Kategorie D14

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53599 Bořánková Karolína KAM 9550 B 11 = 10:11:00 232329 Čechová Tereza SJI 9852 C 12 = 10:12:00 9489 Kosková Kateřina SRK 9654 B 13 = 10:13:00 336727 Nováková Tereza DKP 9751 B 14 = 10:14:00 428220 Zimmerová Kateřina ZVO 9852 C 15 = 10:15:00 8671 Ježková Kateřina SLA 9750 B 16 = 10:16:00 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 B 17 = 10:17:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 C 18 = 10:18:00 305990 Cych Weronika PL1 C 19 = 10:19:00 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 C 20 = 10:20:00 301132 Kulhavá Eliška SRK 9655 B 21 = 10:21:00 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 B 22 = 10:22:00 361971 Hausenblasová Karolína KAM 9650 B 23 = 10:23:00 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 B 24 = 10:24:00 232531 Hájková Eliška ZVO 9851 C 25 = 10:25:00 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 26 = 10:26:00 405999 Petrasová Zuzana SRK 9653 C 27 = 10:27:00 995804 Veselá Rebeka KAM 9652 B 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00

Kategorie D16A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
451 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 452 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 C 1 = 10:01:00 453 218976 Kavánková Jana TZL 9351 B 2 = 10:02:00 454 ? Kamererová Valerie KAM 9452 B 3 = 10:03:00 455 9536 Peremská Dana SRK 9351 C 4 = 10:04:00 456 7229 Netíková Martina DOB 9351 B 5 = 10:05:00 457 301313 Mrázová Pavla KAM 9350 B 6 = 10:06:00 458 52753 Kasza Izabela AOP 9453 C 7 = 10:07:00 459 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 B 8 = 10:08:00 460 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 9 = 10:09:00 461 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B 10 = 10:10:00 462 51177 Procházková Marie KAM 9554 A 11 = 10:11:00 463 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 C 12 = 10:12:00 464 553451 Benešová Iveta SJH 9351 B 13 = 10:13:00 465 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 14 = 10:14:00 466 219279 Kulhavá Šárka SRK 9356 B 15 = 10:15:00 467 995864 Tichá Tereza TJH 9451 A 16 = 10:16:00 468 920682 Benešová Jana SJH 9451 A 17 = 10:17:00 469 51105 Knapová Lenka LPU 9351 A 18 = 10:18:00 470 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 A 19 = 10:19:00 471 301369 Svobodná Tereza DKP 9350 A 20 = 10:20:00 472 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 21 = 10:21:00 473 515087 Kochová Nikola TUR 9358 A 22 = 10:22:00 474 411625 Smutná Anežka TUV 9455 A 23 = 10:23:00 475 9794 Reslová Hana SRK 9352 A 24 = 10:24:00 476 4536 Voborníková Alena CTB 9451 A 25 = 10:25:00 477 995795 Kolářová Renáta ASU 9351 A 26 = 10:26:00 478 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 27 = 10:27:00 479 995878 Pavlovcová Petra TUR 9353 A 28 = 10:28:00 480 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 29 = 10:29:00 481 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 30 = 10:30:00 482 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 31 = 10:31:00 483 553443 Novotná Markéta PHK 9451 A 32 = 10:32:00 484 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 33 = 10:33:00 485 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 34 = 10:34:00 486 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 35 = 10:35:00 487 8645 Dlouhá Hana DKP 9450 A 36 = 10:36:00 488 995893 Svobodová Lenka LTU 9551 A 37 = 10:37:00 489 416265 Procházková Klára LPU 9451 A 38 = 10:38:00 490 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 A 39 = 10:39:00 491 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 A 40 = 10:40:00 492 53722 Koporová Petra ZBM 9353 A 41 = 10:41:00 493 515413 Šimková Johanka UOL 9355 A 42 = 10:42:00

