ABM KOB MOIRA Brno

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 3)320 232705 H18A ABM9211 Novotný Ondřej 39.00 120.00 Kč ( 1)340 995859 H18A ABM9106 Hrobař Štěpán 59.00 120.00 Kč ( 4)437 416014 H16A ABM9410 Mokrý Ondřej 62.00 120.00 Kč ( 2)350 53172 H18A ABM9202 Mokrý Stanislav 69.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

ABR A-team Bruntál

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 5) 7854 H45C ABR6001 Bucký Josef 16.00 120.00 Kč ( 6) 51884 D14 ABR9553 Bucká Karolína 18.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 190.00 Kč

AOP POBO Opava,Přátele orientačního běhu Opava

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 17)452 352326 D16A AOP9351 Sklenářová Dorothea 1.00 120.00 Kč ( 19)458 52753 D16A AOP9453 Kasza Izabela 7.00 120.00 Kč ( 18)463 232405 D16A AOP9352 Šarmanová Alena 12.00 120.00 Kč ( 10) 995843 H21B AOP6502 Schuster Martin 40.00 120.00 Kč ( 8) 410170 H35C AOP6301 Peřinka Jan 42.00 120.00 Kč ( 13)325 995870 H18A AOP9201 Sýkora Jan 44.00 120.00 Kč ( 14)420 8799 H16A AOP9301 Hadač Filip 45.00 120.00 Kč ( 7) 8863 H35C AOP5401 Sýkora Jiří 47.00 120.00 Kč ( 16)423 995871 H16A AOP9303 Schuster Marek 48.00 120.00 Kč ( 12)330 553459 H18A AOP9101 Peřinka Jan 49.00 120.00 Kč ( 11)218 49438 H20A AOP9001 Melecký Martin 63.00 120.00 Kč ( 15)440 410366 H16A AOP9302 Rossmanith Vojta 65.00 120.00 Kč ( 9) 52663 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 76.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1560.00 Kč

AOV Oddíl aktivního pohybu TJ Baní

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 20)332 253130 H18A AOV9203 Navrátil Boris 51.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 21) 920685 D21A ASU8598 Vávrová Veronika 21.00 120.00 Kč ( 25)302 52574 H18A ASU9143 Benc Martin 21.00 120.00 Kč ( 23)306 515109 H18A ASU9103 Sokol Tomáš 25.00 120.00 Kč ( 33)477 995795 D16A ASU9351 Kolářová Renáta 26.00 120.00 Kč ( 28)308 515106 H18A ASU9202 Semančík Dominik 27.00 120.00 Kč ( 30)311 352304 H18A ASU9243 Ostřanský Filip 30.00 120.00 Kč ( 31)406 515103 H16A ASU9347 Franko David 31.00 120.00 Kč ( 29)313 416712 H18A ASU9203 Sokol Juraj 32.00 120.00 Kč ( 32)413 920667 H16A ASU9348 Mušínský Tomáš 38.00 120.00 Kč ( 27)326 920652 H18A ASU9201 Barcík Robert 45.00 120.00 Kč ( 24)331 515191 H18A ASU9141 Hnilica Přemek 50.00 120.00 Kč ( 22)206 416551 H20A ASU9001 Pavlík Michal 51.00 120.00 Kč ( 26)333 920691 H18A ASU9149 Strečko Marek 52.00 120.00 Kč ( 34)427 920700 H16A ASU9444 Minář Marek 52.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BBM BETA Ursus Orienteering

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 36) 515468 H21A BBM7205 Fiala Jan 44.00 120.00 Kč ( 39) 331466 H14 BBM9800 Ptáček Patrik 60.00 70.00 Kč ( 38) 410320 H14 BBM9501 Jordanov Alexandr 69.00 70.00 Kč ( 577) 410398 H55C BBM5100 Denemarek Oldřich 71.00 120.00 Kč ( 37) 331262 H14 BBM9500 Záděra Pavel 82.00 70.00 Kč ( 35) 53271 H21A BBM6508 Ptáček Pavel 86.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 570.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 43)409 4371 H16A BOR9503 Pavlovec Jan 34.00 120.00 Kč ( 41)209 7761 H20A BOR9007 Kořínek Tomáš 54.00 120.00 Kč ( 42)434 8458 H16A BOR9301 Šákr Vít 59.00 120.00 Kč ( 40) 8529 H21A BOR7801 Vobr Marek 63.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 44) 9576 D55C BOV4251 Stará Pavla 86.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

BSO KOB Baník Sokolov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 45)16 7872 H21E BSO7907 Rambousek Karel 19.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

CHA OK Chrastava

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 93)374 8190 D18A CHA9152 Valešová Jana 23.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

CHC KOB Choceň

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 96) 9563 H21B CHC8601 Sýkora Bohumil 28.00 120.00 Kč ( 97) 2011857 H21B CHC8603 Pátek Michal 56.00 120.00 Kč ( 94) 2011854 H21A CHC7502 Švadlena Pavel 61.00 120.00 Kč ( 95) 2011852 H21A CHC8502 Pešek Ondřej 92.00 120.00 Kč ( 98) 232911 D21B CHC8851 Pěluchová Daniela 93.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

CHT SK Chrast

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 99) 52337 H45C CHT5901 Zeman Jaroslav 8.00 120.00 Kč ( 101) 4134 D21A CHT7951 Budínová Radka 14.00 120.00 Kč ( 100) 52274 H21B CHT6701 Sudre Frédéric 33.00 120.00 Kč ( 591)32 51896 H21E CHT8402 Jansa Jiří 35.00 180.00 Kč ( 573) 301360 H21B CHT7901 Korecký Miroslav 51.00 120.00 Kč ( 102) 51980 H21A CHT8001 Matras Tomáš 52.00 120.00 Kč ( 572)124 515504 D21E CHT8053 Blechová Lenka 89.00 120.00 Kč ( 104) 52175 H21A CHT8701 Krejsa Jan 96.00 120.00 Kč ( 103) ? D21B CHT8152 Doležalová Martina 97.00 120.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

CTB SK Chotěboř

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 574)476 4536 D16A CTB9451 Voborníková Alena 25.00 120.00 Kč ( 576) 51836 H35C CTB6601 Voborník Petr 44.00 120.00 Kč ( 575) 51837 D35C CTB6851 Voborníková Eva 59.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

DCE TJ Sokol Dobřichovice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 628) 51966 P DCE5450 Procházková Miluše 78.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

DKL TJ Sparta Doly Kladno

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 48) 515065 H35C DKL6901 Šemelík Petr 38.00 120.00 Kč ( 47) 51684 H35C DKL6900 Vinš Pavel 48.00 120.00 Kč ( 46) 416324 H55C DKL5400 Cabrnoch Jiří 64.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

