D14 PGP9554 Pavlů Kateřina 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2590.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 243) 9424 H21A PHK6502 Novotný Milan 120.00 Kč ( 244) 4146 D21A PHK6651 Novotná Petra 120.00 Kč ( 245) 9399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 120.00 Kč ( 246) 9526 H21E PHK7702 Vítek Tomáš 120.00 Kč ( 247) 515494 D21E PHK8051 Topinková Monika 120.00 Kč ( 248) 9416 D21E PHK8054 Melounková Lucie 120.00 Kč ( 249) 9448 D21E PHK8055 Vítková Lucie 120.00 Kč ( 250) 51443 H21E PHK8204 Zvěřina Petr 120.00 Kč ( 251) 553442 D21E PHK8569 Panchártková Jana 120.00 Kč ( 252) 995886 H21B PHK8602 Balcar Aleš 120.00 Kč ( 253) 995858 D21E PHK8752 Doležalová Vendula 120.00 Kč ( 254) 553446 H21E PHK8802 Panchártek Jan 120.00 Kč ( 255) 9353 D21A PHK8855 Azebová Nina 120.00 Kč ( 256) 553448 H20A PHK8902 Kubát Jan 120.00 Kč ( 257) 553440 H20A PHK8903 Müller Martin 120.00 Kč ( 258) 9415 D20A PHK8951 Čepová Daniela 120.00 Kč ( 259) 301639 H20A PHK9001 Zelenka Tomáš 120.00 Kč ( 260) 553441 H18A PHK9101 Kubát Pavel 120.00 Kč ( 261) 553445 H18A PHK9104 Kamenický Jakub 120.00 Kč ( 262) 553444 D18A PHK9255 Novotná Tereza 120.00 Kč ( 263) 232647 H16A PHK9302 Maňák Matěj 120.00 Kč ( 264) 9832 D16A PHK9353 Kamenická Kateřina 120.00 Kč ( 265) 301383 H16A PHK9401 Kamenický Ondřej 120.00 Kč ( 266) 553443 D16A PHK9451 Novotná Markéta 120.00 Kč ( 571) 515420 H21E PHK7901 Losman Petr 120.00 Kč ( 582) 9198 H18A PHK9202 Mikulecký Jan 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 3120.00 Kč

PL1 Cychs family

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 565) 54005 H35C PL1 Cych Piotr 120.00 Kč ( 566) 338907 D35C PL1 Cych Ewa 120.00 Kč ( 567) 305990 D14 PL1 Cych Weronika 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 310.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 267) 995892 H21E PLU7417 Otruba Marek 120.00 Kč ( 268) 52482 H21A PLU7917 Otruba Karel 120.00 Kč ( 269) 52487 H21A PLU8417 Stoklasa Bohumil 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

PTE Sokol Ptení

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 581) 8851 H16A PTE9421 Holinka Lukáš 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 270) 51511 H55C PZR4800 Kříž Pavel 120.00 Kč ( 271) 49821 D55C PZR5051 Křížová Zdenka 120.00 Kč ( 272) 53675 H45C PZR6401 Lichovník Tomáš 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 273) 52024 H21A RBK8604 Jalový Vlastimil 120.00 Kč ( 274) 515193 H21A RBK8605 Henek Michal 120.00 Kč ( 275) 301284 H20A RBK9001 Šesták Jakub 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