Kategorie D18A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
361 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 362 331285 Jebavá Lucie VRL 9254 B 11 = 10:11:00 363 307363 Matějková Zuzana KAM 9156 B 12 = 10:12:00 364 8978 Kičinová Erika VRL 9154 C 13 = 10:13:00 365 9804 Říčařová Žaneta SRK 9152 B 14 = 10:14:00 366 515421 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 15 = 10:15:00 367 995839 Beranová Barbora TUR 9152 A 16 = 10:16:00 368 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 17 = 10:17:00 369 995836 Uhlíková Tereza TUR 9151 A 18 = 10:18:00 370 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 19 = 10:19:00 371 232168 Jelínková Šárka PGP 9153 A 20 = 10:20:00 372 995837 Kosová Denisa SRK 9151 A 21 = 10:21:00 373 52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 22 = 10:22:00 374 8190 Valešová Jana CHA 9152 A 23 = 10:23:00 375 9199 Teplá Karolína SHK 9251 A 24 = 10:24:00 376 995819 Beranová Jana TUR 9153 B 25 = 10:25:00 377 515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 A 26 = 10:26:00 378 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 27 = 10:27:00 379 301368 Svobodná Madla DKP 9154 A 28 = 10:28:00 380 9435 Mervartová Kristýna SHK 9155 A 29 = 10:29:00 381 416067 Kukolová Šárka LCE 9251 A 30 = 10:30:00 382 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 31 = 10:31:00 383 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 B 32 = 10:32:00 384 8494 Doškářová Tereza LTU 9151 A 33 = 10:33:00 385 995792 Petráčková Klára LPU 9261 A 34 = 10:34:00 386 553444 Novotná Tereza PHK 9255 A 35 = 10:35:00 387 232355 Šulerová Pavlína ZBM 9152 B 36 = 10:36:00 388 232420 Panochová Anna KAM 9153 A 37 = 10:37:00 389 49951 Poloprutská Markéta VLI 9251 A 38 = 10:38:00 390 515474 Procházková Zuzana LBE 9251 A 39 = 10:39:00 391 49378 Mlčochová Alice TRI 9251 A 40 = 10:40:00 392 331162 Rusá Šárka KAM 9157 A 41 = 10:41:00 393 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A 42 = 10:42:00 394 8960 Doležalová Radka VRL 9252 A 43 = 10:43:00

Kategorie D20A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
251 ......................... VAK C 78 = 11:18:00 252 1300066 Györgyi Csenge HRT 0060 C 79 = 11:19:00 253 406960 Mihálová Dáša JPV 8998 C 80 = 11:20:00 254 2008513 Jablonovská Lenka ZBM 9063 C 81 = 11:21:00 255 46039 Bertoti Regina HRT 0062 C 82 = 11:22:00 256 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 B 83 = 11:23:00 257 301474 Kuncová Eliška SSU 8951 R 84 = 11:24:00 258 307796 Tóth Réka HRT 0061 C 85 = 11:25:00 259 51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 86 = 11:26:00 260 8564 Přecechtělová Tereza KAM 8951 A 87 = 11:27:00 261 52941 Weissová Lucie SCP 8952 A 88 = 11:28:00 262 8899 Hlavová Jindra KON 8989 E 89 = 11:29:00 263 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 A 90 = 11:30:00 264 995803 Freyová Andrea STH 8952 A 91 = 11:31:00 265 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 R 92 = 11:32:00 266 9415 Čepová Daniela PHK 8951 A 93 = 11:33:00 267 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 R 94 = 11:34:00 268 416004 Jiříková Dana TAP 9055 A 95 = 11:35:00 269 52335 Kafková Tereza SJI 8956 A 96 = 11:36:00 270 51291 Bochenková Ivana DKP 8950 R 97 = 11:37:00 271 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 98 = 11:38:00 272 515036 Procházková Michaela LPU 8960 R 99 = 11:39:00 273 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 R 100 = 11:40:00 274 410785 Valachová Martina LPU 9054 A 101 = 11:41:00 275 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 102 = 11:42:00 276 9332 Knapová Jana LPU 9053 A 103 = 11:43:00 277 9989 Soukupová Lucie SJC 8951 A 104 = 11:44:00 278 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 105 = 11:45:00

Kategorie D21A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52230 Dvořáčková Jana TTR 7852 C 3 = 10:03:00 7248 Peterová Věra DOB 8751 C 4 = 10:04:00 209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C 5 = 10:05:00 51595 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 6 = 10:06:00 52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C 7 = 10:07:00 4146 Novotná Petra PHK 6651 C 8 = 10:08:00 51825 Sehnalová Tereza TUR 8852 C 9 = 10:09:00 52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C 10 = 10:10:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 B 11 = 10:11:00 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 C 12 = 10:12:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 13 = 10:13:00 4134 Budínová Radka CHT 7951 C 14 = 10:14:00 9067 Zlesáková Daniela ZBM 8467 C 15 = 10:15:00 9339 Petrová Daniela LPU 8454 C 16 = 10:16:00 52258 Havlíčková Markéta KSU 8494 C 17 = 10:17:00 9186 Teplá Tereza SHK 8851 C 18 = 10:18:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 19 = 10:19:00 8008 Fučíková Hana VBM 7751 C 20 = 10:20:00 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 21 = 10:21:00 52142 Hrušková Lenka DKP 8555 C 22 = 10:22:00 9941 Volfová Martina EKP 8051 C 23 = 10:23:00 336783 Matějová Kateřina VLI 8054 C 24 = 10:24:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 25 = 10:25:00 9969 Procházková Zuzana SJC 8551 C 26 = 10:26:00 515485 Smičková Eva KON 8277 C 27 = 10:27:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 28 = 10:28:00 51569 Gallusová Kateřina SCP 8450 C 29 = 10:29:00 416834 Fólová Martina TJN 8853 C 30 = 10:30:00 9605 Hůlková Marie SNA 8255 C 31 = 10:31:00 253155 Sikorová Miroslava VIC 7658 C 32 = 10:32:00 515158 Ratkovská Lenka TTR 8551 C 33 = 10:33:00 9353 Azebová Nina PHK 8855 C 34 = 10:34:00 232189 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 35 = 10:35:00 52328 Škodová Petra LPU 8359 C 36 = 10:36:00 51491 Végsöová Markéta DOB 8850 C 37 = 10:37:00 53312 Sychrová Barbora VBM 8455 C 38 = 10:38:00 515496 Zurynková Jana EKP 7053 C 39 = 10:39:00 1234321 Jiráčková Jana ZBM 8661 C 40 = 10:40:00