DKP OOB Kotlářka

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 49) 51800 H65C DKP4300 Procházka Zdenko 0.00 120.00 Kč ( 51) 8643 H45C DKP5700 Dlouhý Jiří 1.00 120.00 Kč ( 73) 336727 D14 DKP9751 Nováková Tereza 14.00 70.00 Kč ( 69)471 301369 D16A DKP9350 Svobodná Tereza 20.00 120.00 Kč ( 60) 52142 D21A DKP8555 Hrušková Lenka 22.00 120.00 Kč ( 61) 51807 H21B DKP8605 Vlach Martin 22.00 120.00 Kč ( 72) 515071 D14 DKP9652 Šňupárková Anna 24.00 70.00 Kč ( 58)22 8277 H21E DKP8306 Janata Martin 25.00 120.00 Kč ( 68)379 301368 D18A DKP9154 Svobodná Madla 28.00 120.00 Kč ( 55) 51802 H21A DKP8201 Procházka Jan 35.00 120.00 Kč ( 63) 336746 H21B DKP8717 Pospíšil Ondřej 36.00 120.00 Kč ( 70)487 8645 D16A DKP9450 Dlouhá Hana 36.00 120.00 Kč ( 64) ? H21B DKP8718 Brtník Adam 45.00 120.00 Kč ( 52) ? H21B DKP7912 Mencl Pavel 53.00 120.00 Kč ( 54) 515114 H21A DKP8200 Procházka Tomáš 58.00 120.00 Kč ( 53) ? H21B DKP8109 Tomeš Jaroslav 62.00 120.00 Kč ( 50) 51760 H55C DKP4900 Stehno Pavel 69.00 120.00 Kč ( 62)104 51798 D21E DKP8651 Plochová Dominika 69.00 120.00 Kč ( 71) 9881 H14 DKP9500 Šňupárek Václav 73.00 70.00 Kč ( 56) 515015 H21A DKP8211 Janeček Oldřich 78.00 120.00 Kč ( 59)119 51755 D21E DKP8450 Kovářová Kristýna 84.00 120.00 Kč ( 66)121 51787 D21E DKP8853 Karochová Simona 86.00 120.00 Kč ( 65)131 51796 D21E DKP8850 Svobodná Šárka 96.00 120.00 Kč ( 67)270 51291 D20A DKP8950 Bochenková Ivana 97.00 120.00 Kč ( 57) 51803 H21A DKP8304 Žaloudek Petr 99.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2850.00 Kč

DOB KOB Dobruška

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 82) 7248 D21A DOB8751 Peterová Věra 4.00 120.00 Kč ( 85)456 7229 D16A DOB9351 Netíková Martina 5.00 120.00 Kč ( 76) 7226 D21A DOB7956 Štěpánová Dita 19.00 120.00 Kč ( 83) 7230 H21B DOB8803 Lžíčař Martin 23.00 120.00 Kč ( 84) 51491 D21A DOB8850 Végsöová Markéta 37.00 120.00 Kč ( 74) 7241 H21B DOB7405 Čáp Ondřej 38.00 120.00 Kč ( 75) 887908 H21A DOB7501 Kolek Petr 41.00 120.00 Kč ( 77) 7237 H21B DOB8001 Preininger Luděk 59.00 120.00 Kč ( 78) 7210 H21A DOB8304 Khýn Vítězslav 70.00 120.00 Kč ( 80)113 9285 D21E DOB8451 Šponarová Lenka 78.00 120.00 Kč ( 79)134 51338 D21E DOB8351 Labašová Katarína 99.00 120.00 Kč ( 81) 301627 H21A DOB8737 Hošek Radim 101.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1440.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 89) 51595 D21A EKP7850 Ondráčková Veronika 6.00 120.00 Kč ( 90) 9941 D21A EKP8051 Volfová Martina 23.00 120.00 Kč ( 87)31 52852 H21E EKP7414 Ondráček Radim 34.00 120.00 Kč ( 86) 515496 D21A EKP7053 Zurynková Jana 39.00 120.00 Kč ( 88) 51588 H21A EKP7702 Kalous Vladislav 47.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 91) 995855 H21A FSP7800 Princl Pavel 72.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 92) 410247 H14 HCE9600 Kettner Vojtěch 67.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

HOB SKOB HOBES Horní Benešov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 645) 53348 H21B HOB7001 Kratochvíl Karel 52.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

HRT Hungarian Relay Team

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 541)2 505216 H21E HRT0001 Kovácz Ádám 5.00 180.00 Kč ( 621) 700004 H45C HRT0014 Hrenko Laszlo 6.00 180.00 Kč ( 545)11 505219 H21E HRT0005 Zsebeházy István 14.00 180.00 Kč ( 544)20 502912 H21E HRT0004 Szabó András 23.00 180.00 Kč ( 547)27 45486 H21E HRT0007 Lévai Ferenc 30.00 180.00 Kč ( 564)34 45485 H21E HRT0013 Domonyik Gábor 37.00 180.00 Kč ( 542)42 405883 H21E HRT0002 Lenkei Zsolt 45.00 180.00 Kč ( 551)207 502918 H20A HRT0011 Fehérvári Zsolt 52.00 120.00 Kč ( 546)50 307564 H21E HRT0006 Józsa Gábor 53.00 180.00 Kč ( 553)101 505299 D21E HRT0051 Kelemen Bernadett 66.00 180.00 Kč ( 552) 45417 H55C HRT0012 Hegedüs Zoltán 68.00 120.00 Kč ( 554)106 505210 D21E HRT0052 Makrai Éva 71.00 180.00 Kč ( 555)112 45917 D21E HRT0053 Szerencsi Ildikó 77.00 180.00 Kč ( 562)252 1300066 D20A HRT0060 Györgyi Csenge 79.00 120.00 Kč ( 560)116 45240 D21E HRT0058 Szerencsi Dóra 81.00 180.00 Kč ( 609)255 46039 D20A HRT0062 Bertoti Regina 82.00 120.00 Kč ( 557)118 700003 D21E HRT0055 Hrenkó Ivett 83.00 180.00 Kč ( 563)258 307796 D20A HRT0061 Tóth Réka 85.00 120.00 Kč ( 556)126 1300070 D21E HRT0054 Öry Eszter 91.00 180.00 Kč ( 559)133 45235 D21E HRT0057 Simon Ágnes 98.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 3300.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 593) 52600 D55C HSU4850 Kupcová Věroslava 90.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

JAM SK Jamnice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 105)29 52296 H21E JAM7100 Košárek Pavel 32.00 120.00 Kč ( 587) 8796 H21A JAM7300 Kovalčík Tomáš 40.00 180.00 Kč ( 106) 52290 H21A JAM7600 Besta Michal 83.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

JIL OK Jilemnice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 108)39 9099 H21E JIL8702 Malý Aleš 42.00 120.00 Kč ( 109)221 515113 H20A JIL9002 Procházka Pavel 66.00 120.00 Kč ( 107) 51590 H21A JIL7701 Kolín Jan 73.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

JPV SK Prostějov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 110) 500879 H45C JPV6217 Chmelař Miroslav 9.00 120.00 Kč ( 112) 2000222 H14 JPV9505 Chmelař Martin 61.00 70.00 Kč ( 114) 352333 H14 JPV9807 Vystavěl Ondřej 70.00 70.00 Kč ( 111)253 406960 D20A JPV8998 Mihálová Dáša 80.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