SCP AC Sparta Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 276) 264637 H21E SCP6800 Pospíšil Vít 120.00 Kč ( 277) 771771 H21E SCP8102 Mrázek Jan 120.00 Kč ( 278) 232330 H21E SCP8103 Kovář Miroslav 120.00 Kč ( 279) 51568 D21E SCP8152 Košárková Iva 120.00 Kč ( 280) 51569 D21A SCP8450 Gallusová Kateřina 120.00 Kč ( 281) 52941 D20A SCP8952 Weissová Lucie 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 282) 410797 H45C SHK5702 Gazdačko Milan 120.00 Kč ( 283) 301648 H21B SHK5801 Hausvater Karel 120.00 Kč ( 284) 1008172 H21E SHK7601 Hepner David 120.00 Kč ( 285) 9135 H21A SHK7605 Svoboda Ondřej 120.00 Kč ( 286) 9137 H21E SHK7801 Paclík Roman 120.00 Kč ( 287) 9140 H21E SHK7911 Weiner Jakub 120.00 Kč ( 288) 9142 D21E SHK8152 Fejlková Martina 120.00 Kč ( 289) 9153 H21E SHK8212 Stulík Jakub 120.00 Kč ( 290) 9145 H21A SHK8215 Bláha Jan 120.00 Kč ( 291) 9148 D21B SHK8256 Doležalová Lenka 120.00 Kč ( 292) 995807 H21E SHK8406 Komanec Václav 120.00 Kč ( 293) 9186 D21A SHK8851 Teplá Tereza 120.00 Kč ( 294) 995831 H20A SHK8901 Jirásek Michal 120.00 Kč ( 295) 9189 H20A SHK8902 Šabatka Zdeněk 120.00 Kč ( 296) 515140 D20A SHK8952 Petrželová Tereza 120.00 Kč ( 297) 9843 H18A SHK9103 Funda Jan 120.00 Kč ( 298) 49603 H18A SHK9204 Smitka Jan 120.00 Kč ( 299) 331418 H18A SHK9208 Kudera Daniel 120.00 Kč ( 300) 9199 D18A SHK9251 Teplá Karolína 120.00 Kč ( 301) 51176 D16A SHK9351 Fundová Eliška 120.00 Kč ( 584) 9435 D18A SHK9155 Mervartová Kristýna 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2520.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 302) 9962 H21A SJC7010 Zlámal Petr 120.00 Kč ( 303) 4744 D35C SJC7253 Zlámalová Zdena 120.00 Kč ( 304) 500263 H21A SJC8005 Švihovský Jaromír 120.00 Kč ( 305) 9982 H21E SJC8202 Kazda Ondřej 120.00 Kč ( 306) 995813 D21E SJC8484 Mezníková Lenka 120.00 Kč ( 307) 9987 H21E SJC8702 Holas Štěpán 120.00 Kč ( 308) 503360 H21E SJC8703 Beneš Jan 120.00 Kč ( 309) 9903 H21E SJC8709 Drobník Michal 120.00 Kč ( 310) 9972 H21A SJC8801 Špicar Petr 120.00 Kč ( 311) 9989 D20A SJC8951 Soukupová Lucie 120.00 Kč ( 312) 9996 H14 SJC9601 Štál Jan 70.00 Kč ( 313) 4239 H14 SJC9603 Zlámal David 70.00 Kč ( 314) 4743 H14 SJC9703 Zikmund Zdeněk 70.00 Kč ( 315) 4297 P SJC9951 Zlámalová Nikola 70.00 Kč ( 589) 9969 D21A SJC8551 Procházková Zuzana 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1660.00 Kč

SJH TJ Slovan Jindřichův Hradec

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 316) 336767 H21A SJH7001 Beneš Jan 120.00 Kč ( 317) 553451 D16A SJH9351 Benešová Iveta 120.00 Kč ( 318) 553458 D16A SJH9352 Šrámková Michaela 120.00 Kč ( 319) 920682 D16A SJH9451 Benešová Jana 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

SJI OK Jihlava

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 320) 52358 D45C SJI6051 Hrstková Dana 120.00 Kč ( 321) 53455 H45C SJI6301 Petráček Aleš 120.00 Kč ( 322) 53193 D35C SJI6951 Čechová Zuzana 120.00 Kč ( 323) 52331 H21A SJI8306 Kadlec Jan 120.00 Kč ( 324) 52335 D20A SJI8956 Kafková Tereza 120.00 Kč ( 325) 232322 H14 SJI9601 Čech Jan 70.00 Kč ( 326) 336769 H14 SJI9602 Vacek Vojtěch 70.00 Kč ( 327) 253124 H14 SJI9702 Frýba Dominik 70.00 Kč ( 328) 336763 D14 SJI9851 Petráčková Kristýna 70.00 Kč ( 329) 232329 D14 SJI9852 Čechová Tereza 70.00 Kč ( 330) 336765 D14 SJI9854 Vacková Anna 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

