Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
D21E      2.50 km, 70 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Topinková Monika          PHK8051 E OK 99 Hradec Králové            16.21         
 2. Kozáková Zdenka           TBM7952 E TJ Tesla Brno                   16.22   + 0.01
 3. Dočkalová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         16.43   + 0.22
 4. Öry Eszter                HRT0054 C Hungarian Relay Team            16.51   + 0.30
 5. Labašová Katarína         DOB8351 E KOB Dobruška                    17.13   + 0.52
 6. Hlavová Hana              ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno              17.25   + 1.04
 7. Krčálová Veronika         LPU8557 R OK Lokomotiva Pardubice         17.27   + 1.06
 8. Hrenkó Ivett              HRT0055 C Hungarian Relay Team            17.41   + 1.20
 9. Karochová Simona          DKP8853 E OOB Kotlářka                    17.46   + 1.25
10. Gomzyk Omová Michaela     TUR8153 R OOB TJ Turnov                   17.47   + 1.26
10. Fenclová Marta            LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice         17.47   + 1.26
12. Svobodná Šárka            DKP8850 R OOB Kotlářka                    18.11   + 1.50
13. Košárková Iva             SCP8152 R AC Sparta Praha                 18.16   + 1.55
14. Fejlková Martina          SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        18.17   + 1.56
15. Simon Ágnes               HRT0057 C Hungarian Relay Team            18.30   + 2.09
16. Doležalová Vendula        PHK8752 R OK 99 Hradec Králové            18.37   + 2.16
17. Mezníková Lenka           SJC8484 R Sportcentrum Jičín              18.48   + 2.27
18. Heczková Bohdana          VLI7750 R VSK Slavia TU Liberec           18.51   + 2.30
19. Krafková Lucie            TUR8650 E OOB TJ Turnov                   18.58   + 2.37
20. Blechová Lenka            CHT8053 C SK Chrast                       19.11   + 2.50
21. Szerencsi Dóra            HRT0058 C Hungarian Relay Team            19.15   + 2.54
22. Melounková Lucie          PHK8054 R OK 99 Hradec Králové            19.52   + 3.31
23. Plochová Dominika         DKP8651 C OOB Kotlářka                    19.54   + 3.33
24. Hrobařová Lenka           SRK7751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.57   + 3.36
25. Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno              20.07   + 3.46
26. Kelemen Bernadett         HRT0051 C Hungarian Relay Team            20.11   + 3.50
27. Baldrianová Barbora       VSP7850 E USK Praha                       20.35   + 4.14
28. Hostomská Jitka           PGP8056 C SK Praga Praha                  20.36   + 4.15
29. Palátová Petra            ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno              20.38   + 4.17
30. Makrai Éva                HRT0052 C Hungarian Relay Team            20.51   + 4.30
31. Horčičková Eva            UOL7051 R SK Univerzity Palackého Olomou  21.10   + 4.49
32. Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                      21.57   + 5.36
33. Szerencsi Ildikó          HRT0053 C Hungarian Relay Team            23.21   + 7.00
34. Hrstková Vladěna          PGP8753 R SK Praga Praha                  25.41   + 9.20
35. Šponarová Lenka           DOB8451 C KOB Dobruška                    26.47   +10.26
    Panchártková Jana         PHK8569 E OK 99 Hradec Králové             DISK         
    Spurná Martina            PGP8556 E SK Praga Praha                   DISK         
    Kovářová Kristýna         DKP8450 E OOB Kotlářka                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H21E      3.00 km, 70 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dlabaja Tomáš             ZBM8308 E SK Žabovřesky Brno              16.05         
 2. Mrázek Jan                SCP8102 E AC Sparta Praha                 16.06   + 0.01
 3. Lenkei Zsolt              HRT0002 C Hungarian Relay Team            16.07   + 0.02
 4. Smola Michal              TZL8131 E SKOB Zlín                       16.27   + 0.22
 5. Procházka Jan             PGP8407 E SK Praga Praha                  16.42   + 0.37
 6. Kovácz Ádám               HRT0001 C Hungarian Relay Team            16.43   + 0.38
 7. Bukovac Palo              ZBM8101 E SK Žabovřesky Brno              16.44   + 0.39
 8. Losman Petr               PHK7901 E OK 99 Hradec Králové            16.57   + 0.52
 9. Zvěřina Petr              PHK8204 R OK 99 Hradec Králové            17.09   + 1.04
10. Šedivý Jan                PGP8409 E SK Praga Praha                  17.19   + 1.14
11. Józsa Gábor               HRT0006 C Hungarian Relay Team            17.20   + 1.15
12. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              17.30   + 1.25
13. Krajča Tomáš              TZL8714 R SKOB Zlín                       17.35   + 1.30
14. Rambousek Karel           BSO7907 R KOB Baník Sokolov               17.37   + 1.32
15. Cahel Marek               LCE8803 R TJ Slovan Luhačovice            17.39   + 1.34
16. Holas Štěpán              SJC8702 R Sportcentrum Jičín              17.43   + 1.38
16. Ondráček Radim            EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha               17.43   + 1.38
18. Udržal Tomáš              LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice         17.45   + 1.40
19. Kozák Osvald              TBM8201 E TJ Tesla Brno                   17.51   + 1.46
20. Poklop Martin             SSU8802 R SK Severka Šumperk              17.52   + 1.47
21. Váňa Petr                 TUR8103 E OOB TJ Turnov                   17.59   + 1.54
22. Dlabaja Štěpán            TZL8508 R SKOB Zlín                       18.02   + 1.57
23. Szabó András              HRT0004 C Hungarian Relay Team            18.08   + 2.03
24. Hepner David              SHK7601 E TJ Slavia Hradec Králové        18.09   + 2.04
25. Zsebeházy István          HRT0005 C Hungarian Relay Team            18.18   + 2.13
25. Panchártek Jan            PHK8802 R OK 99 Hradec Králové            18.18   + 2.13
27. Kazda Ondřej              SJC8202 R Sportcentrum Jičín              18.22   + 2.17
28. Hora Vojtěch              PGP8301 R SK Praga Praha                  18.24   + 2.19
29. Matějů Michal             VLI7702 R VSK Slavia TU Liberec           18.36   + 2.31
30. Lévai Ferenc              HRT0007 C Hungarian Relay Team            18.42   + 2.37
31. Matějů Luboš              PGP7601 E SK Praga Praha                  18.43   + 2.38
32. Flašar Jan                PGP8610 R SK Praga Praha                  18.54   + 2.49
33. Fučík Karel               VBM7246 R VSK MZLU Brno                   18.57   + 2.52
34. Kořínek Jindřich          TUR8406 R OOB TJ Turnov                   18.58   + 2.53
35. Domonyik Gábor            HRT0013 C Hungarian Relay Team            18.59   + 2.54
36. Kovář Miroslav            SCP8103 R AC Sparta Praha                 19.06   + 3.01
37. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              19.07   + 3.02
38. Janata Martin             DKP8306 R OOB Kotlářka                    19.09   + 3.04