KAM SK Kamenice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 130)454 ? D16A KAM9452 Kamererová Valerie 3.00 120.00 Kč ( 126)457 301313 D16A KAM9350 Mrázová Pavla 6.00 120.00 Kč ( 131) 53599 D14 KAM9550 Bořánková Karolína 11.00 70.00 Kč ( 605)462 51177 D16A KAM9554 Procházková Marie 11.00 240.00 Kč ( 123)363 307363 D18A KAM9156 Matějková Zuzana 12.00 120.00 Kč ( 132) 232418 D14 KAM9551 Hlubučková Kristýna 17.00 70.00 Kč ( 133) 361971 D14 KAM9650 Hausenblasová Karolína 23.00 70.00 Kč ( 134) 995804 D14 KAM9652 Veselá Rebeka 28.00 70.00 Kč ( 121)314 53660 H18A KAM9103 Nešpor Václav 33.00 120.00 Kč ( 127)411 232245 H16A KAM9400 Valášek Jan 36.00 120.00 Kč ( 122)388 232420 D18A KAM9153 Panochová Anna 37.00 120.00 Kč ( 116) 51733 H35C KAM6501 Kozák Petr 40.00 120.00 Kč ( 124)392 331162 D18A KAM9157 Rusá Šárka 41.00 120.00 Kč ( 115) 49155 D35C KAM6450 Klinkerová Jitka 48.00 120.00 Kč ( 117) 52276 H35C KAM6600 Valášek Petr 50.00 120.00 Kč ( 129)428 51288 H16A KAM9403 Kettner Lukáš 53.00 120.00 Kč ( 118) 232393 D35C KAM6951 Valášková Šárka 60.00 120.00 Kč ( 125)436 301101 H16A KAM9301 Rusý Tomáš 61.00 120.00 Kč ( 135) 232403 H14 KAM9700 Valášek Jiří 63.00 70.00 Kč ( 128)439 232267 H16A KAM9401 Semík Ondřej 64.00 120.00 Kč ( 120)346 995799 H18A KAM9100 Semík Vojtěch 65.00 120.00 Kč ( 136) 232395 H14 KAM9801 Aschermann Daniel 74.00 70.00 Kč ( 137) 361923 H14 KAM9803 Hausenblas Šimon 83.00 70.00 Kč ( 119)260 8564 D20A KAM8951 Přecechtělová Tereza 87.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2650.00 Kč

KON KOB Konice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 139) 433100 H45C KON6111 Grepl Ladislav 4.00 120.00 Kč ( 142) 515485 D21A KON8277 Smičková Eva 27.00 120.00 Kč ( 138) 52412 D45C KON5887 Smičková Eva 63.00 120.00 Kč ( 140) 52417 D45C KON6389 Hlavová Miroslava 70.00 120.00 Kč ( 143)262 8899 D20A KON8989 Hlavová Jindra 89.00 120.00 Kč ( 141)139 995816 D21E KON7852 Otrubová Johana 104.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

KOV

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 146)419 51475 H16A KRL9403 Šlajs Daniel 44.00 120.00 Kč ( 145) 207839 P KRL9305 Vištejn Jiří 75.00 70.00 Kč ( 144) 207825 P KRL9304 Pova Ondřej 80.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 150) 52258 D21A KSU8494 Havlíčková Markéta 17.00 120.00 Kč ( 149) 49418 H21B KSU8448 Paloncý Pavel 25.00 120.00 Kč ( 148) 515179 H21A KSU7945 Turczer Petr 45.00 120.00 Kč ( 147) 515111 H21A KSU7940 Halama Jakub 89.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

KUN TJ Sokol Kunvald

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 153) 9014 H45C KUN5801 Trejtnar Pavel 7.00 120.00 Kč ( 152) 9027 H55C KUN5201 Šroler Zdeněk 63.00 120.00 Kč ( 154) 9028 D21B KUN9151 Trejtnarová Zuzana 94.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 155)390 515474 D18A LBE9251 Procházková Zuzana 39.00 120.00 Kč ( 156)415 331157 H16A LBE9400 Uhlíř Marek 40.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

LCE TJ Slovan Luhačovice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 164) 52677 D21A LCE8560 Hubáčková Petra 10.00 120.00 Kč ( 178)404 51507 H16A LCE9501 Hubáček Jonáš 29.00 120.00 Kč ( 174)381 416067 D18A LCE9251 Kukolová Šárka 30.00 120.00 Kč ( 568) 51508 H35C LCE6301 Valenta Jiří 39.00 120.00 Kč ( 166)38 52706 H21E LCE8803 Cahel Marek 41.00 120.00 Kč ( 177)421 53869 H16A LCE9302 Vavrys Johan 46.00 120.00 Kč ( 160) 52700 H35C LCE6207 Slezák Libor 49.00 120.00 Kč ( 176)424 886716 H16A LCE9301 Hubáček Michal 49.00 120.00 Kč ( 165) 52705 H21A LCE8801 Perůtka Jan 54.00 120.00 Kč ( 172)335 52709 H18A LCE9102 Vlažný Jakub 54.00 120.00 Kč ( 173)339 887170 H18A LCE9201 Valenta Jiří 58.00 120.00 Kč ( 168)214 515424 H20A LCE9001 Slezák Jiří 59.00 120.00 Kč ( 159) 52698 D45C LCE5852 Vlažná Mirka 64.00 120.00 Kč ( 157) 416063 D45C LCE5451 Cahlová Slávka 67.00 120.00 Kč ( 158) 416057 D45C LCE5551 Stackeová Anna 71.00 120.00 Kč ( 167)226 515460 H20A LCE8902 Slezák Zdeněk 71.00 120.00 Kč ( 175) 52701 P LCE9252 Papugová Katarína 74.00 70.00 Kč neregistro ( 161) 253362 H21A LCE7701 Bencúr Juraj 75.00 120.00 Kč ( 171) 51301 P LCE9101 Hubáček Jan 79.00 70.00 Kč ( 162) 51609 H21A LCE7708 Zicha Jiří 84.00 120.00 Kč ( 163) 995852 H21A LCE7835 Hanslian David 97.00 120.00 Kč ( 169)275 52708 D20A LCE9051 Cahlová Blanka 102.00 120.00 Kč ( 170)278 52710 D20A LCE9052 Hubáčková Pavla 105.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2660.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 181) 301183 H45C LPU5905 Novotný Miroslav 10.00 120.00 Kč ( 187)12 886715 H21E LPU8002 Udržal Tomáš 15.00 120.00 Kč ( 191) 9339 D21A LPU8454 Petrová Daniela 16.00 120.00 Kč ( 208)469 51105 D16A LPU9351 Knapová Lenka 18.00 120.00 Kč ( 193) 253358 H21B LPU8605 Lenner Miroslav 21.00 120.00 Kč ( 196) 9274 H21B LPU8701 Fiala Petr 31.00 120.00 Kč ( 204)385 995792 D18A LPU9261 Petráčková Klára 34.00 120.00 Kč ( 190) 52328 D21A LPU8359 Škodová Petra 36.00 120.00 Kč ( 209)489 416265 D16A LPU9451 Procházková Klára 38.00 120.00 Kč ( 182) 410783 H21B LPU6504 Procházka Radek 39.00 120.00 Kč ( 185) 9321 H21B LPU7601 Jirásek Aleš 47.00 120.00 Kč ( 183) 9310 D35C LPU6553 Čermáková Renata 49.00 120.00 Kč ( 206)426 410796 H16A LPU9302 Kos Oldřich 51.00 120.00 Kč ( 184) 416258 D35C LPU7051 Procházková Alexandra 53.00 120.00 Kč ( 188) 9282 H21B LPU8105 Fukátko Jan 55.00 120.00 Kč ( 203)336 52135 H18A LPU9119 Bořil Petr 55.00 120.00 Kč ( 205)430 1080493 H16A LPU9301 Čermák Jan 55.00 120.00 Kč ( 194) 9281 H21B LPU8608 Kafka Miloš 63.00 120.00 Kč ( 179) 9290 D45C LPU5654 Dočkalová Jiřina 65.00 120.00 Kč ( 202)347 515162 H18A LPU9113 Procházka David 66.00 120.00 Kč ( 207)442 410798 H16A LPU9303 Kos Tomáš 67.00 120.00 Kč ( 192)103 515167 D21E LPU8557 Krčálová Veronika 68.00 120.00 Kč ( 198)224 515142 H20A LPU9006 Klapal Jan 69.00 120.00 Kč ( 180) 9211 D45C LPU5851 Víchová Ladislava 72.00 120.00 Kč ( 199)228 551990 H20A LPU9036 Kamenický Matěj 73.00 120.00 Kč ( 189)115 515126 D21E LPU8357 Dočkalová Martina 80.00 120.00 Kč ( 186)125 301173 D21E LPU7667 Fenclová Marta 90.00 120.00 Kč ( 197)272 515036 D20A LPU8960 Procházková Michaela 99.00 120.00 Kč ( 195)136 515102 D21E LPU8654 Duchová Iveta 101.00 120.00 Kč ( 201)274 410785 D20A LPU9054 Valachová Martina 101.00 120.00 Kč ( 200)276 9332 D20A LPU9053 Knapová Jana 103.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 3720.00 Kč