SLA SKOB STAVIMAT Slaný

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 595) 8671 D14 SLA9750 Ježková Kateřina 105.00 Kč ( 596) 52624 H14 SLA9701 Ježek Ondřej 105.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

SNA TJ Náchod

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 331) 9626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 120.00 Kč ( 332) 9606 D35C SNA7155 Douchová Jaroslava 120.00 Kč ( 333) 9630 H21A SNA7349 Slavík Pavel 120.00 Kč ( 334) 9622 H21A SNA8206 Nývlt Martin 120.00 Kč ( 335) 9605 D21A SNA8255 Hůlková Marie 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 336) 9798 H55C SRK4702 Hrobař Rudolf 120.00 Kč ( 337) 416300 H45C SRK5701 Kulhavý Josef 120.00 Kč ( 338) 9128 H45C SRK6101 Mádle Petr 120.00 Kč ( 339) 995885 H21B SRK7102 Heřman Daniel 120.00 Kč ( 340) 9482 D21E SRK7751 Hrobařová Lenka 120.00 Kč ( 341) 9521 H21A SRK8001 Krmaš Václav 120.00 Kč ( 342) 515432 H21B SRK8101 Hulec Jan 120.00 Kč ( 343) 9510 H21A SRK8801 Klícha Martin 120.00 Kč ( 344) 9504 H20A SRK8902 Dusílek Adam 120.00 Kč ( 345) 9491 H20A SRK9002 Ptáček Jiří 120.00 Kč ( 346) 995837 D18A SRK9151 Kosová Denisa 120.00 Kč ( 347) 9804 D18A SRK9152 Říčařová Žaneta 120.00 Kč ( 348) 9486 H18A SRK9201 Handl Jindřich 120.00 Kč ( 349) 9536 D16A SRK9351 Peremská Dana 120.00 Kč ( 350) 9794 D16A SRK9352 Reslová Hana 120.00 Kč ( 351) 219279 D16A SRK9356 Kulhavá Šárka 120.00 Kč ( 352) 301134 H16A SRK9402 Jiroušek Vít 120.00 Kč ( 353) 405992 H14 SRK9502 Mašek Ondřej 70.00 Kč ( 354) 9814 H14 SRK9503 Heřman Ondřej 70.00 Kč ( 355) 410355 H14 SRK9507 Kosek Jan 70.00 Kč ( 356) 301112 H14 SRK9509 Ptáček Martin 70.00 Kč ( 357) 405999 D14 SRK9653 Petrasová Zuzana 70.00 Kč ( 358) 9489 D14 SRK9654 Kosková Kateřina 70.00 Kč ( 359) 301132 D14 SRK9655 Kulhavá Eliška 70.00 Kč ( 360) 9801 H14 SRK9802 Locker Tomáš 70.00 Kč ( 361) 51472 H14 SRK9805 Vandas Daniel 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2670.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 362) 352330 H65C SSU4302 Ostřanský Josef 120.00 Kč ( 363) 224901 D35C SSU6591 Ostřanská Iveta 120.00 Kč ( 364) 52450 H21E SSU8802 Poklop Martin 120.00 Kč ( 365) 301474 D20A SSU8951 Kuncová Eliška 120.00 Kč ( 366) 52549 H21B SSU9011 Ostřanský Josef 120.00 Kč ( 583) 52555 H21E SSU8243 Král Václav 120.00 Kč ( 592) 52557 D55C SSU5350 Štáblová Jitka 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 367) 49990 H45C STB5701 Ludvík Petr 120.00 Kč ( 368) 49988 D35C STB6798 Abelová Ivana 120.00 Kč ( 369) 53565 H16A STB9301 Ludvík Vojtěch 120.00 Kč ( 370) 52904 P STB9801 Ludvík Matyáš 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 430.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 371) 52526 H21A STE5809 Václavek Tomáš 120.00 Kč ( 372) 52506 H21A STE6307 Hepnar Lubomír 120.00 Kč ( 373) 1007547 H21A STE6501 Skyva Petr 120.00 Kč ( 374) 52514 D35C STE6751 Neumannová Kamila 120.00 Kč ( 375) 1007548 D21A STE7054 Skyvová Kristýna 120.00 Kč ( 376) 52510 H21A STE7102 Janků Marek 120.00 Kč ( 377) 51123 H18A STE9202 Doležel Ondřej 120.00 Kč ( 378) 1007546 H16A STE9307 Skyva Petr 120.00 Kč ( 379) 4647 H16A STE9308 Német Kryštof 120.00 Kč ( 570) 8276 H45C STE5902 Neumann Jaroslav 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