Kategorie D21B

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232911 Pěluchová Daniela CHC 8851 C 93 = 11:33:00 9028 Trejtnarová Zuzana KUN 9151 C 94 = 11:34:00 9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 95 = 11:35:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 96 = 11:36:00 ? Doležalová Martina CHT 8152 C 97 = 11:37:00 51627 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 98 = 11:38:00 428255 Procházková Anna TZL 8462 C 99 = 11:39:00 ......................... VAK C 100 = 11:40:00 ......................... VAK C 101 = 11:41:00 ......................... VAK C 102 = 11:42:00

Kategorie D21E

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
101 505299 Kelemen Bernadett HRT 0051 C 66 = 11:06:00 102 9448 Vítková Lucie PHK 8055 R 67 = 11:07:00 103 515167 Krčálová Veronika LPU 8557 R 68 = 11:08:00 104 51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 69 = 11:09:00 105 8537 Krafková Lucie TUR 8650 E 70 = 11:10:00 106 505210 Makrai Éva HRT 0052 C 71 = 11:11:00 107 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 72 = 11:12:00 108 995832 Spurná Martina PGP 8556 E 73 = 11:13:00 109 515006 Kozáková Zdenka TBM 7952 E 74 = 11:14:00 110 9482 Hrobařová Lenka SRK 7751 C 75 = 11:15:00 111 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 76 = 11:16:00 112 45917 Szerencsi Ildikó HRT 0053 C 77 = 11:17:00 113 9285 Šponarová Lenka DOB 8451 C 78 = 11:18:00 114 9142 Fejlková Martina SHK 8152 E 79 = 11:19:00 115 515126 Dočkalová Martina LPU 8357 E 80 = 11:20:00 116 45240 Szerencsi Dóra HRT 0058 C 81 = 11:21:00 117 7752 Heczková Bohdana VLI 7750 R 82 = 11:22:00 118 700003 Hrenkó Ivett HRT 0055 C 83 = 11:23:00 119 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 E 84 = 11:24:00 120 995858 Doležalová Vendula PHK 8752 R 85 = 11:25:00 121 51787 Karochová Simona DKP 8853 E 86 = 11:26:00 122 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 87 = 11:27:00 123 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 88 = 11:28:00 124 515504 Blechová Lenka CHT 8053 C 89 = 11:29:00 125 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 90 = 11:30:00 126 1300070 Öry Eszter HRT 0054 C 91 = 11:31:00 127 515056 Hostomská Jitka PGP 8056 C 92 = 11:32:00 128 52472 Horčičková Eva UOL 7051 R 93 = 11:33:00 129 9416 Melounková Lucie PHK 8054 R 94 = 11:34:00 130 995813 Mezníková Lenka SJC 8484 R 95 = 11:35:00 131 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 R 96 = 11:36:00 132 515086 Gomzyk Omová Michaela TUR 8153 R 97 = 11:37:00 133 45235 Simon Ágnes HRT 0057 C 98 = 11:38:00 134 51338 Labašová Katarína DOB 8351 E 99 = 11:39:00 135 52330 Palátová Petra ZBM 8658 C 100 = 11:40:00 136 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 101 = 11:41:00 137 553442 Panchártková Jana PHK 8569 E 102 = 11:42:00 138 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 E 103 = 11:43:00 139 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 104 = 11:44:00 140 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 105 = 11:45:00

Kategorie D35C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49155 Klinkerová Jitka KAM 6450 C 48 = 10:48:00 9310 Čermáková Renata LPU 6553 C 49 = 10:49:00 49988 Abelová Ivana STB 6798 C 50 = 10:50:00 338907 Cych Ewa PL1 C 51 = 10:51:00 49377 Laštůvková Lenka TRI 6650 C 52 = 10:52:00 416258 Procházková Alexandra LPU 7051 C 53 = 10:53:00 4744 Zlámalová Zdena SJC 7253 C 54 = 10:54:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 55 = 10:55:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 56 = 10:56:00 53193 Čechová Zuzana SJI 6951 C 57 = 10:57:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 58 = 10:58:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 59 = 10:59:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 60 = 11:00:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 61 = 11:01:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 63 = 11:03:00