LTU Lokomotiva Trutnov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 210) 405971 H45C LTU6301 Petržela Pavel 17.00 120.00 Kč ( 214)305 887904 H18A LTU9202 Svoboda Tomáš 24.00 120.00 Kč ( 215)310 ? H18A LTU9203 Vondrák Jiří 29.00 120.00 Kč ( 212)384 8494 D18A LTU9151 Doškářová Tereza 33.00 120.00 Kč ( 217)488 995893 D16A LTU9551 Svobodová Lenka 37.00 120.00 Kč ( 213)327 515402 H18A LTU9201 Petržela Jan 46.00 120.00 Kč ( 211)348 515479 H18A LTU9102 Lazák Tomáš 67.00 120.00 Kč ( 216)443 405974 H16A LTU9401 Grundmann Jan 68.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 960.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 569) 232429 H21B MOV7105 Žebrák Zbyněk 48.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

OSN SK Orientační sporty Nové Město n. M.

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 219)425 51993 H16A OSN9339 Kamenický Tobiáš 50.00 120.00 Kč ( 218) 52965 H21A OSN8800 Rajnošek Matěj 51.00 120.00 Kč ( 220) 232250 H14 OSN9700 Bořil Jan 68.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 310.00 Kč

PGP SK Praga Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 233)1 887941 H21E PGP8610 Flašar Jan 4.00 120.00 Kč ( 231)13 515404 H21E PGP8409 Šedivý Jan 16.00 120.00 Kč ( 239)371 232168 D18A PGP9153 Jelínková Šárka 20.00 120.00 Kč ( 242) 232017 D14 PGP9554 Pavlů Kateřina 22.00 70.00 Kč ( 240)377 515039 D18A PGP9252 Šámalová Ludmila 26.00 120.00 Kč ( 226) 8009 H21B PGP8009 Voráček Michal 27.00 120.00 Kč ( 228)25 8301 H21E PGP8301 Hora Vojtěch 28.00 120.00 Kč ( 241)481 53009 D16A PGP9350 Kožinová Anna 30.00 120.00 Kč ( 238)316 416118 H18A PGP9103 Landovský Tomáš 35.00 120.00 Kč ( 223) 2460 H35C PGP7203 Baldrian Petr 37.00 120.00 Kč ( 224)37 995838 H21E PGP7601 Matějů Luboš 40.00 120.00 Kč ( 234) 52106 H21A PGP8700 Sysel Ctibor 43.00 120.00 Kč ( 230)49 515110 H21E PGP8407 Procházka Jan 52.00 120.00 Kč ( 222) 51840 H21A PGP6501 Kondrát Martin 57.00 120.00 Kč ( 236)223 51675 H20A PGP8903 Lejsek Tadeáš 68.00 120.00 Kč ( 225) 51709 H21A PGP7708 Tesař Pavel 69.00 120.00 Kč ( 232)108 995832 D21E PGP8556 Spurná Martina 73.00 120.00 Kč ( 229) 52105 H21A PGP8302 Sysel Ondřej 85.00 120.00 Kč ( 237)259 51658 D20A PGP9053 Ježková Dominika 86.00 120.00 Kč ( 227)127 515056 D21E PGP8056 Hostomská Jitka 92.00 120.00 Kč ( 639) 51627 D21B PGP7650 Ryšavá Magdalena 98.00 240.00 Kč ( 221) 515464 H21A PGP6401 Janovský Tomáš 105.00 120.00 Kč ( 235)140 995881 D21E PGP8753 Hrstková Vladěna 105.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2830.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 254)3 553446 H21E PHK8802 Panchártek Jan 6.00 120.00 Kč ( 244) 4146 D21A PHK6651 Novotná Petra 8.00 120.00 Kč ( 571)19 515420 H21E PHK7901 Losman Petr 22.00 120.00 Kč ( 264)480 9832 D16A PHK9353 Kamenická Kateřina 29.00 120.00 Kč ( 266)483 553443 D16A PHK9451 Novotná Markéta 32.00 120.00 Kč ( 255) 9353 D21A PHK8855 Azebová Nina 34.00 120.00 Kč ( 262)386 553444 D18A PHK9255 Novotná Tereza 35.00 120.00 Kč ( 246) 9526 H21A PHK7702 Vítek Tomáš 37.00 120.00 Kč ( 260)318 553441 H18A PHK9101 Kubát Pavel 37.00 120.00 Kč ( 250)43 51443 H21E PHK8204 Zvěřina Petr 46.00 120.00 Kč ( 252) 995886 H21B PHK8602 Balcar Aleš 50.00 120.00 Kč ( 265)429 301383 H16A PHK9401 Kamenický Ondřej 54.00 120.00 Kč ( 263)431 232647 H16A PHK9302 Maňák Matěj 56.00 120.00 Kč ( 582)337 9198 H18A PHK9202 Mikulecký Jan 56.00 120.00 Kč ( 261)342 553445 H18A PHK9104 Kamenický Jakub 61.00 120.00 Kč ( 256)219 553448 H20A PHK8902 Kubát Jan 64.00 120.00 Kč ( 646) 9424 H21B PHK6502 Novotný Milan 64.00 120.00 Kč ( 249)102 9448 D21E PHK8055 Vítková Lucie 67.00 120.00 Kč ( 259)225 301639 H20A PHK9001 Zelenka Tomáš 70.00 120.00 Kč ( 257)229 553440 H20A PHK8903 Müller Martin 74.00 120.00 Kč ( 247)111 515494 D21E PHK8051 Topinková Monika 76.00 120.00 Kč ( 253)120 995858 D21E PHK8752 Doležalová Vendula 85.00 120.00 Kč ( 258)266 9415 D20A PHK8951 Čepová Daniela 93.00 120.00 Kč ( 248)129 9416 D21E PHK8054 Melounková Lucie 94.00 120.00 Kč ( 245) 9399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 98.00 120.00 Kč ( 251)137 553442 D21E PHK8569 Panchártková Jana 102.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 3120.00 Kč