STH SK Studenec

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 380) 995803 D20A STH8952 Freyová Andrea 120.00 Kč ( 381) 9049 H20A STH9002 Klouček Tomáš 120.00 Kč ( 382) 51110 H18A STH9201 Kučera Michal 120.00 Kč ( 383) 9990 H18A STH9202 Uvizl Marek 120.00 Kč ( 384) 303904 H18A STH9205 Janata Jakub 120.00 Kč ( 385) 995849 H16A STH9302 Chloupek Adam 120.00 Kč ( 386) 9041 H16A STH9401 Kučera Štěpán 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 387) 232189 D21A TAP8854 Gabrovská Lucie 120.00 Kč ( 388) 416010 D21A TAP9053 Zamazalová Kateřina 120.00 Kč ( 389) 416004 D20A TAP9055 Jiříková Dana 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

TBM TJ Tesla Brno

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 390) 515006 D21E TBM7952 Kozáková Zdenka 120.00 Kč ( 391) 515009 H21E TBM8201 Kozák Osvald 120.00 Kč ( 392) 53282 H21E TBM8215 Liščinský Zdeněk 120.00 Kč ( 393) 52463 H20A TBM8903 Štrajt Michal 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

TJH TJ OK Tolar

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 394) 995864 D16A TJH9451 Tichá Tereza 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 395) 52576 H21A TJN8700 Strachota Petr 120.00 Kč ( 396) 49999 H21A TJN8705 Duda Antonín 120.00 Kč ( 397) 416834 D21A TJN8853 Fólová Martina 120.00 Kč ( 398) 416837 H20A TJN8901 Kobr Tomáš 120.00 Kč ( 399) 416830 H20A TJN9001 Hostaš Petr 120.00 Kč ( 400) 416840 H18A TJN9101 Picek Jan 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 401) 49330 D55C TRI4650 Gavendová Anna 120.00 Kč ( 402) 49377 D35C TRI6650 Laštůvková Lenka 120.00 Kč ( 403) 920676 H18A TRI9103 Kantor Ondřej 120.00 Kč ( 404) 8661 H18A TRI9203 Gazda Viktor 120.00 Kč ( 405) 49378 D18A TRI9251 Mlčochová Alice 120.00 Kč ( 406) 49312 D18A TRI9256 Jastrzembská Tereza 120.00 Kč ( 407) 416127 D18A TRI9258 Kosová Barbora 120.00 Kč ( 408) 49365 H16A TRI9301 Argaláš Michal 120.00 Kč ( 409) 49382 D16A TRI9350 Laštůvková Petra 120.00 Kč ( 410) 8652 D16A TRI9353 Nožková Sára 120.00 Kč ( 411) 49371 D16A TRI9458 Kosová Štěpánka 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1320.00 Kč