Kategorie D45C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52412 Smičková Eva KON 5887 C 63 = 11:03:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 64 = 11:04:00 9290 Dočkalová Jiřina LPU 5654 C 65 = 11:05:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 66 = 11:06:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 67 = 11:07:00 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 68 = 11:08:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 69 = 11:09:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 70 = 11:10:00 416057 Stackeová Anna LCE 5551 C 71 = 11:11:00 9211 Víchová Ladislava LPU 5851 C 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 74 = 11:14:00

Kategorie D55C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9576 Stará Pavla BOV 4251 C 86 = 11:26:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 87 = 11:27:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 88 = 11:28:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 89 = 11:29:00 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 90 = 11:30:00 ......................... VAK C 91 = 11:31:00 ......................... VAK C 92 = 11:32:00

Kategorie H14

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51472 Vandas Daniel SRK 9805 C 59 = 10:59:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 60 = 11:00:00 2000222 Chmelař Martin JPV 9505 B 61 = 11:01:00 253124 Frýba Dominik SJI 9702 B 62 = 11:02:00 232403 Valášek Jiří KAM 9700 C 63 = 11:03:00 8581 Turna Matyáš TZL 9602 B 64 = 11:04:00 9801 Locker Tomáš SRK 9802 C 65 = 11:05:00 9996 Štál Jan SJC 9601 B 66 = 11:06:00 410247 Kettner Vojtěch HCE 9600 B 67 = 11:07:00 232250 Bořil Jan OSN 9700 B 68 = 11:08:00 410320 Jordanov Alexandr BBM 9501 C 69 = 11:09:00 352333 Vystavěl Ondřej JPV 9807 C 70 = 11:10:00 410355 Kosek Jan SRK 9507 C 71 = 11:11:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 B 72 = 11:12:00 9881 Šňupárek Václav DKP 9500 B 73 = 11:13:00 232395 Aschermann Daniel KAM 9801 C 74 = 11:14:00 232322 Čech Jan SJI 9601 B 75 = 11:15:00 4743 Zikmund Zdeněk SJC 9703 B 76 = 11:16:00 9814 Heřman Ondřej SRK 9503 C 77 = 11:17:00 515043 Sladovník Adam ZVO 9601 C 78 = 11:18:00 52624 Ježek Ondřej SLA 9701 B 79 = 11:19:00 426400 Chovanec David TZL 9502 B 80 = 11:20:00 301112 Ptáček Martin SRK 9509 C 81 = 11:21:00 331262 Záděra Pavel BBM 9500 B 82 = 11:22:00 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 C 83 = 11:23:00 336769 Vacek Vojtěch SJI 9602 B 84 = 11:24:00 4239 Zlámal David SJC 9603 B 85 = 11:25:00 405992 Mašek Ondřej SRK 9502 B 86 = 11:26:00 ......................... VAK C 87 = 11:27:00

Kategorie H16A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
401 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 402 886717 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B 27 = 10:27:00 403 4647 Német Kryštof STE 9308 B 28 = 10:28:00 404 51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 29 = 10:29:00 405 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 30 = 10:30:00 406 515103 Franko David ASU 9347 C 31 = 10:31:00 407 1007546 Skyva Petr STE 9307 B 32 = 10:32:00 408 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B 33 = 10:33:00 409 4371 Pavlovec Jan BOR 9503 A 34 = 10:34:00 410 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 B 35 = 10:35:00 411 232245 Valášek Jan KAM 9400 B 36 = 10:36:00 412 219210 Waněk Adam VRL 9501 B 37 = 10:37:00 413 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 C 38 = 10:38:00 414 301134 Jiroušek Vít SRK 9402 B 39 = 10:39:00 415 331157 Uhlíř Marek LBE 9400 B 40 = 10:40:00 416 230664 Jašek Otakar ZBM 9422 B 41 = 10:41:00 417 9002 Kubát Lukáš VRL 9301 C 42 = 10:42:00 418 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 43 = 10:43:00 419 51475 Šlajs Daniel KRL 9403 A 44 = 10:44:00 420 8799 Hadač Filip AOP 9301 A 45 = 10:45:00 421 53869 Vavrys Johan LCE 9302 A 46 = 10:46:00 422 9041 Kučera Štěpán STH 9401 A 47 = 10:47:00 423 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 48 = 10:48:00 424 886716 Hubáček Michal LCE 9301 A 49 = 10:49:00 425 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 50 = 10:50:00 426 410796 Kos Oldřich LPU 9302 A 51 = 10:51:00 427 920700 Minář Marek ASU 9444 A 52 = 10:52:00 428 51288 Kettner Lukáš KAM 9403 A 53 = 10:53:00 429 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 54 = 10:54:00 430 1080493 Čermák Jan LPU 9301 A 55 = 10:55:00 431 232647 Maňák Matěj PHK 9302 A 56 = 10:56:00 432 49365 Argaláš Michal TRI 9301 A 57 = 10:57:00 433 416144 Korčák Jakub TZL 9403 A 58 = 10:58:00 434 8458 Šákr Vít BOR 9301 A 59 = 10:59:00 435 995849 Chloupek Adam STH 9302 A 60 = 11:00:00 436 301101 Rusý Tomáš KAM 9301 A 61 = 11:01:00 437 416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 62 = 11:02:00 438 53565 Ludvík Vojtěch STB 9301 A 63 = 11:03:00 439 232267 Semík Ondřej KAM 9401 A 64 = 11:04:00 440 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 65 = 11:05:00 441 303912 Klusáček Jan TTR 9301 A 66 = 11:06:00 442 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 67 = 11:07:00 443 405974 Grundmann Jan LTU 9401 A 68 = 11:08:00