PL1 Cychs family

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 567) 305990 D14 PL1 Cych Weronika 19.00 70.00 Kč ( 565) 54005 H35C PL1 Cych Piotr 43.00 120.00 Kč ( 566) 338907 D35C PL1 Cych Ewa 51.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 310.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 269) 52487 H21B PLU8417 Stoklasa Bohumil 30.00 120.00 Kč ( 268) 52482 H21A PLU7917 Otruba Karel 31.00 120.00 Kč ( 267)40 995892 H21E PLU7417 Otruba Marek 43.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

PTE Sokol Ptení

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 581)410 8851 H16A PTE9421 Holinka Lukáš 35.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 272) 53675 H45C PZR6401 Lichovník Tomáš 14.00 120.00 Kč ( 270) 51511 H55C PZR4800 Kříž Pavel 67.00 120.00 Kč ( 271) 49821 D55C PZR5051 Křížová Zdenka 87.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 273) 52024 H21B RBK8604 Jalový Vlastimil 32.00 120.00 Kč ( 274) 515193 H21B RBK8605 Henek Michal 57.00 120.00 Kč ( 275)216 301284 H20A RBK9001 Šesták Jakub 61.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 607)393 410731 D18A SBR9250 Sklenářová Radka 42.00 180.00 Kč ( 619) 51909 H35C SBR6601 Sklenář Josef 46.00 180.00 Kč ( 626) 307332 H14 SBR9501 Sklenář Martin 72.00 105.00 Kč
VKLAD CELKEM 465.00 Kč

SCP AC Sparta Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 276)5 264637 H21E SCP6800 Pospíšil Vít 8.00 120.00 Kč ( 277)26 771771 H21E SCP8102 Mrázek Jan 29.00 120.00 Kč ( 280) 51569 D21A SCP8450 Gallusová Kateřina 29.00 120.00 Kč ( 278)44 232330 H21E SCP8103 Kovář Miroslav 47.00 120.00 Kč ( 279)123 51568 D21E SCP8152 Košárková Iva 88.00 120.00 Kč ( 281)261 52941 D20A SCP8952 Weissová Lucie 88.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 282) 410797 H45C SHK5702 Gazdačko Milan 5.00 120.00 Kč ( 286)6 9137 H21E SHK7801 Paclík Roman 9.00 120.00 Kč ( 293) 9186 D21A SHK8851 Teplá Tereza 18.00 120.00 Kč ( 300)375 9199 D18A SHK9251 Teplá Karolína 24.00 120.00 Kč ( 292)23 995807 H21E SHK8406 Komanec Václav 26.00 120.00 Kč ( 584)380 9435 D18A SHK9155 Mervartová Kristýna 29.00 120.00 Kč ( 301)485 51176 D16A SHK9351 Fundová Eliška 34.00 120.00 Kč ( 299)321 331418 H18A SHK9208 Kudera Daniel 40.00 120.00 Kč ( 283) 301648 H21B SHK5801 Hausvater Karel 42.00 120.00 Kč ( 284)41 1008172 H21E SHK7601 Hepner David 44.00 120.00 Kč ( 298)328 49603 H18A SHK9204 Smitka Jan 47.00 120.00 Kč ( 287) 9140 H21A SHK7911 Weiner Jakub 53.00 120.00 Kč ( 297)338 9843 H18A SHK9103 Funda Jan 57.00 120.00 Kč ( 295)222 9189 H20A SHK8902 Šabatka Zdeněk 67.00 120.00 Kč ( 290) 9145 H21A SHK8215 Bláha Jan 74.00 120.00 Kč ( 294)230 995831 H20A SHK8901 Jirásek Michal 75.00 120.00 Kč ( 285) 9135 H21A SHK7605 Svoboda Ondřej 77.00 120.00 Kč ( 288)114 9142 D21E SHK8152 Fejlková Martina 79.00 120.00 Kč ( 296)267 515140 D20A SHK8952 Petrželová Tereza 94.00 120.00 Kč ( 289) 9153 H21A SHK8212 Stulík Jakub 95.00 120.00 Kč ( 291) 9148 D21B SHK8256 Doležalová Lenka 95.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2520.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 601) 500268 H65C SJC3601 Havlík Jaroslav 2.00 240.00 Kč ( 305)8 9982 H21E SJC8202 Kazda Ondřej 11.00 120.00 Kč ( 589) 9969 D21A SJC8551 Procházková Zuzana 26.00 180.00 Kč ( 310) 9972 H21B SJC8801 Špicar Petr 35.00 120.00 Kč ( 304) 500263 H21A SJC8005 Švihovský Jaromír 36.00 120.00 Kč ( 307)35 9987 H21E SJC8702 Holas Štěpán 38.00 120.00 Kč ( 303) 4744 D35C SJC7253 Zlámalová Zdena 54.00 120.00 Kč ( 302) 9962 H21A SJC7010 Zlámal Petr 59.00 120.00 Kč ( 312) 9996 H14 SJC9601 Štál Jan 66.00 70.00 Kč ( 314) 4743 H14 SJC9703 Zikmund Zdeněk 76.00 70.00 Kč ( 315) 4297 P SJC9951 Zlámalová Nikola 77.00 70.00 Kč ( 308) 503360 H21A SJC8703 Beneš Jan 79.00 120.00 Kč ( 313) 4239 H14 SJC9603 Zlámal David 85.00 70.00 Kč ( 306)130 995813 D21E SJC8484 Mezníková Lenka 95.00 120.00 Kč ( 309) 9903 H21A SJC8709 Drobník Michal 100.00 120.00 Kč ( 311)277 9989 D20A SJC8951 Soukupová Lucie 104.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

SJH TJ Slovan Jindřichův Hradec

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 317)464 553451 D16A SJH9351 Benešová Iveta 13.00 120.00 Kč ( 319)468 920682 D16A SJH9451 Benešová Jana 17.00 120.00 Kč ( 318)491 553458 D16A SJH9352 Šrámková Michaela 40.00 120.00 Kč ( 316) 336767 H21B SJH7001 Beneš Jan 49.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

SJI OK Jihlava

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 321) 53455 H45C SJI6301 Petráček Aleš 2.00 120.00 Kč ( 329) 232329 D14 SJI9852 Čechová Tereza 12.00 70.00 Kč ( 328) 336763 D14 SJI9851 Petráčková Kristýna 20.00 70.00 Kč ( 330) 336765 D14 SJI9854 Vacková Anna 26.00 70.00 Kč ( 322) 53193 D35C SJI6951 Čechová Zuzana 57.00 120.00 Kč ( 327) 253124 H14 SJI9702 Frýba Dominik 62.00 70.00 Kč ( 320) 52358 D45C SJI6051 Hrstková Dana 68.00 120.00 Kč ( 325) 232322 H14 SJI9601 Čech Jan 75.00 70.00 Kč ( 326) 336769 H14 SJI9602 Vacek Vojtěch 84.00 70.00 Kč ( 323) 52331 H21A SJI8306 Kadlec Jan 87.00 120.00 Kč ( 324)269 52335 D20A SJI8956 Kafková Tereza 96.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1020.00 Kč

SLA SKOB STAVIMAT Slaný

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 595) 8671 D14 SLA9750 Ježková Kateřina 16.00 105.00 Kč ( 596) 52624 H14 SLA9701 Ježek Ondřej 79.00 105.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