TTR OOB Třebíč

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 412) 303960 H45C TTR5601 Klusáček Martin 120.00 Kč ( 413) 303944 D45C TTR6152 Klusáčková Jitka 120.00 Kč ( 414) 236996 H35C TTR6900 Veselský Martin 120.00 Kč ( 415) 52250 H21E TTR7502 Dvořáček Jiří 120.00 Kč ( 416) 52230 D21A TTR7852 Dvořáčková Jana 120.00 Kč ( 417) 515159 H21A TTR8201 Kříž Lukáš 120.00 Kč ( 418) 515158 D21A TTR8551 Ratkovská Lenka 120.00 Kč ( 419) 515502 H21A TTR8801 Fiala Martin 120.00 Kč ( 420) 232497 D20A TTR9051 Fialová Zuzana 120.00 Kč ( 421) 303912 H16A TTR9301 Klusáček Jan 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 422) 8020 H21A TUR7603 Baier Martin 120.00 Kč ( 423) 515024 H21E TUR7900 Šurgan Štefan 120.00 Kč ( 424) 5599 H21A TUR8001 Gomzyk Andriy 120.00 Kč ( 425) 800320 H21E TUR8002 Oma Jakub 120.00 Kč ( 426) 53769 H21E TUR8103 Váňa Petr 120.00 Kč ( 427) 515086 D21E TUR8153 Gomzyk Omová Michaela 120.00 Kč ( 428) 53759 H21E TUR8401 Váňa Martin 120.00 Kč ( 429) 515082 H21E TUR8406 Kořínek Jindřich 120.00 Kč ( 430) 515048 H21E TUR8501 Holas Ondřej 120.00 Kč ( 431) 8537 D21E TUR8650 Krafková Lucie 120.00 Kč ( 432) 515047 H21E TUR8702 Vlček Martin 120.00 Kč ( 433) 51825 D21A TUR8852 Sehnalová Tereza 120.00 Kč ( 434) 515499 H18A TUR9100 Wolf Daniel 120.00 Kč ( 435) 995802 H18A TUR9102 Švirák Ondřej 120.00 Kč ( 436) 995836 D18A TUR9151 Uhlíková Tereza 120.00 Kč ( 437) 995839 D18A TUR9152 Beranová Barbora 120.00 Kč ( 438) 995819 D18A TUR9153 Beranová Jana 120.00 Kč ( 439) 995878 D16A TUR9353 Pavlovcová Petra 120.00 Kč ( 440) 515087 D16A TUR9358 Kochová Nikola 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2280.00 Kč

TUV SOK TJ Turnov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 590) 411625 D16A TUV9455 Smutná Anežka 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

TZL SKOB Zlín

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 441) 553431 H45C TZL4902 Jelínek Petr 120.00 Kč ( 442) 53842 H55C TZL5410 Žaludek Jindřich 120.00 Kč ( 443) 53837 D45C TZL6351 Koláriková Irena 120.00 Kč ( 444) 416048 H21E TZL6915 Podmolík Tomáš 120.00 Kč ( 445) 52222 H21A TZL7701 Vintr Radek 120.00 Kč ( 446) 515174 H21E TZL8131 Smola Michal 120.00 Kč ( 447) 428255 D21B TZL8462 Procházková Anna 120.00 Kč ( 448) 995797 H21E TZL8508 Dlabaja Štěpán 120.00 Kč ( 449) 52209 D21A TZL8551 Krejčíková Barbora 120.00 Kč ( 450) 53362 H21E TZL8603 Přibyl Broněk 120.00 Kč ( 451) 416042 H21E TZL8714 Krajča Tomáš 120.00 Kč ( 452) 53317 H18A TZL9101 Nečas Jiří 120.00 Kč ( 453) 416064 H18A TZL9206 Benroth Martin 120.00 Kč ( 454) 416051 H16A TZL9301 Schäfer Jan 120.00 Kč ( 455) 246864 H16A TZL9302 Kolárik Tomáš 120.00 Kč ( 456) 886701 H16A TZL9308 Kašpar Michal 120.00 Kč ( 457) 886717 H16A TZL9309 Odstrčilík Viktor 120.00 Kč ( 458) 416144 H16A TZL9403 Korčák Jakub 120.00 Kč ( 459) 218977 D16A TZL9451 Koláriková Lucie 120.00 Kč ( 460) 218978 D16A TZL9453 Jeřábková Jitka 120.00 Kč ( 461) 218972 D16A TZL9454 Kociánová Barbora 120.00 Kč ( 462) 426400 H14 TZL9502 Chovanec David 70.00 Kč ( 463) 8581 H14 TZL9602 Turna Matyáš 70.00 Kč ( 588) 218976 D16A TZL9351 Kavánková Jana 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2840.00 Kč