Kategorie H18A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 302 52574 Benc Martin ASU 9143 C 21 = 10:21:00 303 ? Zahradník Tomáš ZBM 9108 C 22 = 10:22:00 304 51123 Doležel Ondřej STE 9202 A 23 = 10:23:00 305 887904 Svoboda Tomáš LTU 9202 B 24 = 10:24:00 306 515109 Sokol Tomáš ASU 9103 B 25 = 10:25:00 307 9003 Machek Vojta VRL 9102 B 26 = 10:26:00 308 515106 Semančík Dominik ASU 9202 C 27 = 10:27:00 309 515021 Hájek Adam ZVO 9201 C 28 = 10:28:00 310 ? Vondrák Jiří LTU 9203 C 29 = 10:29:00 311 352304 Ostřanský Filip ASU 9243 B 30 = 10:30:00 312 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 31 = 10:31:00 313 416712 Sokol Juraj ASU 9203 C 32 = 10:32:00 314 53660 Nešpor Václav KAM 9103 A 33 = 10:33:00 315 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 A 34 = 10:34:00 316 416118 Landovský Tomáš PGP 9103 A 35 = 10:35:00 317 995802 Švirák Ondřej TUR 9102 A 36 = 10:36:00 318 553441 Kubát Pavel PHK 9101 A 37 = 10:37:00 319 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 38 = 10:38:00 320 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A 39 = 10:39:00 321 331418 Kudera Daniel SHK 9208 A 40 = 10:40:00 322 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 A 41 = 10:41:00 323 515499 Wolf Daniel TUR 9100 A 42 = 10:42:00 324 303904 Janata Jakub STH 9205 A 43 = 10:43:00 325 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A 44 = 10:44:00 326 920652 Barcík Robert ASU 9201 A 45 = 10:45:00 327 515402 Petržela Jan LTU 9201 A 46 = 10:46:00 328 49603 Smitka Jan SHK 9204 A 47 = 10:47:00 329 9990 Uvizl Marek STH 9202 A 48 = 10:48:00 330 553459 Peřinka Jan AOP 9101 B 49 = 10:49:00 331 515191 Hnilica Přemek ASU 9141 A 50 = 10:50:00 332 253130 Navrátil Boris AOV 9203 A 51 = 10:51:00 333 920691 Strečko Marek ASU 9149 A 52 = 10:52:00 334 8661 Gazda Viktor TRI 9203 A 53 = 10:53:00 335 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 B 54 = 10:54:00 336 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 55 = 10:55:00 337 9198 Mikulecký Jan PHK 9202 A 56 = 10:56:00 338 9843 Funda Jan SHK 9103 A 57 = 10:57:00 339 887170 Valenta Jiří LCE 9201 A 58 = 10:58:00 340 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 A 59 = 10:59:00 341 416840 Picek Jan TJN 9101 A 60 = 11:00:00 342 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 A 61 = 11:01:00 343 53317 Nečas Jiří TZL 9101 A 62 = 11:02:00 344 53576 Bravený Vít VBM 9102 A 63 = 11:03:00 345 51110 Kučera Michal STH 9201 A 64 = 11:04:00 346 995799 Semík Vojtěch KAM 9100 A 65 = 11:05:00 347 515162 Procházka David LPU 9113 A 66 = 11:06:00 348 515479 Lazák Tomáš LTU 9102 A 67 = 11:07:00 349 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 68 = 11:08:00 350 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 69 = 11:09:00 351 9486 Handl Jindřich SRK 9201 A 70 = 11:10:00

Kategorie H20A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
201 ......................... VAK C 46 = 10:46:00 202 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 203 ......................... VAK C 48 = 10:48:00 204 416830 Hostaš Petr TJN 9001 B 49 = 10:49:00 205 406959 Majláth Martin ZBM 8902 C 50 = 10:50:00 206 416551 Pavlík Michal ASU 9001 B 51 = 10:51:00 207 502918 Fehérvári Zsolt HRT 0011 C 52 = 10:52:00 208 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 B 53 = 10:53:00 209 7761 Kořínek Tomáš BOR 9007 A 54 = 10:54:00 210 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 A 55 = 10:55:00 211 9491 Ptáček Jiří SRK 9002 A 56 = 10:56:00 212 51513 Malý Ondřej VIC 8911 R 57 = 10:57:00 213 232102 Válek Filip VRB 8906 A 58 = 10:58:00 214 515424 Slezák Jiří LCE 9001 B 59 = 10:59:00 215 52463 Štrajt Michal TBM 8903 C 60 = 11:00:00 216 301284 Šesták Jakub RBK 9001 A 61 = 11:01:00 217 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 62 = 11:02:00 218 49438 Melecký Martin AOP 9001 A 63 = 11:03:00 219 553448 Kubát Jan PHK 8902 R 64 = 11:04:00 220 9504 Dusílek Adam SRK 8902 R 65 = 11:05:00 221 515113 Procházka Pavel JIL 9002 A 66 = 11:06:00 222 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 A 67 = 11:07:00 223 51675 Lejsek Tadeáš PGP 8903 A 68 = 11:08:00 224 515142 Klapal Jan LPU 9006 A 69 = 11:09:00 225 301639 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 70 = 11:10:00 226 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 A 71 = 11:11:00 227 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 R 72 = 11:12:00 228 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 A 73 = 11:13:00 229 553440 Müller Martin PHK 8903 A 74 = 11:14:00 230 995831 Jirásek Michal SHK 8901 A 75 = 11:15:00 231 9049 Klouček Tomáš STH 9002 A 76 = 11:16:00

Kategorie H21A

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
800320 Oma Jakub TUR 8002 C 30 = 10:30:00 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 31 = 10:31:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 32 = 10:32:00 929929 Kočí Martin VBM 8702 C 33 = 10:33:00 995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 C 34 = 10:34:00 51802 Procházka Jan DKP 8201 R 35 = 10:35:00 500263 Švihovský Jaromír SJC 8005 R 36 = 10:36:00 9526 Vítek Tomáš PHK 7702 R 37 = 10:37:00 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 38 = 10:38:00 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 39 = 10:39:00 8796 Kovalčík Tomáš JAM 7300 C 40 = 10:40:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 41 = 10:41:00 9622 Nývlt Martin SNA 8206 C 42 = 10:42:00 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 C 43 = 10:43:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 44 = 10:44:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 45 = 10:45:00 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 46 = 10:46:00 51588 Kalous Vladislav EKP 7702 C 47 = 10:47:00 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 C 48 = 10:48:00 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 49 = 10:49:00 52510 Janků Marek STE 7102 C 50 = 10:50:00 52965 Rajnošek Matěj OSN 8800 C 51 = 10:51:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 52 = 10:52:00 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 53 = 10:53:00 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 54 = 10:54:00 52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 R 55 = 10:55:00 52576 Strachota Petr TJN 8700 C 56 = 10:56:00 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 57 = 10:57:00 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 58 = 10:58:00 9962 Zlámal Petr SJC 7010 C 59 = 10:59:00 53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 60 = 11:00:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 61 = 11:01:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 62 = 11:02:00 8529 Vobr Marek BOR 7801 C 63 = 11:03:00 9510 Klícha Martin SRK 8801 C 64 = 11:04:00 410337 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 65 = 11:05:00 53759 Váňa Martin TUR 8401 C 66 = 11:06:00 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 67 = 11:07:00 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 C 68 = 11:08:00 51709 Tesař Pavel PGP 7708 C 69 = 11:09:00 7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 70 = 11:10:00 101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 C 71 = 11:11:00 995855 Princl Pavel FSP 7800 C 72 = 11:12:00 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 73 = 11:13:00 9145 Bláha Jan SHK 8215 C 74 = 11:14:00 253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 75 = 11:15:00 52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 76 = 11:16:00 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 77 = 11:17:00 515015 Janeček Oldřich DKP 8211 C 78 = 11:18:00 503360 Beneš Jan SJC 8703 R 79 = 11:19:00 515122 Henek Vladan VBM 8002 R 80 = 11:20:00 8980 Hanč Petr VRL 8001 C 81 = 11:21:00 5599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 82 = 11:22:00 52290 Besta Michal JAM 7600 R 83 = 11:23:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 84 = 11:24:00 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 85 = 11:25:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 86 = 11:26:00 52331 Kadlec Jan SJI 8306 C 87 = 11:27:00 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 88 = 11:28:00 515111 Halama Jakub KSU 7940 C 89 = 11:29:00 8298 Pachner Pavel VLI 7503 C 90 = 11:30:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 91 = 11:31:00 2011852 Pešek Ondřej CHC 8502 C 92 = 11:32:00 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 93 = 11:33:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 94 = 11:34:00 9153 Stulík Jakub SHK 8212 C 95 = 11:35:00 52175 Krejsa Jan CHT 8701 C 96 = 11:36:00 995852 Hanslian David LCE 7835 C 97 = 11:37:00 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 98 = 11:38:00 51803 Žaloudek Petr DKP 8304 C 99 = 11:39:00 9903 Drobník Michal SJC 8709 C 100 = 11:40:00 301627 Hošek Radim DOB 8737 C 101 = 11:41:00 301547 Bravený Adam VBM 8801 C 102 = 11:42:00 8020 Baier Martin TUR 7603 R 103 = 11:43:00 52250 Dvořáček Jiří TTR 7502 C 104 = 11:44:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 105 = 11:45:00

Kategorie H21B

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
331606 Tomeš Petr ZBM 7531 C 20 = 10:20:00 253358 Lenner Miroslav LPU 8605 C 21 = 10:21:00 51807 Vlach Martin DKP 8605 C 22 = 10:22:00 7230 Lžíčař Martin DOB 8803 C 23 = 10:23:00 52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 24 = 10:24:00 49418 Paloncý Pavel KSU 8448 C 25 = 10:25:00 515432 Hulec Jan SRK 8101 C 26 = 10:26:00 8009 Voráček Michal PGP 8009 C 27 = 10:27:00 9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 28 = 10:28:00 52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 29 = 10:29:00 52487 Stoklasa Bohumil PLU 8417 C 30 = 10:30:00 9274 Fiala Petr LPU 8701 C 31 = 10:31:00 52024 Jalový Vlastimil RBK 8604 C 32 = 10:32:00 52274 Sudre Frédéric CHT 6701 C 33 = 10:33:00 8974 Štregl Petr VRL 7303 C 34 = 10:34:00 9972 Špicar Petr SJC 8801 C 35 = 10:35:00 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 36 = 10:36:00 336758 Zháňal Jan ZBM 8721 C 37 = 10:37:00 7241 Čáp Ondřej DOB 7405 C 38 = 10:38:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 39 = 10:39:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 40 = 10:40:00 52222 Vintr Radek TZL 7701 C 41 = 10:41:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 42 = 10:42:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 43 = 10:43:00 9521 Krmaš Václav SRK 8001 C 44 = 10:44:00 ? Brtník Adam DKP 8718 C 45 = 10:45:00 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 46 = 10:46:00 9321 Jirásek Aleš LPU 7601 C 47 = 10:47:00 232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 48 = 10:48:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 49 = 10:49:00 995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 50 = 10:50:00 301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C 51 = 10:51:00 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 52 = 10:52:00 ? Mencl Pavel DKP 7912 C 53 = 10:53:00 49999 Duda Antonín TJN 8705 C 54 = 10:54:00 9282 Fukátko Jan LPU 8105 C 55 = 10:55:00 2011857 Pátek Michal CHC 8603 C 56 = 10:56:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 57 = 10:57:00 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 58 = 10:58:00 7237 Preininger Luděk DOB 8001 C 59 = 10:59:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 60 = 11:00:00 995885 Heřman Daniel SRK 7102 C 61 = 11:01:00 ? Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 62 = 11:02:00 9281 Kafka Miloš LPU 8608 C 63 = 11:03:00 9424 Novotný Milan PHK 6502 C 64 = 11:04:00

Kategorie H21E

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1 887941 Flašar Jan PGP 8610 R 4 = 10:04:00 2 505216 Kovácz Ádám HRT 0001 C 5 = 10:05:00 3 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 6 = 10:06:00 4 8871 Kabáth David ZBM 8433 C 7 = 10:07:00 5 264637 Pospíšil Vít SCP 6800 R 8 = 10:08:00 6 9137 Paclík Roman SHK 7801 R 9 = 10:09:00 7 515174 Smola Michal TZL 8131 E 10 = 10:10:00 8 9982 Kazda Ondřej SJC 8202 R 11 = 10:11:00 9 53769 Váňa Petr TUR 8103 E 12 = 10:12:00 10 52555 Král Václav SSU 8243 R 13 = 10:13:00 11 505219 Zsebeházy István HRT 0005 C 14 = 10:14:00 12 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 15 = 10:15:00 13 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 16 = 10:16:00 14 500850 Dlabaja Tomáš ZBM 8308 E 17 = 10:17:00 15 7981 Matějů Michal VLI 7702 R 18 = 10:18:00 16 7872 Rambousek Karel BSO 7907 R 19 = 10:19:00 17 9000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 20 = 10:20:00 18 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 21 = 10:21:00 19 515420 Losman Petr PHK 7901 E 22 = 10:22:00 20 502912 Szabó András HRT 0004 C 23 = 10:23:00 21 515047 Vlček Martin TUR 8702 C 24 = 10:24:00 22 8277 Janata Martin DKP 8306 R 25 = 10:25:00 23 995807 Komanec Václav SHK 8406 E 26 = 10:26:00 24 500267 Palas Jan ZBM 8507 R 27 = 10:27:00 25 8301 Hora Vojtěch PGP 8301 R 28 = 10:28:00 26 771771 Mrázek Jan SCP 8102 E 29 = 10:29:00 27 45486 Lévai Ferenc HRT 0007 C 30 = 10:30:00 28 416042 Krajča Tomáš TZL 8714 R 31 = 10:31:00 29 52296 Košárek Pavel JAM 7100 R 32 = 10:32:00 30 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 33 = 10:33:00 31 52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 34 = 10:34:00 32 51896 Jansa Jiří CHT 8402 R 35 = 10:35:00 33 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 R 36 = 10:36:00 34 45485 Domonyik Gábor HRT 0013 C 37 = 10:37:00 35 9987 Holas Štěpán SJC 8702 R 38 = 10:38:00 36 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 39 = 10:39:00 37 995838 Matějů Luboš PGP 7601 E 40 = 10:40:00 38 52706 Cahel Marek LCE 8803 R 41 = 10:41:00 39 9099 Malý Aleš JIL 8702 R 42 = 10:42:00 40 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 43 = 10:43:00 41 1008172 Hepner David SHK 7601 E 44 = 10:44:00 42 405883 Lenkei Zsolt HRT 0002 C 45 = 10:45:00 43 51443 Zvěřina Petr PHK 8204 R 46 = 10:46:00 44 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 47 = 10:47:00 45 52450 Poklop Martin SSU 8802 R 48 = 10:48:00 46 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 49 = 10:49:00 47 515024 Šurgan Štefan TUR 7900 C 50 = 10:50:00 48 515478 Bukovac Palo ZBM 8101 E 51 = 10:51:00 49 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 52 = 10:52:00 50 307564 Józsa Gábor HRT 0006 C 53 = 10:53:00

Kategorie H35C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 37 = 10:37:00 515065 Šemelík Petr DKL 6901 C 38 = 10:38:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 39 = 10:39:00 51733 Kozák Petr KAM 6501 R 40 = 10:40:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 41 = 10:41:00 410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 42 = 10:42:00 54005 Cych Piotr PL1 C 43 = 10:43:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 44 = 10:44:00 236996 Veselský Martin TTR 6900 C 45 = 10:45:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 46 = 10:46:00 8863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 47 = 10:47:00 51684 Vinš Pavel DKL 6900 C 48 = 10:48:00 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 49 = 10:49:00 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 50 = 10:50:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00

Kategorie H45C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8643 Dlouhý Jiří DKP 5700 C 1 = 10:01:00 53455 Petráček Aleš SJI 6301 C 2 = 10:02:00 416300 Kulhavý Josef SRK 5701 C 3 = 10:03:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 4 = 10:04:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 5 = 10:05:00 700004 Hrenko Laszlo HRT 0014 C 6 = 10:06:00 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 7 = 10:07:00 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 8 = 10:08:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 9 = 10:09:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 10 = 10:10:00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 11 = 10:11:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 12 = 10:12:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 13 = 10:13:00 53675 Lichovník Tomáš PZR 6401 C 14 = 10:14:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 15 = 10:15:00 7854 Bucký Josef ABR 6001 C 16 = 10:16:00 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 17 = 10:17:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 18 = 10:18:00 9128 Mádle Petr SRK 6101 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00

Kategorie H55C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9027 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 63 = 11:03:00 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 64 = 11:04:00 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 65 = 11:05:00 8299 Přinda Oldřich VLI 5101 C 66 = 11:06:00 51511 Kříž Pavel PZR 4800 C 67 = 11:07:00 45417 Hegedüs Zoltán HRT 0012 C 68 = 11:08:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 69 = 11:09:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 70 = 11:10:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 71 = 11:11:00 ......................... VAK C 72 = 11:12:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00

Kategorie H65C

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 0 = 10:00:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 1 = 10:01:00 500268 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00

Kategorie P

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52701 Papugová Katarína LCE 9252 C 74 = 11:14:00 207839 Vištejn Jiří KRL 9305 B 75 = 11:15:00 52904 Ludvík Matyáš STB 9801 C 76 = 11:16:00 4297 Zlámalová Nikola SJC 9951 C 77 = 11:17:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 78 = 11:18:00 51301 Hubáček Jan LCE 9101 B 79 = 11:19:00 207825 Pova Ondřej KRL 9304 B 80 = 11:20:00 ......................... VAK C 81 = 11:21:00 ......................... VAK C 82 = 11:22:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00 ......................... VAK C 84 = 11:24:00 ......................... VAK C 85 = 11:25:00 ......................... VAK C 86 = 11:26:00 ......................... VAK C 87 = 11:27:00 ......................... VAK C 88 = 11:28:00 ......................... VAK C 89 = 11:29:00