39. Komanec Václav            SHK8406 E TJ Slavia Hradec Králové        19.19   + 3.14
40. Paclík Roman              SHK7801 R TJ Slavia Hradec Králové        19.20   + 3.15
41. Polák Vlastimil           VRL7702 C TJ Spartak Vrchlabí             19.21   + 3.16
42. Palas Jan                 ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno              19.22   + 3.17
43. Vlček Martin              TUR8702 C OOB TJ Turnov                   19.23   + 3.18
44. Jansa Jiří                CHT8402 R SK Chrast                       19.30   + 3.25
44. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                19.30   + 3.25
44. Malý Aleš                 JIL8702 R OK Jilemnice                    19.30   + 3.25
47. Šurgan Štefan             TUR7900 C OOB TJ Turnov                   19.38   + 3.33
48. Kabáth David              ZBM8433 C SK Žabovřesky Brno              20.11   + 4.06
    Košárek Pavel             JAM7100 R SK Jamnice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
D16A      2.20 km, 80 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šimková Johanka           UOL9355 A SK Univerzity Palackého Olomou  16.46         
 2. Pavlovcová Petra          TUR9353 A OOB TJ Turnov                   16.54   + 0.08
 3. Novotná Markéta           PHK9451 A OK 99 Hradec Králové            16.58   + 0.12
 4. Knapová Lenka             LPU9351 A OK Lokomotiva Pardubice         17.53   + 1.07
 5. Svobodová Lenka           LTU9551 A Lokomotiva Trutnov              18.04   + 1.18
 6. Svobodná Tereza           DKP9350 A OOB Kotlářka                    18.18   + 1.32
 7. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        18.33   + 1.47
 8. Kožinová Anna             PGP9350 A SK Praga Praha                  18.51   + 2.05
 9. Tesařová Markéta          ZBM9456 A SK Žabovřesky Brno              18.55   + 2.09
10. Hrušková Barbora          ZBM9354 B SK Žabovřesky Brno              18.56   + 2.10
11. Benešová Jana             SJH9451 A TJ Slovan Jindřichův Hradec     19.01   + 2.15
12. Nožková Sára              TRI9353 A TJ TŽ Třinec                    19.17   + 2.31
13. Chromá Kateřina           ZBM9451 A SK Žabovřesky Brno              19.25   + 2.39
13. Jemelíková Denisa         ZBM9351 A SK Žabovřesky Brno              19.25   + 2.39
15. Voborníková Alena         CTB9451 A SK Chotěboř                     19.49   + 3.03
16. Reslová Hana              SRK9352 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.03   + 3.17
17. Kulhavá Šárka             SRK9356 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.15   + 3.29
18. Laštůvková Petra          TRI9350 A TJ TŽ Třinec                    20.21   + 3.35
19. Dlouhá Hana               DKP9450 A OOB Kotlářka                    20.24   + 3.38
20. Šrámková Michaela         SJH9352 A TJ Slovan Jindřichův Hradec     20.29   + 3.43
21. Kamenická Kateřina        PHK9353 A OK 99 Hradec Králové            20.51   + 4.05
22. Kosová Štěpánka           TRI9458 B TJ TŽ Třinec                    20.52   + 4.06
23. Kochová Nikola            TUR9358 A OOB TJ Turnov                   20.58   + 4.12
24. Smutná Anežka             TUV9455 A SOK TJ Turnov                   21.05   + 4.19
25. Kamererová Valerie        KAM9452 B SK Kamenice                     21.10   + 4.24
26. Procházková Klára         LPU9451 A OK Lokomotiva Pardubice         21.11   + 4.25
27. Kolářová Renáta           ASU9351 A Magnus Orienteering             21.24   + 4.38
28. Šarmanová Alena           AOP9352 C POBO Opava,Přátele orientačníh  21.44   + 4.58
29. Procházková Marie         KAM9554 A SK Kamenice                     21.49   + 5.03
30. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       21.58   + 5.12
31. Kavánková Jana            TZL9351 B SKOB Zlín                       22.48   + 6.02
32. Tichá Tereza              TJH9451 A TJ OK Tolar                     22.49   + 6.03
33. Mrázová Pavla             KAM9350 B SK Kamenice                     23.01   + 6.15
34. Jeřábková Jitka           TZL9453 B SKOB Zlín                       23.03   + 6.17
35. Peremská Dana             SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  23.38   + 6.52
36. Sklenářová Dorothea       AOP9351 C POBO Opava,Přátele orientačníh  24.05   + 7.19
37. Benešová Iveta            SJH9351 B TJ Slovan Jindřichův Hradec     24.08   + 7.22
38. Kociánová Barbora         TZL9454 B SKOB Zlín                       27.21   +10.35
39. Netíková Martina          DOB9351 B KOB Dobruška                    27.44   +10.58
    Koporová Petra            ZBM9353 A SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Horčičková Vendula        UOL9353 A SK Univerzity Palackého Olomou   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
D18A      2.30 km, 55 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Indráková Adélka          UOL9153 A SK Univerzity Palackého Olomou  14.38         
 2. Novotná Tereza            PHK9255 A OK 99 Hradec Králové            14.52   + 0.14
 3. Kubátová Zuzana           VRL9151 A TJ Spartak Vrchlabí             15.18   + 0.40
 4. Poloprutská Markéta       VLI9251 A VSK Slavia TU Liberec           15.48   + 1.10
 5. Kosová Denisa             SRK9151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.51   + 1.13
 6. Doškářová Tereza          LTU9151 A Lokomotiva Trutnov              16.09   + 1.31
 7. Sklenářová Radka          SBR9250 A SKOB Bruntál                    16.49   + 2.11
 8. Teplá Karolína            SHK9251 A TJ Slavia Hradec Králové        16.57   + 2.19
 9. Svobodná Madla            DKP9154 A OOB Kotlářka                    17.19   + 2.41
10. Kosová Barbora            TRI9258 A TJ TŽ Třinec                    17.31   + 2.53
11. Valešová Jana             CHA9152 A OK Chrastava                    17.39   + 3.01
12. Uhlíková Tereza           TUR9151 A OOB TJ Turnov                   17.47   + 3.09
13. Rusá Šárka                KAM9157 A SK Kamenice                     17.59   + 3.21
14. Beranová Jana             TUR9153 B OOB TJ Turnov                   18.15   + 3.37
14. Petráčková Klára          LPU9261 A OK Lokomotiva Pardubice         18.15   + 3.37
16. Panochová Anna            KAM9153 A SK Kamenice                     18.16   + 3.38
17. Jastrzembská Tereza       TRI9256 A TJ TŽ Třinec                    18.21   + 3.43
18. Čermáková Magdalena       UOL9155 A SK Univerzity Palackého Olomou  18.23   + 3.45
19. Štrajtová Štěpánka        UOL9151 A SK Univerzity Palackého Olomou  18.26   + 3.48
20. Jelínková Šárka           PGP9153 A SK Praga Praha                  18.33   + 3.55
21. Doležalová Radka          VRL9252 A TJ Spartak Vrchlabí             18.57   + 4.19
22. Šperlíková Eva            VRB9151 B SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  19.06   + 4.28
23. Šulerová Pavlína          ZBM9152 B SK Žabovřesky Brno              19.36   + 4.58
24. Jebavá Lucie              VRL9254 B TJ Spartak Vrchlabí             19.52   + 5.14
25. Procházková Zuzana        LBE9251 A TJ Lokomotiva Beroun            19.58   + 5.20
26. Mervartová Kristýna       SHK9155 A TJ Slavia Hradec Králové        20.23   + 5.45
27. Mlčochová Alice           TRI9251 A TJ TŽ Třinec                    20.30   + 5.52
28. Neumannová Kateřina       PVP9250 A VSK Přírodověda - orientační s  21.15   + 6.37
29. Kičinová Erika            VRL9154 C TJ Spartak Vrchlabí             21.20   + 6.42
30. Šámalová Ludmila          PGP9252 A SK Praga Praha                  22.13   + 7.35
31. Matějková Zuzana          KAM9156 B SK Kamenice                     22.35   + 7.57
32. Kukolová Šárka            LCE9251 A TJ Slovan Luhačovice            24.37   + 9.59
    Beranová Barbora          TUR9152 A OOB TJ Turnov                    DISK         
    Říčařová Žaneta           SRK9152 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
D20A      2.30 km, 90 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kabáthová Eva             ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno              15.34         
 2. Jakobová Adélka           UOL9052 A SK Univerzity Palackého Olomou  16.29   + 0.55
 3. Hlavová Jindra            KON8989 E KOB Konice                      16.31   + 0.57
 4. Petrželová Tereza         SHK8952 R TJ Slavia Hradec Králové        16.46   + 1.12
 4. Knapová Jana              LPU9053 A OK Lokomotiva Pardubice         16.46   + 1.12
 6. Bochenková Ivana          DKP8950 R OOB Kotlářka                    17.00   + 1.26
 7. Tóth Réka                 HRT0061 C Hungarian Relay Team            17.36   + 2.02
 8. Poklopová Lenka           UOL8951 R SK Univerzity Palackého Olomou  17.47   + 2.13
 9. Valachová Martina         LPU9054 A OK Lokomotiva Pardubice         18.09   + 2.35
10. Kuncová Eliška            SSU8951 R SK Severka Šumperk              18.35   + 3.01
11. Jablonovská Lenka         ZBM9063 C SK Žabovřesky Brno              19.07   + 3.33
12. Weissová Lucie            SCP8952 A AC Sparta Praha                 19.27   + 3.53
13. Freyová Andrea            STH8952 A SK Studenec                     19.43   + 4.09
14. Jiříková Dana             TAP9055 A KOB TRETRA Praha                19.51   + 4.17
15. Györgyi Csenge            HRT0060 C Hungarian Relay Team            19.53   + 4.19
16. Ježková Dominika          PGP9053 A SK Praga Praha                  20.00   + 4.26
17. Cahlová Blanka            LCE9051 A TJ Slovan Luhačovice            20.38   + 5.04
18. Fialová Zuzana            TTR9051 B OOB Třebíč                      21.22   + 5.48
19. Čepová Daniela            PHK8951 A OK 99 Hradec Králové            21.47   + 6.13
20. Hubáčková Pavla           LCE9052 A TJ Slovan Luhačovice            21.50   + 6.16
21. Soukupová Lucie           SJC8951 A Sportcentrum Jičín              22.33   + 6.59
22. Bertoti Regina            HRT0062 C Hungarian Relay Team            23.12   + 7.38
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
D21A      2.10 km, 40 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Petrová Daniela           LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice         15.24         
 2. Volfová Martina           EKP8051 C VŠTJ Ekonom Praha               15.38   + 0.14
 3. Smičková Eva              KON8277 C KOB Konice                      15.56   + 0.32
 4. Azebová Nina              PHK8855 C OK 99 Hradec Králové            16.05   + 0.41
 5. Krejčíková Barbora        TZL8551 C SKOB Zlín                       16.42   + 1.18
 6. Tvarůžková Petra          ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno              16.50   + 1.26
 7. Novotná Petra             PHK6651 C OK 99 Hradec Králové            16.54   + 1.30
 8. Matějová Kateřina         VLI8054 C VSK Slavia TU Liberec           17.04   + 1.40
 9. Jiráčková Jana            ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno              17.17   + 1.53
10. Procházková Zuzana        SJC8551 C Sportcentrum Jičín              17.32   + 2.08
11. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             17.33   + 2.09
12. Fólová Martina            TJN8853 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    17.34   + 2.10
13. Škodová Petra             LPU8359 C OK Lokomotiva Pardubice         17.38   + 2.14
14. Ratkovská Lenka           TTR8551 C OOB Třebíč                      17.40   + 2.16
15. Zlesáková Daniela         ZBM8467 C SK Žabovřesky Brno              17.53   + 2.29
16. Ondráčková Veronika       EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha               17.58   + 2.34
17. Sikorová Miroslava        VIC7658 C OB Vizovice, občanské sdružení  18.14   + 2.50
18. Holinková Hana            ZPV6777 C KOB Železárny Prostějov         18.24   + 3.00
19. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    18.33   + 3.09
20. Hubáčková Petra           LCE8560 C TJ Slovan Luhačovice            18.44   + 3.20
21. Teplá Tereza              SHK8851 C TJ Slavia Hradec Králové        18.46   + 3.22
22. Gabrovská Lucie           TAP8854 C KOB TRETRA Praha                18.52   + 3.28
23. Šišková Vladimíra         ZBM8456 C SK Žabovřesky Brno              18.58   + 3.34
23. Fučíková Hana             VBM7751 C VSK MZLU Brno                   18.58   + 3.34
25. Hůlková Marie             SNA8255 C TJ Start Náchod                 19.00   + 3.36
26. Sehnalová Tereza          TUR8852 C OOB TJ Turnov                   19.05   + 3.41
27. Hrušková Lenka            DKP8555 C OOB Kotlářka                    19.18   + 3.54
28. Vávrová Veronika          ASU8598 C Magnus Orienteering             19.19   + 3.55
29. Zurynková Jana            EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha               19.20   + 3.56
30. Zamazalová Kateřina       TAP9053 B KOB TRETRA Praha                19.21   + 3.57
31. Peterová Věra             DOB8751 C KOB Dobruška                    19.32   + 4.08
32. Sychrová Barbora          VBM8455 C VSK MZLU Brno                   19.38   + 4.14
33. Gallusová Kateřina        SCP8450 C AC Sparta Praha                 19.46   + 4.22
34. Budínová Radka            CHT7951 C SK Chrast                       20.28   + 5.04
35. Šmerková Jitka            VBM8353 C VSK MZLU Brno                   20.57   + 5.33
36. Végsöová Markéta          DOB8850 C KOB Dobruška                    22.48   + 7.24
37. Havlíčková Markéta        KSU8494 C Klub vytrvalostních sportů Šum  23.08   + 7.44
38. Dvořáčková Jana           TTR7852 C OOB Třebíč                      27.33   +12.09
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H16A      2.40 km, 85 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáček Michal            LCE9301 A TJ Slovan Luhačovice            13.51         
 2. Schuster Marek            AOP9303 A POBO Opava,Přátele orientačníh  14.02   + 0.11
 3. Hadač Filip               AOP9301 A POBO Opava,Přátele orientačníh  14.15   + 0.24
 4. Argaláš Michal            TRI9301 A TJ TŽ Třinec                    14.44   + 0.53
 5. Chloupek Adam             STH9302 A SK Studenec                     15.04   + 1.13
 6. Jašek Otakar              ZBM9422 B SK Žabovřesky Brno              15.33   + 1.42
 6. Čermák Jan                LPU9301 A OK Lokomotiva Pardubice         15.33   + 1.42
 8. Grundmann Jan             LTU9401 A Lokomotiva Trutnov              15.52   + 2.01
 9. Rusý Tomáš                KAM9301 A SK Kamenice                     15.55   + 2.04
10. Kos Oldřich               LPU9302 A OK Lokomotiva Pardubice         16.04   + 2.13
11. Ludvík Vojtěch            STB9301 A TJ Stadion Nový Bor             16.06   + 2.15
12. Franko David              ASU9347 C Magnus Orienteering             16.42   + 2.51
13. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB MOIRA Brno                  16.59   + 3.08
14. Hubáček Jonáš             LCE9501 A TJ Slovan Luhačovice            17.02   + 3.11
15. Minář Marek               ASU9444 A Magnus Orienteering             17.18   + 3.27
16. Šákr Vít                  BOR9301 A OK Jiskra Nový Bor              17.22   + 3.31
17. Mušínský Tomáš            ASU9348 C Magnus Orienteering             17.28   + 3.37
18. Kos Tomáš                 LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice         17.38   + 3.47
19. Korčák Jakub              TZL9403 A SKOB Zlín                       17.45   + 3.54
20. Német Kryštof             STE9308 B SK SKI-OB Šternberk             17.58   + 4.07
21. Kettner Lukáš             KAM9403 A SK Kamenice                     17.59   + 4.08
22. Šlajs Daniel              KRL9403 A Kometa Kralovice                18.05   + 4.14
23. Valášek Jan               KAM9400 B SK Kamenice                     18.12   + 4.21
24. Maňák Matěj               PHK9302 A OK 99 Hradec Králové            18.16   + 4.25
25. Waněk Adam                VRL9501 B TJ Spartak Vrchlabí             18.18   + 4.27
26. Kučera Štěpán             STH9401 A SK Studenec                     19.01   + 5.10
27. Kamenický Ondřej          PHK9401 A OK 99 Hradec Králové            19.11   + 5.20
28. Kolárik Tomáš             TZL9302 B SKOB Zlín                       19.42   + 5.51
29. Kamenický Tobiáš          OSN9339 A SK Orientační sporty Nové Měst  19.49   + 5.58
30. Odstrčilík Viktor         TZL9309 B SKOB Zlín                       20.05   + 6.14
31. Kubát Lukáš               VRL9301 C TJ Spartak Vrchlabí             20.20   + 6.29
32. Skyva Petr                STE9307 B SK SKI-OB Šternberk             20.24   + 6.33
32. Pavlovec Jan              BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor              20.24   + 6.33
34. Schäfer Jan               TZL9301 B SKOB Zlín                       21.15   + 7.24
35. Holinka Lukáš             PTE9421 B Sokol Ptení                     23.35   + 9.44
36. Kašpar Michal             TZL9308 B SKOB Zlín                       24.04   +10.13
37. Uhlíř Marek               LBE9400 B TJ Lokomotiva Beroun            25.00   +11.09
    Klusáček Jan              TTR9301 A OOB Třebíč                       DISK         
    Vavrys Johan              LCE9302 A TJ Slovan Luhačovice             DISK         
    Semík Ondřej              KAM9401 A SK Kamenice                      DISK         
    Rossmanith Vojta          AOP9302 A POBO Opava,Přátele orientačníh   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H18A      2.50 km, 80 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Petržela Jan              LTU9201 A Lokomotiva Trutnov              14.20         
 2. Kubát Pavel               PHK9101 A OK 99 Hradec Králové            14.51   + 0.31
 2. Hnilica Přemek            ASU9141 A Magnus Orienteering             14.51   + 0.31
 4. Kantor Ondřej             TRI9103 A TJ TŽ Třinec                    15.21   + 1.01
 5. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 A SK Žabovřesky Brno              15.23   + 1.03
 6. Nečas Jiří                TZL9101 A SKOB Zlín                       15.30   + 1.10
 6. Procházka David           LPU9113 A OK Lokomotiva Pardubice         15.30   + 1.10
 8. Mokrý Stanislav           ABM9202 A KOB MOIRA Brno                  15.41   + 1.21
 9. Valenta Jiří              LCE9201 A TJ Slovan Luhačovice            15.54   + 1.34
10. Barcík Robert             ASU9201 A Magnus Orienteering             15.56   + 1.36
11. Bravený Vít               VBM9102 A VSK MZLU Brno                   16.02   + 1.42
12. Sýkora Jan                AOP9201 A POBO Opava,Přátele orientačníh  16.11   + 1.51
13. Bořil Petr                LPU9119 A OK Lokomotiva Pardubice         16.28   + 2.08
14. Strečko Marek             ASU9149 A Magnus Orienteering             16.31   + 2.11
15. Novotný Ondřej            ABM9211 A KOB MOIRA Brno                  16.35   + 2.15
16. Vlažný Jakub              LCE9102 B TJ Slovan Luhačovice            16.42   + 2.22
17. Wolf Daniel               TUR9100 A OOB TJ Turnov                   16.46   + 2.26
18. Peřinka Jan               AOP9101 B POBO Opava,Přátele orientačníh  16.58   + 2.38
19. Landovský Tomáš           PGP9103 A SK Praga Praha                  17.05   + 2.45
20. Janata Jakub              STH9205 A SK Studenec                     17.17   + 2.57
20. Uvizl Marek               STH9202 A SK Studenec                     17.17   + 2.57
22. Picek Jan                 TJN9101 A TJ Tatran Jablonec nad Nisou    17.20   + 3.00
23. Hrobař Štěpán             ABM9106 A KOB MOIRA Brno                  17.23   + 3.03
24. Smitka Jan                SHK9204 A TJ Slavia Hradec Králové        17.25   + 3.05
25. Sokol Tomáš               ASU9103 B Magnus Orienteering             17.27   + 3.07
26. Handl Jindřich            SRK9201 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.30   + 3.10
26. Navrátil Boris            AOV9203 A Oddíl aktivního pohybu TJ Baní  17.30   + 3.10
28. Nešpor Václav             KAM9103 A SK Kamenice                     17.36   + 3.16
29. Funda Jan                 SHK9103 A TJ Slavia Hradec Králové        17.40   + 3.20
30. Sokol Juraj               ASU9203 C Magnus Orienteering             17.57   + 3.37
31. Kamenický Jakub           PHK9104 A OK 99 Hradec Králové            17.58   + 3.38
32. Svoboda Tomáš             LTU9202 B Lokomotiva Trutnov              18.10   + 3.50
33. Benroth Martin            TZL9206 A SKOB Zlín                       18.14   + 3.54
34. Holinka Matouš            ZPV9222 A KOB Železárny Prostějov         18.33   + 4.13
34. Kudera Daniel             SHK9208 A TJ Slavia Hradec Králové        18.33   + 4.13
36. Bělohlávek Jiří           ROZ9201 B Orientační klub TOM Roztoky     18.54   + 4.34
37. Mikulecký Jan             PHK9202 A OK 99 Hradec Králové            18.59   + 4.39
38. Gazda Viktor              TRI9203 A TJ TŽ Třinec                    19.06   + 4.46
39. Machek Vojta              VRL9102 B TJ Spartak Vrchlabí             19.12   + 4.52
40. Doležel Ondřej            STE9202 A SK SKI-OB Šternberk             19.15   + 4.55
41. Kučera Michal             STH9201 A SK Studenec                     19.36   + 5.16
42. Ostřanský Filip           ASU9243 B Magnus Orienteering             19.43   + 5.23
43. Hájek Adam                ZVO9201 C SK OB Zvole                     20.02   + 5.42
44. Lazák Tomáš               LTU9102 A Lokomotiva Trutnov              20.18   + 5.58
45. Kazda Adam                ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno              21.32   + 7.12
46. Vondrák Jiří              LTU9203 C Lokomotiva Trutnov              23.35   + 9.15
47. Semančík Dominik          ASU9202 C Magnus Orienteering             24.10   + 9.50
48. Benc Martin               ASU9143 C Magnus Orienteering             24.38   +10.18
    Švirák Ondřej             TUR9102 A OOB TJ Turnov                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H20A      2.60 km, 80 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zimmermann Jakub          ZBM8928 R SK Žabovřesky Brno              15.16         
 2. Nykodým Miloš             ZBM9005 A SK Žabovřesky Brno              15.47   + 0.31
 3. Hájek Daniel              ZBM8919 R SK Žabovřesky Brno              15.50   + 0.34
 4. Malý Ondřej               VIC8911 R OB Vizovice, občanské sdružení  16.22   + 1.06
 5. Müller Martin             PHK8903 A OK 99 Hradec Králové            16.39   + 1.23
 6. Kolárik Jan               TZL9013 A SKOB Zlín                       16.41   + 1.25
 7. Lejsek Tadeáš             PGP8903 A SK Praga Praha                  16.52   + 1.36
 8. Ptáček Jiří               SRK9002 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.53   + 1.37
 9. Kamenický Matěj           LPU9036 A OK Lokomotiva Pardubice         16.54   + 1.38
10. Šesták Jakub              RBK9001 A SK Radioklub Blansko            16.56   + 1.40
11. Klapal Jan                LPU9006 A OK Lokomotiva Pardubice         17.12   + 1.56
12. Kořínek Tomáš             BOR9007 A OK Jiskra Nový Bor              17.18   + 2.02
13. Dusílek Adam              SRK8902 R SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.23   + 2.07
14. Slezák Zdeněk             LCE8902 A TJ Slovan Luhačovice            17.25   + 2.09
15. Štrajt Michal             TBM8903 C TJ Tesla Brno                   17.37   + 2.21
16. Majláth Martin            ZBM8902 C SK Žabovřesky Brno              17.41   + 2.25
17. Kubát Jan                 PHK8902 R OK 99 Hradec Králové            17.56   + 2.40
18. Fehérvári Zsolt           HRT0011 C Hungarian Relay Team            18.12   + 2.56
18. Zelenka Tomáš             PHK9001 A OK 99 Hradec Králové            18.12   + 2.56
18. Melecký Martin            AOP9001 A POBO Opava,Přátele orientačníh  18.12   + 2.56
21. Jirásek Michal            SHK8901 A TJ Slavia Hradec Králové        18.32   + 3.16
22. Šabatka Zdeněk            SHK8902 A TJ Slavia Hradec Králové        18.57   + 3.41
23. Válek Filip               VRB8906 A SK při gymnáziu Vrbno pod Prad  19.16   + 4.00
24. Slezák Jiří               LCE9001 B TJ Slovan Luhačovice            19.35   + 4.19
25. Kobr Tomáš                TJN8901 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou    20.27   + 5.11
26. Hostaš Petr               TJN9001 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou    21.09   + 5.53
27. Pavlík Michal             ASU9001 B Magnus Orienteering             21.52   + 6.36
    Procházka Pavel           JIL9002 A OK Jilemnice                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H21A      2.70 km, 50 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hanslian David            LCE7835 C TJ Slovan Luhačovice            14.29         
 2. Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava              15.06   + 0.37
 3. Sysel Ctibor              PGP8700 C SK Praga Praha                  15.18   + 0.49
 4. Baier Martin              TUR7603 R OOB TJ Turnov                   15.24   + 0.55
 5. Besta Michal              JAM7600 R SK Jamnice                      15.33   + 1.04
 6. Zelinka Jiří              ZBM8740 C SK Žabovřesky Brno              15.39   + 1.10
 7. Sysel Ondřej              PGP8302 C SK Praga Praha                  15.49   + 1.20
 7. Henek Vladan              VBM8002 R VSK MZLU Brno                   15.49   + 1.20
 9. Přibyl Broněk             TZL8603 C SKOB Zlín                       15.59   + 1.30
10. Žaloudek Petr             DKP8304 C OOB Kotlářka                    16.00   + 1.31
10. Vobr Marek                BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor              16.00   + 1.31
12. Váňa Martin               TUR8401 C OOB TJ Turnov                   16.04   + 1.35
13. Kalous Vladislav          EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha               16.05   + 1.36
14. Bialožyt Michal           ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno              16.06   + 1.37
15. Otrusina Jiří             ZBM8201 C SK Žabovřesky Brno              16.11   + 1.42
16. Procházka Jan             DKP8201 R OOB Kotlářka                    16.20   + 1.51
17. Oma Jakub                 TUR8002 C OOB TJ Turnov                   16.21   + 1.52
18. Pachner Pavel             VLI7503 C VSK Slavia TU Liberec           16.22   + 1.53
18. Nývlt Martin              SNA8206 C TJ Start Náchod                 16.22   + 1.53
20. Beneš Jan                 SJC8703 R Sportcentrum Jičín              16.23   + 1.54
21. Kolín Jan                 JIL7701 C OK Jilemnice                    16.28   + 1.59
21. Janeček Oldřich           DKP8211 C OOB Kotlářka                    16.28   + 1.59
21. Liščinský Zdeněk          TBM8215 C TJ Tesla Brno                   16.28   + 1.59
24. Švihovský Jaromír         SJC8005 R Sportcentrum Jičín              16.29   + 2.00
25. Janovský Tomáš            PGP6401 C SK Praga Praha                  16.34   + 2.05
26. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK MZLU Brno                   16.35   + 2.06
27. Khýn Vítězslav            DOB8304 C KOB Dobruška                    16.38   + 2.09
28. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové        16.42   + 2.13
29. Holas Ondřej              TUR8501 C OOB TJ Turnov                   16.43   + 2.14
29. Bravený Adam              VBM8801 C VSK MZLU Brno                   16.43   + 2.14
31. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA Ursus Orienteering         16.44   + 2.15
32. Hanč Petr                 VRL8001 C TJ Spartak Vrchlabí             16.49   + 2.20
33. Hošek Radim               DOB8737 C KOB Dobruška                    16.50   + 2.21
34. Perůtka Jan               LCE8801 C TJ Slovan Luhačovice            16.52   + 2.23
35. Zicha Jiří                LCE7708 C TJ Slovan Luhačovice            16.53   + 2.24
36. Bláha Jan                 SHK8215 C TJ Slavia Hradec Králové        16.56   + 2.27
37. Strachota Petr            TJN8700 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    16.59   + 2.30
38. Žaloudík Jiří             VOV8601 C VSK VŠB TU Ostrava              17.02   + 2.33
39. Rajnošek Matěj            OSN8800 C SK Orientační sporty Nové Měst  17.07   + 2.38
40. Stulík Jakub              SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové        17.12   + 2.43
40. Halama Jakub              KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.12   + 2.43
42. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové            17.13   + 2.44
43. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    17.23   + 2.54
44. Švadlena Pavel            CHC7502 C KOB Choceň                      17.27   + 2.58
44. Princl Pavel              FSP7800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     17.27   + 2.58
44. Pavlačka Ondřej           VOV8102 C VSK VŠB TU Ostrava              17.27   + 2.58
47. Kočí Martin               VBM8702 C VSK MZLU Brno                   17.31   + 3.02
47. Otruba Karel              PLU7917 C TJ Sokol Plumlov                17.31   + 3.02
49. Pešek Ondřej              CHC8502 C KOB Choceň                      17.33   + 3.04
50. Zlámal Petr               SJC7010 C Sportcentrum Jičín              17.35   + 3.06
51. Fiala Martin              TTR8801 C OOB Třebíč                      17.42   + 3.13
52. Tesař Pavel               PGP7708 C SK Praga Praha                  17.50   + 3.21
53. Bořil Tomáš               ZBM8833 R SK Žabovřesky Brno              17.52   + 3.23
54. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO Opava,Přátele orientačníh  18.01   + 3.32
55. Zřídkaveselý Libor        ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno              18.06   + 3.37
56. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ Start Náchod                 18.13   + 3.44
57. Kříž Lukáš                TTR8201 C OOB Třebíč                      18.16   + 3.47
58. Vítek Tomáš               PHK7702 R OK 99 Hradec Králové            18.22   + 3.53
59. Podmolík Tomáš            TZL6915 C SKOB Zlín                       18.25   + 3.56
60. Klícha Martin             SRK8801 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.33   + 4.04
61. Gomzyk Andriy             TUR8001 C OOB TJ Turnov                   18.54   + 4.25
62. Kovalčík Tomáš            JAM7300 C SK Jamnice                      18.55   + 4.26
62. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA Ursus Orienteering         18.55   + 4.26
64. Bencúr Juraj              LCE7701 C TJ Slovan Luhačovice            19.02   + 4.33
65. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        19.33   + 5.04
66. Špacír Jan                UOL8805 C SK Univerzity Palackého Olomou  19.42   + 5.13
67. Turczer Petr              KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.04   + 5.35
68. Dvořáček Jiří             TTR7502 C OOB Třebíč                      20.30   + 6.01
69. Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk             20.34   + 6.05
    Krejsa Jan                CHT8701 C SK Chrast                        DISK         
    Matras Tomáš              CHT8001 C SK Chrast                        DISK         
    Procházka Tomáš           DKP8200 C OOB Kotlářka                     DISK         
    Drobník Michal            SJC8709 C Sportcentrum Jičín               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
D21B      2.00 km, 40 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ryšavá Magdalena          PGP7650 C SK Praga Praha                  16.39         
 2. Doležalová Lenka          SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové        17.02   + 0.23
 3. Körberová Andrea          TUR9455 C OOB TJ Turnov                   17.21   + 0.42
 4. Brožová Aneta             TUR9453 C OOB TJ Turnov                   18.23   + 1.44
 5. Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno              18.39   + 2.00
 6. Šediváková Helena         LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice         19.03   + 2.24
 7. Trejtnarová Zuzana        KUN9151 C TJ Sokol Kunvald                23.39   + 7.00
 8. Doležalová Martina        CHT8152 C SK Chrast                       26.45   +10.06
 9. Procházková Anna          TZL8462 C SKOB Zlín                       33.36   +16.57
    Pěluchová Daniela         CHC8851 C KOB Choceň                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H21B      2.30 km, 40 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Balcar Aleš               PHK8602 C OK 99 Hradec Králové            13.32         
 2. Špicar Petr               SJC8801 C Sportcentrum Jičín              14.15   + 0.43
 3. Jirásek Aleš              LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice         14.23   + 0.51
 4. Štregl Petr               VRL7303 C TJ Spartak Vrchlabí             14.53   + 1.21
 5. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice         15.02   + 1.30
 6. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             15.04   + 1.32
 7. Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko            15.14   + 1.42
 8. Korecký Miroslav          CHT7901 C SK Chrast                       15.31   + 1.59
 9. Krmaš Václav              SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.34   + 2.02
10. Jalový Vlastimil          RBK8604 C SK Radioklub Blansko            15.36   + 2.04
10. Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice         15.36   + 2.04
12. Voráček Michal            PGP8009 C SK Praga Praha                  15.43   + 2.11
13. Kratochvíl Karel          HOB7001 C SKOB HOBES Horní Benešov        15.51   + 2.19
14. Kafka Miloš               LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice         15.57   + 2.25
15. Novotný Milan             PHK6502 C OK 99 Hradec Králové            16.00   + 2.28
16. Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno              16.20   + 2.48
17. Schuster Martin           AOP6502 C POBO Opava,Přátele orientačníh  16.25   + 2.53
18. Sudre Frédéric            CHT6701 C SK Chrast                       16.29   + 2.57
18. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              16.29   + 2.57
20. Stoklasa Bohumil          PLU8417 C TJ Sokol Plumlov                16.30   + 2.58
21. Brtník Adam               DKP8718 C OOB Kotlářka                    16.35   + 3.03
22. Tomeš Petr                ZBM7531 C SK Žabovřesky Brno              16.37   + 3.05
23. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        16.51   + 3.19
24. Slavík Pavel              SNA7349 C TJ Start Náchod                 16.53   + 3.21
25. Pátek Michal              CHC8603 C KOB Choceň                      17.06   + 3.34
26. Vlach Martin              DKP8605 C OOB Kotlářka                    17.07   + 3.35
27. Tomeš Jaroslav            DKP8109 C OOB Kotlářka                    17.19   + 3.47
28. Pospíšil Ondřej           DKP8717 C OOB Kotlářka                    17.24   + 3.52
29. Beneš Jan                 SJH7001 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     17.26   + 3.54
30. Lžíčař Martin             DOB8803 C KOB Dobruška                    17.48   + 4.16
31. Paloncý Pavel             KSU8448 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.52   + 4.20
32. Preininger Luděk          DOB8001 C KOB Dobruška                    18.13   + 4.41
33. Sýkora Bohumil            CHC8601 C KOB Choceň                      18.16   + 4.44
34. Heřman Daniel             SRK7102 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.17   + 4.45
35. Vintr Radek               TZL7701 C SKOB Zlín                       20.17   + 6.45
36. Procházka Radek           LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice         20.41   + 7.09
37. Hulec Jan                 SRK8101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  21.23   + 7.51
38. Žebrák Zbyněk             MOV7105 C SKOB Ostrava                    21.46   + 8.14
39. Duda Antonín              TJN8705 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    22.19   + 8.47
40. Ostřanský Josef           SSU9011 B SK Severka Šumperk              24.46   +11.14
    Hepnar Lubomír            STE6307 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
D14      1.50 km, 30 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bořánková Karolína        KAM9550 B SK Kamenice                     12.06         
 2. Kulhavá Eliška            SRK9655 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  13.02   + 0.56
 3. Cych Weronika             PL1     C Cychs family                    13.14   + 1.08
 4. Pavlů Kateřina            PGP9554 B SK Praga Praha                  13.27   + 1.21
 5. Šňupárková Anna           DKP9652 B OOB Kotlářka                    13.35   + 1.29
 6. Čechová Tereza            SJI9852 C OK Jihlava                      15.39   + 3.33
 7. Hlubučková Kristýna       KAM9551 B SK Kamenice                     15.44   + 3.38
 8. Petrasová Zuzana          SRK9653 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.54   + 3.48
 9. Nováková Tereza           DKP9751 B OOB Kotlářka                    15.55   + 3.49
10. Bucká Karolína            ABR9553 C A-team Bruntál                  17.27   + 5.21
11. Hájková Eliška            ZVO9851 C SK OB Zvole                     22.21   +10.15
12. Petráčková Kristýna       SJI9851 C OK Jihlava                      23.36   +11.30
13. Ježková Kateřina          SLA9750 B SKOB STAVIMAT Slaný             27.35   +15.29
14. Vacková Anna              SJI9854 B OK Jihlava                      28.17   +16.11
15. Zábranská Kristýna        SLA9852 C SKOB STAVIMAT Slaný             28.47   +16.41
16. Zimmerová Kateřina        ZVO9852 C SK OB Zvole                     32.22   +20.16
    Veselá Rebeka             KAM9652 B SK Kamenice                      DISK         
    Hausenblasová Karolína    KAM9650 B SK Kamenice                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
D35C      2.10 km, 65 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zlámalová Zdena           SJC7253 C Sportcentrum Jičín              19.07         
 2. Čechová Zuzana            SJI6951 C OK Jihlava                      19.31   + 0.24
 3. Procházková Alexandra     LPU7051 C OK Lokomotiva Pardubice         20.03   + 0.56
 4. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Železárny Prostějov         20.08   + 1.01
 4. Klinkerová Jitka          KAM6450 C SK Kamenice                     20.08   + 1.01
 6. Abelová Ivana             STB6798 C TJ Stadion Nový Bor             22.27   + 3.20
 7. Laštůvková Lenka          TRI6650 C TJ TŽ Třinec                    22.36   + 3.29
 8. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              22.59   + 3.52
 9. Voborníková Eva           CTB6851 C SK Chotěboř                     23.10   + 4.03
10. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             23.43   + 4.36
11. Čermáková Renata          LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice         25.06   + 5.59
12. Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ Start Náchod                 34.36   +15.29
13. Cych Ewa                  PL1     C Cychs family                    38.13   +19.06
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
D45C      1.80 km, 30 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hrstková Dana             SJI6051 C OK Jihlava                      15.44         
 2. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      15.45   + 0.01
 3. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              15.57   + 0.13
 4. Stackeová Anna            LCE5551 C TJ Slovan Luhačovice            16.21   + 0.37
 5. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         17.09   + 1.25
 6. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       17.16   + 1.32
 7. Vlažná Mirka              LCE5852 C TJ Slovan Luhačovice            18.08   + 2.24
 8. Cahlová Slávka            LCE5451 C TJ Slovan Luhačovice            18.43   + 2.59
 9. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      19.15   + 3.31
10. Klusáčková Jitka          TTR6152 C OOB Třebíč                      20.01   + 4.17
11. Dočkalová Jiřina          LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         20.43   + 4.59
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
D55C      1.70 km, 45 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              20.08         
2. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    20.39   + 0.31
3. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            20.55   + 0.47
4. Křížová Zdenka            PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     21.27   + 1.19
5. Kupcová Věroslava         HSU4850 C Horizont klub Šumperk           25.05   + 4.57
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H14      1.90 km, 60 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chmelař Martin            JPV9505 B SK Prostějov                    13.23         
 2. Šňupárek Václav           DKP9500 B OOB Kotlářka                    13.27   + 0.04
 3. Čech Jan                  SJI9601 B OK Jihlava                      13.59   + 0.36
 4. Sklenář Martin            SBR9501 B SKOB Bruntál                    14.12   + 0.49
 5. Kettner Vojtěch           HCE9600 B TJ Sokol Hostivice              14.29   + 1.06
 6. Záděra Pavel              BBM9500 B BETA Ursus Orienteering         14.51   + 1.28
 7. Kosek Jan                 SRK9507 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.14   + 1.51
 8. Heřman Ondřej             SRK9503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.53   + 2.30
 9. Chovanec David            TZL9502 B SKOB Zlín                       16.29   + 3.06
10. Frýba Dominik             SJI9702 B OK Jihlava                      17.04   + 3.41
11. Zlámal David              SJC9603 B Sportcentrum Jičín              17.16   + 3.53
12. Aschermann Daniel         KAM9801 C SK Kamenice                     17.23   + 4.00
13. Vystavěl Ondřej           JPV9807 C SK Prostějov                    17.43   + 4.20
14. Valášek Jiří              KAM9700 C SK Kamenice                     17.59   + 4.36
15. Jordanov Alexandr         BBM9501 C BETA Ursus Orienteering         18.11   + 4.48
16. Ptáček Martin             SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.17   + 4.54
17. Vacek Vojtěch             SJI9602 B OK Jihlava                      18.25   + 5.02
18. Mašek Ondřej              SRK9502 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.04   + 5.41
19. Locker Tomáš              SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.25   + 7.02
20. Štál Jan                  SJC9601 B Sportcentrum Jičín              20.33   + 7.10
21. Bořil Jan                 OSN9700 B SK Orientační sporty Nové Měst  22.05   + 8.42
22. Ptáček Patrik             BBM9800 B BETA Ursus Orienteering         22.49   + 9.26
23. Vandas Daniel             SRK9805 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  23.00   + 9.37
24. Švadlena Michal           CHC0101 C KOB Choceň                      23.06   + 9.43
25. Turna Matyáš              TZL9602 B SKOB Zlín                       25.11   +11.48
26. Zikmund Zdeněk            SJC9703 B Sportcentrum Jičín              25.27   +12.04
27. Sladovník Adam            ZVO9601 C SK OB Zvole                     29.55   +16.32
28. Hausenblas Šimon          KAM9803 C SK Kamenice                     35.57   +22.34
    Ježek Ondřej              SLA9701 B SKOB STAVIMAT Slaný              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H35C      2.30 km, 50 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kozák Petr                KAM6501 R SK Kamenice                     14.01         
 2. Cych Piotr                PL1     C Cychs family                    14.35   + 0.34
 3. Šemelík Petr              DKL6901 C TJ Sparta Doly Kladno           15.47   + 1.46
 3. Vinš Pavel                DKL6900 C TJ Sparta Doly Kladno           15.47   + 1.46
 5. Baldrian Petr             PGP7203 C SK Praga Praha                  16.21   + 2.20
 6. Voborník Petr             CTB6601 C SK Chotěboř                     16.53   + 2.52
 7. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB Železárny Prostějov         17.00   + 2.59
 8. Slezák Libor              LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice            17.03   + 3.02
 9. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO Opava,Přátele orientačníh  17.52   + 3.51
10. Valášek Petr              KAM6600 C SK Kamenice                     19.12   + 5.11
11. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    20.19   + 6.18
12. Sýkora Jiří               AOP5401 C POBO Opava,Přátele orientačníh  20.25   + 6.24
13. Valenta Jiří              LCE6301 C TJ Slovan Luhačovice            20.51   + 6.50
14. Veselský Martin           TTR6900 C OOB Třebíč                      26.20   +12.19
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H45C      2.10 km, 70 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ludvík Petr               STB5701 C TJ Stadion Nový Bor             18.07         
 2. Petržela Pavel            LTU6301 C Lokomotiva Trutnov              18.12   + 0.05
 3. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    18.21   + 0.14
 4. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Železárny Prostějov         18.55   + 0.48
 5. Zeman Jaroslav            CHT5901 C SK Chrast                       19.48   + 1.41
 6. Petráček Aleš             SJI6301 C OK Jihlava                      20.10   + 2.03
 7. Trejtnar Pavel            KUN5801 C TJ Sokol Kunvald                20.32   + 2.25
 8. Dlouhý Jiří               DKP5700 C OOB Kotlářka                    21.10   + 3.03
 9. Gazdačko Milan            SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové        22.27   + 4.20
10. Hrenko Laszlo             HRT0014 C Hungarian Relay Team            23.12   + 5.05
11. Kulhavý Josef             SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  23.39   + 5.32
12. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         25.20   + 7.13
13. Mádle Petr                SRK6101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  26.31   + 8.24
14. Klusáček Martin           TTR5601 C OOB Třebíč                      26.37   + 8.30
15. Bucký Josef               ABR6001 C A-team Bruntál                  30.26   +12.19
    Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                        DISK         
    Lichovník Tomáš           PZR6401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H55C      2.00 km, 60 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Cabrnoch Jiří             DKL5400 C TJ Sparta Doly Kladno           16.35         
 2. Vítek Zdeněk              SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.57   + 0.22
 3. Přinda Oldřich            VLI5101 C VSK Slavia TU Liberec           17.02   + 0.27
 4. Hegedüs Zoltán            HRT0012 C Hungarian Relay Team            17.44   + 1.09
 5. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.46   + 1.11
 6. Stehno Pavel              DKP4900 C OOB Kotlářka                    18.03   + 1.28
 7. Pohl Zdeněk               SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.08   + 1.33
 8. Šroler Zdeněk             KUN5201 C TJ Sokol Kunvald                18.54   + 2.19
 9. Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     20.08   + 3.33
10. Žaludek Jindřich          TZL5410 C SKOB Zlín                       21.45   + 5.10
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
H65C      1.70 km, 45 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Procházka Zdenko          DKP4300 C OOB Kotlářka                    16.21         
2. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              19.04   + 2.43
3. Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín              19.10   + 2.49
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 25.05.2009 21:34
23.05.2009 hummel sprint cup, žebříček A
P      1.90 km, 60 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáček Jan               LCE9101 B TJ Slovan Luhačovice            13.05         
 2. Pova Ondřej               KRL9304 B Kometa Kralovice                13.27   + 0.22
 3. Rafaj Nikola              EKP7501 C VŠTJ Ekonom Praha               14.28   + 1.23
 4. Vištejn Jiří              KRL9305 B Kometa Kralovice                14.58   + 1.53
 5. Konůpka Petr              BFM8902 C SKOB Frýdek - Místek            15.42   + 2.37
 6. Papugová Katarína         LCE9252 C TJ Slovan Luhačovice            16.24   + 3.19
 7. Hulec Vít                 SRK     C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.25   + 5.20
 8. Šeděnková Hana            LCE8053 C TJ Slovan Luhačovice            19.08   + 6.03
 9. Vozda Jiří                KSU6148 C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.11   + 7.06
10. Procházková Miluše        DCE5450 C TJ Sokol Dobřichovice           23.50   +10.45
11. Buriánková Dana                   C                                 24.08   +11.03
12. Ludvík Matyáš             STB9801 C TJ Stadion Nový Bor             24.43   +11.38
13. Pastuszková Eliška        TZL7878 C SKOB Zlín                       25.06   +12.01
14. Zlámalová Nikola          SJC9951 C Sportcentrum Jičín              36.15   +23.10
15. Dvořáček Jakub            TTR0302 C OOB Třebíč                      64.01   +50.56
    Hanousek Martin           CTB7910 C SK Chotěboř                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------