UOL SK Univerzity Palackého Olomouc

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 464) 52472 D21E UOL7051 Horčičková Eva 120.00 Kč ( 465) 500587 H21A UOL8805 Špacír Jan 120.00 Kč ( 466) 52452 D20A UOL8951 Poklopová Lenka 120.00 Kč ( 467) 52507 D20A UOL9052 Jakobová Adélka 120.00 Kč ( 468) 52465 D18A UOL9151 Štrajtová Štěpánka 120.00 Kč ( 469) 52454 D18A UOL9153 Indráková Adélka 120.00 Kč ( 470) 361921 D18A UOL9155 Čermáková Magdalena 120.00 Kč ( 471) 52733 D16A UOL9353 Horčičková Vendula 120.00 Kč ( 472) 515413 D16A UOL9355 Šimková Johanka 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

VBM VSK MZLU Brno

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 473) 720921 H21E VBM7246 Fučík Karel 120.00 Kč ( 474) 8008 D21A VBM7751 Fučíková Hana 120.00 Kč ( 475) 515122 H21E VBM8002 Henek Vladan 120.00 Kč ( 476) 53285 H21E VBM8103 Mazal Zdeněk 120.00 Kč ( 477) 209751 D21A VBM8353 Šmerková Jitka 120.00 Kč ( 478) 53312 D21A VBM8455 Sychrová Barbora 120.00 Kč ( 479) 929929 H21A VBM8702 Kočí Martin 120.00 Kč ( 480) 301547 H21A VBM8801 Bravený Adam 120.00 Kč ( 481) 53576 H18A VBM9102 Bravený Vít 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

VIC OB Vizovice, občanské sdružení

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 482) 253155 D21A VIC7658 Sikorová Miroslava 120.00 Kč ( 483) 51513 H20A VIC8911 Malý Ondřej 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

VLI VSK Slavia TU Liberec

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 484) 8299 H55C VLI5101 Přinda Oldřich 120.00 Kč ( 485) 8298 H21A VLI7503 Pachner Pavel 120.00 Kč ( 486) 7981 H21E VLI7702 Matějů Michal 120.00 Kč ( 487) 7752 D21E VLI7750 Heczková Bohdana 120.00 Kč ( 488) 336783 D21A VLI8054 Matějová Kateřina 120.00 Kč ( 489) 1302790 H21E VLI8800 Škoda Jakub 120.00 Kč ( 490) 49951 D18A VLI9251 Poloprutská Markéta 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 491) 51303 H21E VOV8102 Pavlačka Ondřej 120.00 Kč ( 585) 8881 H21A VOV7900 Vlach Jiří 180.00 Kč ( 586) 53534 H21A VOV8601 Žaloudík Jiří 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

VRB SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 492) 232102 H20A VRB8906 Válek Filip 120.00 Kč ( 493) 416150 D18A VRB9151 Šperlíková Eva 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

VRL TJ Spartak Vrchlabí

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 494) 8974 H21E VRL7303 Štregl Petr 120.00 Kč ( 495) 9000 H21E VRL7702 Polák Vlastimil 120.00 Kč ( 496) 8980 H21E VRL8001 Hanč Petr 120.00 Kč ( 497) 515421 D18A VRL9151 Kubátová Zuzana 120.00 Kč ( 498) 8978 D18A VRL9154 Kičinová Erika 120.00 Kč ( 499) 8960 D18A VRL9252 Doležalová Radka 120.00 Kč ( 500) 331285 D18A VRL9254 Jebavá Lucie 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