SNA TJ Start Náchod

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 335) 9605 D21A SNA8255 Hůlková Marie 31.00 120.00 Kč ( 331) 9626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 32.00 120.00 Kč ( 334) 9622 H21A SNA8206 Nývlt Martin 42.00 120.00 Kč ( 333) 9630 H21B SNA7349 Slavík Pavel 46.00 120.00 Kč ( 332) 9606 D35C SNA7155 Douchová Jaroslava 61.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 337) 416300 H45C SRK5701 Kulhavý Josef 3.00 120.00 Kč ( 349)455 9536 D16A SRK9351 Peremská Dana 4.00 120.00 Kč ( 358) 9489 D14 SRK9654 Kosková Kateřina 13.00 70.00 Kč ( 347)365 9804 D18A SRK9152 Říčařová Žaneta 14.00 120.00 Kč ( 351)466 219279 D16A SRK9356 Kulhavá Šárka 15.00 120.00 Kč ( 338) 9128 H45C SRK6101 Mádle Petr 19.00 120.00 Kč ( 346)372 995837 D18A SRK9151 Kosová Denisa 21.00 120.00 Kč ( 359) 301132 D14 SRK9655 Kulhavá Eliška 21.00 70.00 Kč ( 350)475 9794 D16A SRK9352 Reslová Hana 24.00 120.00 Kč ( 342) 515432 H21B SRK8101 Hulec Jan 26.00 120.00 Kč ( 357) 405999 D14 SRK9653 Petrasová Zuzana 27.00 70.00 Kč ( 352)414 301134 H16A SRK9402 Jiroušek Vít 39.00 120.00 Kč ( 341) 9521 H21B SRK8001 Krmaš Václav 44.00 120.00 Kč ( 345)211 9491 H20A SRK9002 Ptáček Jiří 56.00 120.00 Kč ( 361) 51472 H14 SRK9805 Vandas Daniel 59.00 70.00 Kč ( 339) 995885 H21B SRK7102 Heřman Daniel 61.00 120.00 Kč ( 343) 9510 H21A SRK8801 Klícha Martin 64.00 120.00 Kč ( 344)220 9504 H20A SRK8902 Dusílek Adam 65.00 120.00 Kč ( 360) 9801 H14 SRK9802 Locker Tomáš 65.00 70.00 Kč ( 336) 9798 H55C SRK4702 Hrobař Rudolf 70.00 120.00 Kč ( 348)351 9486 H18A SRK9201 Handl Jindřich 70.00 120.00 Kč ( 355) 410355 H14 SRK9507 Kosek Jan 71.00 70.00 Kč ( 340)110 9482 D21E SRK7751 Hrobařová Lenka 75.00 120.00 Kč ( 354) 9814 H14 SRK9503 Heřman Ondřej 77.00 70.00 Kč ( 356) 301112 H14 SRK9509 Ptáček Martin 81.00 70.00 Kč ( 353) 405992 H14 SRK9502 Mašek Ondřej 86.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2670.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 362) 352330 H65C SSU4302 Ostřanský Josef 1.00 120.00 Kč ( 583)10 52555 H21E SSU8243 Král Václav 13.00 120.00 Kč ( 366) 52549 H21B SSU9011 Ostřanský Josef 29.00 120.00 Kč ( 364)45 52450 H21E SSU8802 Poklop Martin 48.00 120.00 Kč ( 363) 224901 D35C SSU6591 Ostřanská Iveta 56.00 120.00 Kč ( 365)257 301474 D20A SSU8951 Kuncová Eliška 84.00 120.00 Kč ( 592) 52557 D55C SSU5350 Štáblová Jitka 88.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 367) 49990 H45C STB5701 Ludvík Petr 11.00 120.00 Kč ( 368) 49988 D35C STB6798 Abelová Ivana 50.00 120.00 Kč ( 369)438 53565 H16A STB9301 Ludvík Vojtěch 63.00 120.00 Kč ( 370) 52904 P STB9801 Ludvík Matyáš 76.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 430.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 570) 8276 H45C STE5902 Neumann Jaroslav 15.00 120.00 Kč ( 377)304 51123 H18A STE9202 Doležel Ondřej 23.00 120.00 Kč ( 372) 52506 H21B STE6307 Hepnar Lubomír 24.00 120.00 Kč ( 375) 1007548 D21A STE7054 Skyvová Kristýna 25.00 120.00 Kč ( 379)403 4647 H16A STE9308 Német Kryštof 28.00 120.00 Kč ( 378)407 1007546 H16A STE9307 Skyva Petr 32.00 120.00 Kč ( 373) 1007547 H21B STE6501 Skyva Petr 43.00 120.00 Kč ( 376) 52510 H21A STE7102 Janků Marek 50.00 120.00 Kč ( 374) 52514 D35C STE6751 Neumannová Kamila 55.00 120.00 Kč ( 371) 52526 H21B STE5809 Václavek Tomáš 60.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

STH SK Studenec

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 384)324 303904 H18A STH9205 Janata Jakub 43.00 120.00 Kč ( 386)422 9041 H16A STH9401 Kučera Štěpán 47.00 120.00 Kč ( 383)329 9990 H18A STH9202 Uvizl Marek 48.00 120.00 Kč ( 385)435 995849 H16A STH9302 Chloupek Adam 60.00 120.00 Kč ( 382)345 51110 H18A STH9201 Kučera Michal 64.00 120.00 Kč ( 381)231 9049 H20A STH9002 Klouček Tomáš 76.00 120.00 Kč ( 380)264 995803 D20A STH8952 Freyová Andrea 91.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 388) 416010 D21A TAP9053 Zamazalová Kateřina 11.00 120.00 Kč ( 387) 232189 D21A TAP8854 Gabrovská Lucie 35.00 120.00 Kč ( 389)268 416004 D20A TAP9055 Jiříková Dana 95.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 360.00 Kč

TBM TJ Tesla Brno

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 391)30 515009 H21E TBM8201 Kozák Osvald 33.00 120.00 Kč ( 393)215 52463 H20A TBM8903 Štrajt Michal 60.00 120.00 Kč ( 392) 53282 H21A TBM8215 Liščinský Zdeněk 68.00 120.00 Kč ( 390)109 515006 D21E TBM7952 Kozáková Zdenka 74.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

TJH TJ OK Tolar

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 394)467 995864 D16A TJH9451 Tichá Tereza 16.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 397) 416834 D21A TJN8853 Fólová Martina 30.00 120.00 Kč ( 399)204 416830 H20A TJN9001 Hostaš Petr 49.00 120.00 Kč ( 398)208 416837 H20A TJN8901 Kobr Tomáš 53.00 120.00 Kč ( 396) 49999 H21B TJN8705 Duda Antonín 54.00 120.00 Kč ( 395) 52576 H21A TJN8700 Strachota Petr 56.00 120.00 Kč ( 400)341 416840 H18A TJN9101 Picek Jan 60.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 411)461 49371 D16A TRI9458 Kosová Štěpánka 10.00 120.00 Kč ( 407)368 416127 D18A TRI9258 Kosová Barbora 17.00 120.00 Kč ( 406)370 49312 D18A TRI9256 Jastrzembská Tereza 19.00 120.00 Kč ( 409)470 49382 D16A TRI9350 Laštůvková Petra 19.00 120.00 Kč ( 410)482 8652 D16A TRI9353 Nožková Sára 31.00 120.00 Kč ( 403)315 920676 H18A TRI9103 Kantor Ondřej 34.00 120.00 Kč ( 405)391 49378 D18A TRI9251 Mlčochová Alice 40.00 120.00 Kč ( 402) 49377 D35C TRI6650 Laštůvková Lenka 52.00 120.00 Kč ( 404)334 8661 H18A TRI9203 Gazda Viktor 53.00 120.00 Kč ( 408)432 49365 H16A TRI9301 Argaláš Michal 57.00 120.00 Kč ( 401) 49330 D55C TRI4650 Gavendová Anna 89.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1320.00 Kč

TTR OOB Třebíč

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 416) 52230 D21A TTR7852 Dvořáčková Jana 3.00 120.00 Kč ( 412) 303960 H45C TTR5601 Klusáček Martin 12.00 120.00 Kč ( 418) 515158 D21A TTR8551 Ratkovská Lenka 33.00 120.00 Kč ( 419) 515502 H21A TTR8801 Fiala Martin 39.00 120.00 Kč ( 414) 236996 H35C TTR6900 Veselský Martin 45.00 120.00 Kč neregistro ( 413) 303944 D45C TTR6152 Klusáčková Jitka 66.00 120.00 Kč ( 421)441 303912 H16A TTR9301 Klusáček Jan 66.00 120.00 Kč ( 420)256 232497 D20A TTR9051 Fialová Zuzana 83.00 120.00 Kč ( 417) 515159 H21A TTR8201 Kříž Lukáš 93.00 120.00 Kč ( 415) 52250 H21A TTR7502 Dvořáček Jiří 104.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 433) 51825 D21A TUR8852 Sehnalová Tereza 9.00 120.00 Kč ( 426)9 53769 H21E TUR8103 Váňa Petr 12.00 120.00 Kč ( 437)367 995839 D18A TUR9152 Beranová Barbora 16.00 120.00 Kč ( 436)369 995836 D18A TUR9151 Uhlíková Tereza 18.00 120.00 Kč ( 440)473 515087 D16A TUR9358 Kochová Nikola 22.00 120.00 Kč ( 432)21 515047 H21E TUR8702 Vlček Martin 24.00 120.00 Kč ( 438)376 995819 D18A TUR9153 Beranová Jana 25.00 120.00 Kč ( 439)479 995878 D16A TUR9353 Pavlovcová Petra 28.00 120.00 Kč ( 425) 800320 H21A TUR8002 Oma Jakub 30.00 120.00 Kč ( 429)33 515082 H21E TUR8406 Kořínek Jindřich 36.00 120.00 Kč ( 435)317 995802 H18A TUR9102 Švirák Ondřej 36.00 120.00 Kč ( 434)323 515499 H18A TUR9100 Wolf Daniel 42.00 120.00 Kč ( 430) 515048 H21A TUR8501 Holas Ondřej 49.00 120.00 Kč ( 423)47 515024 H21E TUR7900 Šurgan Štefan 50.00 120.00 Kč neregistro ( 428) 53759 H21A TUR8401 Váňa Martin 66.00 120.00 Kč ( 431)105 8537 D21E TUR8650 Krafková Lucie 70.00 120.00 Kč ( 424) 5599 H21A TUR8001 Gomzyk Andriy 82.00 120.00 Kč ( 427)132 515086 D21E TUR8153 Gomzyk Omová Michaela 97.00 120.00 Kč ( 422) 8020 H21A TUR7603 Baier Martin 103.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2280.00 Kč

TUV SOK TJ Turnov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 590)474 411625 D16A TUV9455 Smutná Anežka 23.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

TZL SKOB Zlín

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 588)453 218976 D16A TZL9351 Kavánková Jana 2.00 180.00 Kč ( 461)460 218972 D16A TZL9454 Kociánová Barbora 9.00 120.00 Kč ( 446)7 515174 H21E TZL8131 Smola Michal 10.00 120.00 Kč ( 449) 52209 D21A TZL8551 Krejčíková Barbora 12.00 120.00 Kč ( 460)465 218978 D16A TZL9453 Jeřábková Jitka 14.00 120.00 Kč ( 441) 553431 H45C TZL4902 Jelínek Petr 18.00 120.00 Kč ( 457)402 886717 H16A TZL9309 Odstrčilík Viktor 27.00 120.00 Kč ( 459)478 218977 D16A TZL9451 Koláriková Lucie 27.00 120.00 Kč ( 454)405 416051 H16A TZL9301 Schäfer Jan 30.00 120.00 Kč ( 451)28 416042 H21E TZL8714 Krajča Tomáš 31.00 120.00 Kč ( 455)408 246864 H16A TZL9302 Kolárik Tomáš 33.00 120.00 Kč ( 453)319 416064 H18A TZL9206 Benroth Martin 38.00 120.00 Kč ( 445) 52222 H21B TZL7701 Vintr Radek 41.00 120.00 Kč ( 456)418 886701 H16A TZL9308 Kašpar Michal 43.00 120.00 Kč ( 450) 53362 H21A TZL8603 Přibyl Broněk 48.00 120.00 Kč ( 448)46 995797 H21E TZL8508 Dlabaja Štěpán 49.00 120.00 Kč ( 458)433 416144 H16A TZL9403 Korčák Jakub 58.00 120.00 Kč ( 452)343 53317 H18A TZL9101 Nečas Jiří 62.00 120.00 Kč ( 463) 8581 H14 TZL9602 Turna Matyáš 64.00 70.00 Kč ( 442) 53842 H55C TZL5410 Žaludek Jindřich 65.00 120.00 Kč ( 443) 53837 D45C TZL6351 Koláriková Irena 69.00 120.00 Kč ( 462) 426400 H14 TZL9502 Chovanec David 80.00 70.00 Kč ( 444) 416048 H21A TZL6915 Podmolík Tomáš 91.00 120.00 Kč ( 447) 428255 D21B TZL8462 Procházková Anna 99.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2840.00 Kč

UOL SK Univerzity Palackého Olomouc

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 471)472 52733 D16A UOL9353 Horčičková Vendula 21.00 120.00 Kč ( 469)373 52454 D18A UOL9153 Indráková Adélka 22.00 120.00 Kč ( 470)378 361921 D18A UOL9155 Čermáková Magdalena 27.00 120.00 Kč ( 468)382 52465 D18A UOL9151 Štrajtová Štěpánka 31.00 120.00 Kč ( 472)493 515413 D16A UOL9355 Šimková Johanka 42.00 120.00 Kč ( 465) 500587 H21A UOL8805 Špacír Jan 62.00 120.00 Kč ( 467)263 52507 D20A UOL9052 Jakobová Adélka 90.00 120.00 Kč ( 466)265 52452 D20A UOL8951 Poklopová Lenka 92.00 120.00 Kč ( 464)128 52472 D21E UOL7051 Horčičková Eva 93.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

VBM VSK MZLU Brno

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 477) 209751 D21A VBM8353 Šmerková Jitka 5.00 120.00 Kč ( 474) 8008 D21A VBM7751 Fučíková Hana 20.00 120.00 Kč ( 473)18 720921 H21E VBM7246 Fučík Karel 21.00 120.00 Kč ( 479) 929929 H21A VBM8702 Kočí Martin 33.00 120.00 Kč ( 478) 53312 D21A VBM8455 Sychrová Barbora 38.00 120.00 Kč ( 476) 53285 H21A VBM8103 Mazal Zdeněk 60.00 120.00 Kč ( 481)344 53576 H18A VBM9102 Bravený Vít 63.00 120.00 Kč ( 475) 515122 H21A VBM8002 Henek Vladan 80.00 120.00 Kč ( 480) 301547 H21A VBM8801 Bravený Adam 102.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

VIC OB Vizovice, občanské sdružení

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 482) 253155 D21A VIC7658 Sikorová Miroslava 32.00 120.00 Kč ( 483)212 51513 H20A VIC8911 Malý Ondřej 57.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

VLI VSK Slavia TU Liberec

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 486)15 7981 H21E VLI7702 Matějů Michal 18.00 120.00 Kč ( 488) 336783 D21A VLI8054 Matějová Kateřina 24.00 120.00 Kč ( 490)389 49951 D18A VLI9251 Poloprutská Markéta 38.00 120.00 Kč ( 489) 1302790 H21A VLI8800 Škoda Jakub 46.00 120.00 Kč ( 484) 8299 H55C VLI5101 Přinda Oldřich 66.00 120.00 Kč ( 487)117 7752 D21E VLI7750 Heczková Bohdana 82.00 120.00 Kč ( 485) 8298 H21A VLI7503 Pachner Pavel 90.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 840.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 586) 53534 H21A VOV8601 Žaloudík Jiří 38.00 180.00 Kč ( 491) 51303 H21A VOV8102 Pavlačka Ondřej 67.00 120.00 Kč ( 585) 8881 H21A VOV7900 Vlach Jiří 94.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

VRB SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 493)383 416150 D18A VRB9151 Šperlíková Eva 32.00 120.00 Kč ( 492)213 232102 H20A VRB8906 Válek Filip 58.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

VRL TJ Spartak Vrchlabí

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 500)362 331285 D18A VRL9254 Jebavá Lucie 11.00 120.00 Kč ( 498)364 8978 D18A VRL9154 Kičinová Erika 13.00 120.00 Kč ( 497)366 515421 D18A VRL9151 Kubátová Zuzana 15.00 120.00 Kč ( 495)17 9000 H21E VRL7702 Polák Vlastimil 20.00 120.00 Kč ( 604)307 9003 H18A VRL9102 Machek Vojta 26.00 240.00 Kč ( 494) 8974 H21B VRL7303 Štregl Petr 34.00 120.00 Kč ( 603)412 219210 H16A VRL9501 Waněk Adam 37.00 240.00 Kč ( 602)417 9002 H16A VRL9301 Kubát Lukáš 42.00 240.00 Kč ( 499)394 8960 D18A VRL9252 Doležalová Radka 43.00 120.00 Kč ( 496) 8980 H21A VRL8001 Hanč Petr 81.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1560.00 Kč

VSP USK Praha

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 558)138 9784 D21E VSP7850 Baldrianová Barbora 103.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 509)4 8871 H21E ZBM8433 Kabáth David 7.00 120.00 Kč ( 510) 52461 D21A ZBM8456 Šišková Vladimíra 7.00 120.00 Kč ( 535)459 416102 D16A ZBM9354 Hrušková Barbora 8.00 120.00 Kč ( 512) 9067 D21A ZBM8467 Zlesáková Daniela 15.00 120.00 Kč ( 507)14 500850 H21E ZBM8308 Dlabaja Tomáš 17.00 120.00 Kč ( 503) 331606 H21B ZBM7531 Tomeš Petr 20.00 120.00 Kč ( 531)303 ? H18A ZBM9108 Zahradník Tomáš 22.00 120.00 Kč neregistro ( 513)24 500267 H21E ZBM8507 Palas Jan 27.00 120.00 Kč ( 511) 51765 D21A ZBM8459 Tvarůžková Petra 28.00 120.00 Kč ( 530)312 232343 H18A ZBM9104 Kazda Adam 31.00 120.00 Kč ( 537)484 8939 D16A ZBM9451 Chromá Kateřina 33.00 120.00 Kč ( 516) 995883 H21A ZBM8707 Bialožyt Michal 34.00 120.00 Kč ( 538)486 219242 D16A ZBM9456 Tesařová Markéta 35.00 120.00 Kč ( 532)387 232355 D18A ZBM9152 Šulerová Pavlína 36.00 120.00 Kč ( 517) 336758 H21B ZBM8721 Zháňal Jan 37.00 120.00 Kč ( 520)36 515127 H21E ZBM8841 Chromý Adam 39.00 120.00 Kč ( 533)490 49313 D16A ZBM9351 Jemelíková Denisa 39.00 120.00 Kč ( 515) 1234321 D21A ZBM8661 Jiráčková Jana 40.00 120.00 Kč ( 534)492 53722 D16A ZBM9353 Koporová Petra 41.00 120.00 Kč ( 536)416 230664 H16A ZBM9422 Jašek Otakar 41.00 120.00 Kč ( 594)205 406959 H20A ZBM8902 Majláth Martin 50.00 180.00 Kč neregistro ( 505)48 515478 H21E ZBM8101 Bukovac Palo 51.00 120.00 Kč ( 519) 52136 H21A ZBM8833 Bořil Tomáš 55.00 120.00 Kč ( 527)210 515163 H20A ZBM9005 Nykodým Miloš 55.00 120.00 Kč ( 508) 416107 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 58.00 120.00 Kč ( 523)217 995810 H20A ZBM8928 Zimmermann Jakub 62.00 120.00 Kč ( 506) 410337 H21A ZBM8201 Otrusina Jiří 65.00 120.00 Kč ( 529)349 911220 H18A ZBM9101 Zimmermann Štěpán 68.00 120.00 Kč ( 502) 101 H21A ZBM7207 Zřídkaveselý Libor 71.00 120.00 Kč ( 504)107 703370 D21E ZBM7951 Gebauerová Jana 72.00 120.00 Kč ( 522)227 890118 H20A ZBM8919 Hájek Daniel 72.00 120.00 Kč ( 528)254 2008513 D20A ZBM9063 Jablonovská Lenka 81.00 120.00 Kč ( 521)122 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 87.00 120.00 Kč ( 518) 232019 H21A ZBM8740 Zelinka Jiří 88.00 120.00 Kč ( 525) 416329 D21B ZBM8954 Hendrychová Zuzana 96.00 120.00 Kč ( 526)271 49376 D20A ZBM8966 Kabáthová Eva 98.00 120.00 Kč ( 514)135 52330 D21E ZBM8658 Palátová Petra 100.00 120.00 Kč ( 524)273 995814 D20A ZBM8951 Mádlová Věra 100.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 4620.00 Kč

ZPV KOB Železárny Prostějov

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 539) 52428 H45C ZPV5501 Jirka Jiří 13.00 120.00 Kč ( 580) 52587 D21A ZPV6777 Holinková Hana 13.00 120.00 Kč ( 578)322 8850 H18A ZPV9222 Holinka Matouš 41.00 120.00 Kč ( 579) 307331 H35C ZPV6712 Holinka Martin 41.00 120.00 Kč ( 540) 52427 D35C ZPV6553 Jirková Renata 58.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

ZVO SK OB Zvole

23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 600) 428220 D14 ZVO9852 Zimmerová Kateřina 15.00 105.00 Kč ( 599) 232531 D14 ZVO9851 Hájková Eliška 25.00 105.00 Kč ( 597)309 515021 H18A ZVO9201 Hájek Adam 28.00 180.00 Kč ( 598) 515043 H14 ZVO9601 Sladovník Adam 78.00 105.00 Kč
VKLAD CELKEM 495.00 Kč