VSP USK Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 501) 9784 D21A VSP7850 Baldrianová Barbora 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 502) 101 H21E ZBM7207 Zřídkaveselý Libor 120.00 Kč ( 503) 331606 H21A ZBM7531 Tomeš Petr 120.00 Kč ( 504) 703370 D21E ZBM7951 Gebauerová Jana 120.00 Kč ( 505) 515478 H21E ZBM8101 Bukovac Palo 120.00 Kč ( 506) 410337 H21E ZBM8201 Otrusina Jiří 120.00 Kč ( 507) 500850 H21E ZBM8308 Dlabaja Tomáš 120.00 Kč ( 508) 416107 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 120.00 Kč ( 509) 8871 H21E ZBM8433 Kabáth David 120.00 Kč ( 510) 52461 D21A ZBM8456 Šišková Vladimíra 120.00 Kč ( 511) 51765 D21A ZBM8459 Tvarůžková Petra 120.00 Kč ( 512) 9067 D21A ZBM8467 Zlesáková Daniela 120.00 Kč ( 513) 500267 H21E ZBM8507 Palas Jan 120.00 Kč ( 514) 52330 D21E ZBM8658 Palátová Petra 120.00 Kč ( 515) 1234321 D21A ZBM8661 Jiráčková Jana 120.00 Kč ( 516) 995883 H21E ZBM8707 Bialožyt Michal 120.00 Kč ( 517) 336758 H21A ZBM8721 Zháňal Jan 120.00 Kč ( 518) 232019 H21A ZBM8740 Zelinka Jiří 120.00 Kč ( 519) 52136 H21E ZBM8833 Bořil Tomáš 120.00 Kč ( 520) 515127 H21E ZBM8841 Chromý Adam 120.00 Kč ( 521) 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 120.00 Kč ( 522) 890118 H20A ZBM8919 Hájek Daniel 120.00 Kč ( 523) 995810 H20A ZBM8928 Zimmermann Jakub 120.00 Kč ( 524) 995814 D20A ZBM8951 Mádlová Věra 120.00 Kč ( 525) 416329 D21B ZBM8954 Hendrychová Zuzana 120.00 Kč ( 526) 49376 D20A ZBM8966 Kabáthová Eva 120.00 Kč ( 527) 515163 H20A ZBM9005 Nykodým Miloš 120.00 Kč ( 528) 2008513 D20A ZBM9063 Jablonovská Lenka 120.00 Kč ( 529) 911220 H18A ZBM9101 Zimmermann Štěpán 120.00 Kč ( 530) 232343 H18A ZBM9104 Kazda Adam 120.00 Kč ( 531) ? H18A ZBM9108 Zahradník Tomáš 120.00 Kč ( 532) 232355 D18A ZBM9152 Šulerová Pavlína 120.00 Kč ( 533) 49313 D16A ZBM9351 Jemelíková Denisa 120.00 Kč ( 534) 53722 D16A ZBM9353 Koporová Petra 120.00 Kč ( 535) 416102 D16A ZBM9354 Hrušková Barbora 120.00 Kč ( 536) 230664 H16A ZBM9422 Jašek Otakar 120.00 Kč ( 537) 8939 D16A ZBM9451 Chromá Kateřina 120.00 Kč ( 538) 219242 D16A ZBM9456 Tesařová Markéta 120.00 Kč ( 594) 406959 H20A ZBM8902 Majláth Martin 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 4620.00 Kč

ZPV KOB Železárny Prostějov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - seznam přihlášených závodníků


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno vklad
( 539) 52428 H45C ZPV5501 Jirka Jiří 120.00 Kč ( 540) 52427 D35C ZPV6553 Jirková Renata 120.00 Kč ( 578) 8850 H18A ZPV9222 Holinka Matouš 120.00 Kč ( 579) 307331 H35C ZPV6712 Holinka Martin 120.00 Kč ( 580) 52587 D21A ZPV6777 Holinková Hana 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč