Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
D105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. ZPV 1  KOB Železárny Prostějov                       141.32         
           Jirková Renata                  51.43 ( 1)               
           Křečková Petra                  50.31 ( 2)    102.14 ( 1)
           Holinková Hana                  39.18 ( 1)    141.32 ( 1)

2. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           151.17   + 9.45
           Maťátková Marcela               58.53 ( 2)               
           Neumannová Kamila               50.19 ( 1)    109.12 ( 2)
           Skyvová Kristýna                42.05 ( 2)    151.17 ( 2)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
D135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       142.49         
           Čermáková Renata                40.39 ( 1)               
           Víchová Ladislava               44.48 ( 3)     85.27 ( 2)
           Dočkalová Jiřina                57.22 ( 2)    142.49 ( 1)

2. LCE 1  TJ Slovan Luhačovice                          144.28   + 1.39
           Stackeová Anna                  41.00 ( 2)               
           Vlažná Mirka                    43.51 ( 2)     84.51 ( 1)
           Cahlová Slávka                  59.37 ( 3)    144.28 ( 2)

3. KON 1  KOB Konice                                    145.12   + 2.23
           Smičková Eva                    50.27 ( 3)               
           Hlavová Miroslava               41.45 ( 1)     92.12 ( 3)
           Skácelová Naďa                  53.00 ( 1)    145.12 ( 3)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
D14      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. SCO 1  Středočeská oblast                             90.13         
           Hlubučková Kristýna             28.23 ( 1)               
           Bořánková Karolína              29.10 ( 1)     57.33 ( 1)
           Procházková Marie               32.40 ( 1)     90.13 ( 1)

2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          111.00   +20.47
           Machačová Michaela              31.20 ( 4)               
           Kavalírová Jůlie                44.05 ( 2)     75.25 ( 2)
           Samková Kateřina                35.35 ( 2)    111.00 ( 2)

3. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              121.52   +31.39
           Petrasová Zuzana                34.32 ( 5)               
           Zemánková Tereza                49.26 ( 4)     83.58 ( 4)
           Kulhavá Eliška                  37.54 ( 3)    121.52 ( 3)

4. SJI 1  OK Jihlava                                    135.01   +44.48
           Čechová Tereza                  38.33 ( 6)               
           Petráčková Kristýna             55.20 ( 5)     93.53 ( 5)
           Vacková Anna                    41.08 ( 4)    135.01 ( 4)

5. SCO 2  Středočeská oblast                            142.09   +51.56
           Hausenblasová Karolína          31.16 ( 3)               
           Ježková Kateřina                47.58 ( 3)     79.14 ( 3)
           Zábranská Kristýna              62.55 ( 5)    142.09 ( 5)

   SCO 3  Středočeská oblast                              DISK         
           Veselá Rebeka                   30.49 ( 2)               
           Hájková Eliška                   DISK                    
           Zimmerová Kateřina               DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
D18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. UOL 1  SK Univerzity Palackého Olomouc                97.42         
           Čermáková Magdalena             35.09 ( 7)               
           Valešová Jana                   31.03 ( 1)     66.12 ( 1)
           Indráková Adélka                31.30 ( 4)     97.42 ( 1)

 2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          100.49   + 3.07
           Novotná Markéta                 33.23 ( 2)               
           Kamenická Kateřina              36.24 ( 7)     69.47 ( 3)
           Novotná Tereza                  31.02 ( 1)    100.49 ( 2)

 3. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 104.33   + 6.51
           Uhlíková Tereza                 38.58 (12)               
           Poloprutská Markéta             34.27 ( 2)     73.25 ( 9)
           Pavlovcová Petra                31.08 ( 2)    104.33 ( 3)

 4. UOL 2  SK Univerzity Palackého Olomouc               104.52   + 7.10
           Šimková Johanka                 37.27 ( 9)               
           Štrajtová Štěpánka              35.29 ( 4)     72.56 ( 7)
           Horčičková Vendula              31.56 ( 6)    104.52 ( 4)

 5. LTU 1  Lokomotiva Trutnov                            105.23   + 7.41
           Kubátová Zuzana                 34.28 ( 6)               
           Svobodová Lenka                 35.16 ( 3)     69.44 ( 2)
           Doškářová Tereza                35.39 (10)    105.23 ( 5)

 6. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       105.56   + 8.14
           Knapová Lenka                   33.49 ( 5)               
           Procházková Klára               39.14 (15)     73.03 ( 8)
           Petráčková Klára                32.53 ( 7)    105.56 ( 6)

 7. DKP 1  OOB Kotlářka                                  106.08   + 8.26
           Svobodná Tereza                 38.52 (11)               
           Procházková Zuzana              35.38 ( 5)     74.30 (10)
           Svobodná Madla                  31.38 ( 5)    106.08 ( 7)

 8. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              107.22   + 9.40
           Kosová Denisa                   32.53 ( 1)               
           Reslová Hana                    37.16 ( 9)     70.09 ( 4)
           Říčařová Žaneta                 37.13 (11)    107.22 ( 8)

 9. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      108.32   +10.50
           Mervartová Kristýna             35.55 ( 8)               
           Fundová Eliška                  38.49 (12)     74.44 (11)
           Teplá Karolína                  33.48 ( 8)    108.32 ( 9)

10. KAM 1  SK Kamenice                                   108.55   +11.13
           Mrázová Pavla                   38.10 (10)               
           Rusá Šárka                      36.47 ( 8)     74.57 (12)
           Panochová Anna                  33.58 ( 9)    108.55 (10)

11. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            110.32   +12.50
           Tesařová Markéta                38.58 (12)               
           Hrušková Barbora                40.09 (18)     79.07 (17)
           Chromá Kateřina                 31.25 ( 3)    110.32 (11)

12. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 111.01   +13.19
           Kochová Nikola                  33.28 ( 3)               
           Beranová Jana                   38.22 (11)     71.50 ( 5)
           Beranová Barbora                39.11 (14)    111.01 (12)

13. LCE 1  TJ Slovan Luhačovice                          111.10   +13.28
           Sklenářová Radka                33.36 ( 4)               
           Kukolová Šárka                  38.58 (13)     72.34 ( 6)
           Katarína Papugová               38.36 (13)    111.10 (13)

14. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            117.05   +19.23
           Šulerová Pavlína                41.20 (21)               
           Jemelíková Denisa               35.39 ( 6)     76.59 (13)
           Koporová Petra                  40.06 (15)    117.05 (14)

15. KAM 2  SK Kamenice                                   122.26   +24.44
           Kamererová Valerie              39.39 (17)               
           Aschermannová Petra             38.15 (10)     77.54 (14)
           Matějková Zuzana                44.32 (20)    122.26 (15)

16. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  123.37   +25.55
           Mlčochová Alice                 39.14 (16)               
           Kosová Barbora                  39.46 (17)     79.00 (16)
           Nožková Sára                    44.37 (21)    123.37 (16)

17. TRI 2  TJ TŽ Třinec                                  124.23   +26.41
           Kosová Štěpánka                 39.08 (15)               
           Laštůvková Petra                39.19 (16)     78.27 (15)
           Jastrzembská Tereza             45.56 (23)    124.23 (17)

18. PGP 1  SK Praga Praha                                126.14   +28.32
           Jelínková Šárka                 41.34 (22)               
           Šámalová Ludmila                44.19 (20)     85.53 (20)
           Kožinová Anna                   40.21 (16)    126.14 (18)

19. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            126.25   +28.43
           Vozdová Aneta                   41.11 (20)               
           Hnilicová Šárka                 43.55 (19)     85.06 (19)
           Janů Hana                       41.19 (17)    126.25 (19)

20. SJH 1  TJ Slovan Jindřichův Hradec                   127.22   +29.40
           Šrámková Michaela               41.01 (18)               
           Benešová Jana                   39.05 (14)     80.06 (18)
           Benešová Iveta                  47.16 (24)    127.22 (20)

21. DKP 2  OOB Kotlářka                                  130.27   +32.45
           Šňupárková Anna                 41.06 (19)               
           Dlouhá Hana                     46.29 (21)     87.35 (21)
           Neumannová Kateřina             42.52 (18)    130.27 (21)

22. TZL 1  SKOB Zlín                                     138.30   +40.48
           Koláriková Lucie                39.02 (14)               
           Jeřábková Jitka                 49.01 (23)     88.03 (22)
           Kociánová Barbora               50.27 (25)    138.30 (22)

23. TUR 3  OOB TJ Turnov                                 138.35   +40.53
           Smutná Anežka                   42.59 (24)               
           Körberová Andrea                49.42 (24)     92.41 (23)
           Brožová Aneta                   45.54 (22)    138.35 (23)

24. VRL 1  TJ Spartak Vrchlabí                           138.49   +41.07
           Jebavá Lucie                    50.53 (26)               
           Kičinová Erika                  49.50 (25)    100.43 (25)
           Doležalová Radka                38.06 (12)    138.49 (24)

25. AOP 1  POBO Opava,Přátele orientačního běhu Opava    142.41   +44.59
           Šarmanová Alena                 42.34 (23)               
           Sklenářová Dorothea             56.04 (26)     98.38 (24)
           Svobodová Radka                 44.03 (19)    142.41 (25)

    ABM 1  KOB MOIRA Brno                                  DISK         
           Handlová Andrea                 50.00 (25)               
           Muselíková Vladislava            DISK                    
           Kislická Hana                    DISK                    

    BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                              DISK         
           Posseltová Tereza                DISK                    
           Gotvaldová Dominika             46.50 (22)               
           Hradecká Lucie                  58.42 (26)               

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       119.54         
           Fenclová Marta                  40.36 ( 3)               
           Knapová Jana                    41.55 ( 2)     82.31 ( 2)
           Dočkalová Martina               37.23 ( 1)    119.54 ( 1)

 2. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      123.24   + 3.30
           Petrželová Tereza               41.56 ( 5)               
           Fejlková Martina                41.46 ( 1)     83.42 ( 3)
           Stehnová Zuzana                 39.42 ( 4)    123.24 ( 2)

 3. DKP 2  OOB Kotlářka                                  125.04   + 5.10
           Svobodná Šárka                  39.46 ( 2)               
           Kovářová Kristýna               45.58 ( 9)     85.44 ( 4)
           Bochenková Ivana                39.20 ( 2)    125.04 ( 3)

 4. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          128.56   + 9.02
           Panchártková Jana               39.25 ( 1)               
           Doležalová Vendula              42.45 ( 4)     82.10 ( 1)
           Topinková Monika                46.46 (11)    128.56 ( 4)

 5. PGP 2  SK Praga Praha                                131.23   +11.29
           Hrstková Vladěna                46.00 (13)               
           Ryšavá Magdalena                43.15 ( 5)     89.15 ( 7)
           Spurná Martina                  42.08 ( 7)    131.23 ( 5)

 6. HRT 1  Hungarian Relay Team                          131.27   +11.33
           Makrai Éva                      46.51 (16)               
           Simon Ágnes                     44.57 ( 7)     91.48 (11)
           Kelemen Bernadett               39.39 ( 3)    131.27 ( 6)

 7. KON 1  KOB Konice                                    131.33   +11.39
           Smičková Eva                    43.51 ( 8)               
           Krtičková Michaela              46.10 (11)     90.01 ( 8)
           Hlavová Jindra                  41.32 ( 6)    131.33 ( 7)

 8. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            131.44   +11.50
           Jablonovská Lenka               47.47 (19)               
           Hlavová Hana                    43.20 ( 6)     91.07 ( 9)
           Kabáthová Eva                   40.37 ( 5)    131.44 ( 8)

 9. VLI 1  VSK Slavia TU Liberec                         134.01   +14.07
           Šaffková Kateřina               44.27 (10)               
           Heczková Bohdana                42.02 ( 3)     86.29 ( 5)
           Matějová Kateřina               47.32 (13)    134.01 ( 9)

10. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 140.26   +20.32
           Gomzyk Omová Michaela           44.18 ( 9)               
           Sehnalová Tereza                51.41 (20)     95.59 (16)
           Krafková Lucie                  44.27 ( 9)    140.26 (10)

11. UOL 1  SK Univerzity Palackého Olomouc               142.16   +22.22
           Jakobová Adélka                 43.25 ( 6)               
           Horčičková Eva                  52.08 (25)     95.33 (15)
           Poklopová Lenka                 46.43 (10)    142.16 (11)

12. CHT 1  SK Chrast                                     144.12   +24.18
           Juračková Kateřina              46.21 (14)               
           Blechová Lenka                  47.24 (13)     93.45 (13)
           Budínová Radka                  50.27 (19)    144.12 (12)

13. DOB 1  KOB Dobruška                                  144.48   +24.54
           Štěpánová Dita                  51.23 (26)               
           Šponarová Lenka                 51.06 (17)    102.29 (23)
           Labašová Katarína               42.19 ( 8)    144.48 (13)

14. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       145.59   +26.05
           Valachová Martina               47.10 (18)               
           Krčálová Veronika               45.29 ( 8)     92.39 (12)
           Škodová Petra                   53.20 (28)    145.59 (14)

15. HRT 3  Hungarian Relay Team                          148.40   +28.46
           Szerencsi Ildikó                50.31 (24)               
           Bertoti Regina                  49.26 (15)     99.57 (19)
           Tóth Réka                       48.43 (16)    148.40 (15)

16. LCE 1  TJ Slovan Luhačovice                          148.58   +29.04
           Hubáčková Petra                 46.55 (17)               
           Hubáčková Pavla                 54.57 (27)    101.52 (22)
           Cahlová Blanka                  47.06 (12)    148.58 (16)

17. SHK 2  TJ Slavia Hradec Králové                      149.54   +30.00
           Teplá Tereza                    44.56 (11)               
           Doležalová Veronika             46.50 (12)     91.46 (10)
           Toužilová Martina               58.08 (31)    149.54 (17)

18. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            150.14   +30.20
           Soukupová Lucie                 48.36 (22)               
           Procházková Zuzana              51.02 (16)     99.38 (17)
           Mezníková Lenka                 50.36 (21)    150.14 (18)

19. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       150.22   +30.28
           Šediváková Helena               47.52 (20)               
           Mrštíková Květa                 51.58 (24)     99.50 (18)
           Petrová Daniela                 50.32 (20)    150.22 (19)

20. PGP 1  SK Praga Praha                                150.58   +31.04
           Ježková Dominika                51.24 (27)               
           Smolková Kateřina               51.36 (19)    103.00 (25)
           Hostomská Jitka                 47.58 (14)    150.58 (20)

21. SSU 1  SK Severka Šumperk                            151.31   +31.37
           Kuncová Eliška                  43.33 ( 7)               
           Králová Zdenka                  56.31 (28)    100.04 (20)
           Králová Lada                    51.27 (25)    151.31 (21)

22. KON 2  KOB Konice                                    151.36   +31.42
           Dittrichová Petra               51.14 (25)               
           Tomečková Zuzana                51.25 (18)    102.39 (24)
           Otrubová Johana                 48.57 (17)    151.36 (22)

23. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            152.04   +32.10
           Gebauerová Jana                 49.14 (23)               
           Tvarůžková Petra                51.44 (21)    100.58 (21)
           Zlesáková Daniela               51.06 (24)    152.04 (23)

24. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              154.39   +34.45
           Hrobařová Lenka                 40.46 ( 4)               
           Kuncová Jana                    46.00 (10)     86.46 ( 6)
           Kulhavá Šárka                   67.53 (35)    154.39 (24)

25. DKP 1  OOB Kotlářka                                  154.54   +35.00
           Karochová Simona                45.05 (12)               
           Hrušková Lenka                  49.16 (14)     94.21 (14)
           Plochová Dominika               60.33 (33)    154.54 (25)

26. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             155.15   +35.21
           Volfová Martina                 52.43 (29)               
           Ondráčková Veronika             54.02 (26)    106.45 (28)
           Zurynková Jana                  48.30 (15)    155.15 (26)

27. SCP 1  AC Sparta Praha                               156.26   +36.32
           Košárková Iva                   47.56 (21)               
           Weissová Lucie                  57.27 (30)    105.23 (27)
           Langpaulová Anna                51.03 (22)    156.26 (27)

28. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          157.37   +37.43
           Azebová Nina                    52.32 (28)               
           Čepová Daniela                  51.48 (22)    104.20 (26)
           Samková Renáta                  53.17 (27)    157.37 (28)

29. ASU 1  Magnus Orienteering                           167.22   +47.28
           Barcíková Renáta                65.11 (34)               
           Kolářová Renáta                 51.53 (23)    117.04 (31)
           Vávrová Veronika                50.18 (18)    167.22 (29)

30. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              168.15   +48.21
           Jiříková Dana                   56.11 (32)               
           Zamazalová Kateřina             58.59 (31)    115.10 (29)
           Gabrovská Lucie                 53.05 (26)    168.15 (30)

31. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            169.52   +49.58
           Stratilová Marie                61.46 (33)               
           Klusáčková Zuzana               57.01 (29)    118.47 (33)
           Jiráčková Jana                  51.05 (23)    169.52 (31)

32. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            170.41   +50.47
           Hendrychová Zuzana              55.02 (31)               
           Šišková Vladimíra               60.58 (32)    116.00 (30)
           Palátová Petra                  54.41 (29)    170.41 (32)

33. TTR 1  OOB Třebíč                                    176.38   +56.44
           Fialová Zuzana                  53.51 (30)               
           Dvořáčková Jana                 64.37 (33)    118.28 (32)
           Ratkovská Lenka                 58.10 (32)    176.38 (33)

34. DOB 2  KOB Dobruška                                  200.51   +80.57
           Netíková Martina                74.12 (35)               
           Végsöová Markéta                68.54 (34)    143.06 (34)
           Peterová Věra                   57.45 (30)    200.51 (34)

    HRT 2  Hungarian Relay Team                            DISK         
           Szerencsi Dóra                  46.23 (15)               
           Öry Eszter                       DISK                    
           Györgyi Csenge                  60.49 (34)               

MS  SHK 3  TJ Slavia Hradec Králové                      171.21   +51.27
           Doležalová Lenka                61.35                    
           Gazdačko Milan                  50.44         112.19     
           Divecký František               59.02         171.21     

MS  KAM 1  SK Kamenice                                   172.26   +52.32
           Baldrianová Barbora             41.08                    
           Klinkerová Jitka                51.32          92.40     
           Procházková Miluše              79.46         172.26     

MS  HRT    Hungarian Relay Team                             abs         
           Hrenkó Ivett                     DISK                    
           Gallusová Kateřina              75.22                    
                                             abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
H105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           130.51         
           Václavek Tomáš                  45.37 ( 1)               
           Maťátko Miloslav                42.54 ( 1)     88.31 ( 1)
           Hanák Pavel                     42.20 ( 2)    130.51 ( 1)

2. KAM 1  SK Kamenice                                   137.52   + 7.01
           Ročejdl Marek                   46.30 ( 4)               
           Valášek Petr                    52.41 ( 5)     99.11 ( 4)
           Kozák Petr                      38.41 ( 1)    137.52 ( 2)

3. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          138.46   + 7.55
           Samek Petr                      46.08 ( 2)               
           Mašata Roman                    45.46 ( 2)     91.54 ( 2)
           Novotný Milan                   46.52 ( 4)    138.46 ( 3)

4. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           143.39   +12.48
           Skyva Petr                      46.12 ( 3)               
           Mlejnek Pavel                   49.16 ( 3)     95.28 ( 3)
           Hepnar Lubomír                  48.11 ( 5)    143.39 ( 4)

5. BBM 1  BETA Ursus Orienteering                       150.10   +19.19
           Fiala Jan                       55.56 ( 6)               
           Kunz Martin                     51.16 ( 4)    107.12 ( 5)
           Ptáček Pavel                    42.58 ( 3)    150.10 ( 5)

6. DKL 1  TJ Sparta Doly Kladno                         157.11   +26.20
           Šemelík Petr                    47.08 ( 5)               
           Cabrnoch Jiří                   61.19 ( 6)    108.27 ( 6)
           Vinš Pavel                      48.44 ( 6)    157.11 ( 6)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
H135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            128.55         
           Dikoš Pavel                     43.30 ( 1)               
           Doležal Miloš                   46.50 ( 1)     90.20 ( 1)
           Krejčí Jaroslav                 38.35 ( 1)    128.55 ( 1)

2. AOP 1  POBO Opava,Přátele orientačního běhu Opava    155.13   +26.18
           Peřinka Jan                     46.21 ( 2)               
           Sýkora Jiří                     52.27 ( 2)     98.48 ( 2)
           Svoboda Martin                  56.25 ( 4)    155.13 ( 2)

3. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            162.56   +34.01
           Paloncý Pavel                   51.14 ( 3)               
           Vozda Jiří                      59.56 ( 3)    111.10 ( 3)
           Janů Zdeněk                     51.46 ( 2)    162.56 ( 3)

4. KUN 1  TJ Sokol Kunvald                              174.31   +45.36
           Šroler Zdeněk                   56.24 ( 4)               
           Lux Zdeněk                      62.38 ( 4)    119.02 ( 4)
           Trejtnar Pavel                  55.29 ( 3)    174.31 ( 4)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. SJI 1  OK Jihlava                                     88.11         
           Čech Jan                        27.23 ( 3)               
           Frýba Dominik                   29.02 ( 2)     56.25 ( 2)
           Vacek Vojtěch                   31.46 ( 1)     88.11 ( 1)

 2. SRK 2  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou               94.48   + 6.37
           Heřman Ondřej                   26.39 ( 2)               
           Locker Tomáš                    36.05 ( 5)     62.44 ( 4)
           Kosek Jan                       32.04 ( 2)     94.48 ( 2)

 3. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            112.27   +24.16
           Zikmund Zdeněk                  29.46 ( 7)               
           Doležal Vít                     48.39 ( 7)     78.25 ( 7)
           Zlámal David                    34.02 ( 3)    112.27 ( 3)

 4. BBM 1  BETA Ursus Orienteering                       124.21   +36.10
           Záděra Pavel                    28.09 ( 5)               
           Jordanov Alexandr               37.01 ( 6)     65.10 ( 6)
           Ptáček Patrik                   59.11 ( 5)    124.21 ( 4)

 5. SCO 2  Středočeská oblast                            149.20   +61.09
           Ježek Ondřej                    35.29 ( 9)               
           Hausenblas Šimon                52.57 ( 8)     88.26 ( 8)
           Sladovník Adam                  60.54 ( 6)    149.20 ( 5)

    TZL 1  SKOB Zlín                                       DISK         
           Chovanec David                  27.34 ( 4)               
           Turna Matyáš                     DISK                    
           Sadílek Jan                     37.05 ( 4)               

    SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou                DISK         
           Ptáček Martin                   30.17 ( 8)               
           Vandas Daniel                   27.42 ( 1)     57.59 ( 3)
           Mašek Ondřej                     DISK                    

    SCO 1  Středočeská oblast                              DISK         
           Kettner Vojtěch                 24.05 ( 1)               
           Čermák Matyáš                   30.47 ( 3)     54.52 ( 1)
           Valášek Jiří                     DISK                    

    DKP 1  OOB Kotlářka                                    DISK         
           Nováková Tereza                 29.18 ( 6)               
           Pavlů Kateřina                  34.05 ( 4)     63.23 ( 5)
           Šňupárek Václav                  DISK                    

MS  ASU 1  Magnus Orienteering                           156.01   +67.50
           Kašpar Jakub                    45.25                    
           Otruba Vojtěch                  45.35          91.00     
           Skalický Johan                  65.01         156.01     

MS  UOL 1  SK Univerzity Palackého Olomouc               117.21   +29.10
           Žovinec Lukáš                   48.34                    
           Dumbrovský Michal               39.13          87.47     
           Sklenář Martin                  29.34         117.21     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
H165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TTR 1  OOB Třebíč                                    119.36         
           Koudelný Jiří                   40.22 ( 2)               
           Klusáček Martin                 36.30 ( 1)     76.52 ( 1)
           Orálek Miroslav                 42.44 ( 4)    119.36 ( 1)

2. CHT 1  SK Chrast                                     121.12   + 1.36
           Matras Jaroslav                 40.11 ( 1)               
           Vítek Josef                     42.25 ( 2)     82.36 ( 2)
           Zeman Jaroslav                  38.36 ( 2)    121.12 ( 2)

3. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              123.57   + 4.21
           Vítek Zdeněk                    40.34 ( 3)               
           Pohl Zdeněk                     45.55 ( 3)     86.29 ( 3)
           Hrobař Rudolf                   37.28 ( 1)    123.57 ( 3)

4. DKP 1  OOB Kotlářka                                  138.53   +19.17
           Dlouhý Jiří                     43.39 ( 4)               
           Procházka Zdenko                52.59 ( 4)     96.38 ( 4)
           Stehno Pavel                    42.15 ( 3)    138.53 ( 4)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ABM 1  KOB MOIRA Brno                                117.11         
           Mokrý Stanislav                 37.51 ( 4)               
           Hrobař Štěpán                   41.05 ( 5)     78.56 ( 1)
           Novotný Ondřej                  38.15 ( 8)    117.11 ( 1)

 2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          121.25   + 4.14
           Kamenický Jakub                 39.46 ( 5)               
           Azeb Karim                      45.02 ( 8)     84.48 ( 5)
           Kubát Pavel                     36.37 ( 2)    121.25 ( 2)

 3. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  123.24   + 6.13
           Gazda Viktor                    47.12 (20)               
           Argaláš Michal                  40.51 ( 3)     88.03 ( 9)
           Kantor Ondřej                   35.21 ( 1)    123.24 ( 3)

 4. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       123.39   + 6.28
           Bořil Petr                      37.09 ( 2)               
           Kos Tomáš                       48.49 (18)     85.58 ( 6)
           Procházka David                 37.41 ( 6)    123.39 ( 4)

 5. ASU 1  Magnus Orienteering                           123.58   + 6.47
           Barcík Robert                   42.49 (14)               
           Ludvík Vojtěch                  43.25 ( 6)     86.14 ( 7)
           Hnilica Přemek                  37.44 ( 7)    123.58 ( 5)

 6. AOP 2  POBO Opava,Přátele orientačního běhu Opava    124.04   + 6.53
           Rossmanith Vojta                42.43 (12)               
           Navrátil Boris                  38.57 ( 2)     81.40 ( 2)
           Sýkora Jan                      42.24 (13)    124.04 ( 6)

 7. ASU 2  Magnus Orienteering                           124.58   + 7.47
           Minář Marek                     42.16 (10)               
           Strečko Marek                   40.57 ( 4)     83.13 ( 4)
           Franko David                    41.45 (12)    124.58 ( 7)

 8. LCE 1  TJ Slovan Luhačovice                          127.00   + 9.49
           Hubáček Michal                  44.48 (16)               
           Vlažný Jakub                    44.49 ( 7)     89.37 (10)
           Valenta Jiří                    37.23 ( 5)    127.00 ( 8)

 9. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 128.26   +11.15
           Wolf Daniel                     43.18 (15)               
           Švirák Ondřej                   48.13 (15)     91.31 (12)
           Landovský Tomáš                 36.55 ( 4)    128.26 ( 9)

10. LTU 2  Lokomotiva Trutnov                            128.38   +11.27
           Petržela Jan                    35.03 ( 1)               
           Lazák Tomáš                     47.06 (14)     82.09 ( 3)
           Klusáček Jan                    46.29 (18)    128.38 (10)

11. TZL 1  SKOB Zlín                                     133.29   +16.18
           Benroth Martin                  40.47 ( 6)               
           Kolárik Tomáš                   46.48 (11)     87.35 ( 8)
           Korčák Jakub                    45.54 (17)    133.29 (11)

12. STH 1  SK Studenec                                   133.36   +16.25
           Uvizl Marek                     45.13 (17)               
           Kučera Michal                   46.52 (12)     92.05 (13)
           Chloupek Adam                   41.31 (10)    133.36 (12)

13. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            137.06   +19.55
           Škara Vojtěch                   42.37 (11)               
           Šákr Vít                        50.37 (21)     93.14 (14)
           Picek Jan                       43.52 (14)    137.06 (13)

14. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      138.18   +21.07
           Smitka Jan                      42.04 ( 8)               
           Stulík Matěj                    51.42 (22)     93.46 (16)
           Funda Jan                       44.32 (15)    138.18 (14)

15. KAM 1  SK Kamenice                                   139.54   +22.43
           Rusý Tomáš                      41.19 ( 7)               
           Bělohlávek Jiří                 56.52 (27)     98.11 (21)
           Nešpor Václav                   41.43 (11)    139.54 (15)

16. LCE 2  TJ Slovan Luhačovice                          142.47   +25.36
           Vavrys Johan                    42.04 ( 8)               
           Hubáček Jonáš                   53.02 (23)     95.06 (18)
           Hubáček Jan                     47.41 (20)    142.47 (16)

17. VRL 1  TJ Spartak Vrchlabí                           143.08   +25.57
           Waněk Adam                      48.59 (25)               
           Machek Vojta                    45.53 ( 9)     94.52 (17)
           Kubát Lukáš                     48.16 (22)    143.08 (17)

18. SHK 2  TJ Slavia Hradec Králové                      148.17   +31.06
           Provázek Jiří                   46.28 (19)               
           Kudera Daniel                   48.45 (17)     95.13 (19)
           Egrt Martin                     53.04 (25)    148.17 (18)

19. STH 2  SK Studenec                                   148.40   +31.29
           Janata Jakub                    48.09 (23)               
           Kučera Štěpán                   49.35 (20)     97.44 (20)
           Charvát Jiří                    50.56 (23)    148.40 (19)

20. ASU 3  Magnus Orienteering                           148.44   +31.33
           Mušínský Tomáš                  48.20 (24)               
           Ostřanský Filip                 55.23 (26)    103.43 (24)
           Sokol Juraj                     45.01 (16)    148.44 (20)

21. KRL 1  Kometa Kralovice                              152.50   +35.39
           Šlajs Daniel                    48.06 (22)               
           Vištejn Jiří                    56.53 (28)    104.59 (26)
           Pova Ondřej                     47.51 (21)    152.50 (21)

22. LTU 1  Lokomotiva Trutnov                            153.48   +36.37
           Svoboda Tomáš                   42.48 (13)               
           Grundmann Jan                   46.56 (13)     89.44 (11)
           Vondrák Jiří                    64.04 (31)    153.48 (22)

23. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            155.48   +38.37
           Krejčí Jaroslav                 50.33 (26)               
           Průcha Pavel                    54.16 (24)    104.49 (25)
           Pavlovec Jan                    50.59 (24)    155.48 (23)

24. ZPV 1  KOB Železárny Prostějov                       157.48   +40.37
           Holinka Lukáš                   52.09 (29)               
           Holinka Matouš                  49.26 (19)    101.35 (22)
           Křeček Jan                      56.13 (27)    157.48 (24)

25. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          157.55   +40.44
           Mikulecký Jan                   50.43 (28)               
           Kamenický Ondřej                60.11 (29)    110.54 (28)
           Maňák Matěj                     47.01 (19)    157.55 (25)

26. KAM 3  SK Kamenice                                   159.51   +42.40
           Hájek Adam                      55.09 (31)               
           Kettner Lukáš                   48.31 (16)    103.40 (23)
           Valášek Jan                     56.11 (26)    159.51 (26)

27. TZL 2  SKOB Zlín                                     171.44   +54.33
           Odstrčilík Viktor               53.26 (30)               
           Schäfer Jan                     54.41 (25)    108.07 (27)
           Kašpar Michal                   63.37 (30)    171.44 (27)

28. ABM 2  KOB MOIRA Brno                                171.46   +54.35
           Mokrý Ondřej                    46.18 (18)               
           Obrátil Štěpán                  66.35 (31)    112.53 (29)
           Toman Filip                     58.53 (28)    171.46 (28)

29. ASU 4  Magnus Orienteering                           175.26   +58.15
           Sokol Tomáš                     50.42 (27)               
           Semančík Dominik                64.44 (30)    115.26 (30)
           Benc Martin                     60.00 (29)    175.26 (29)

    ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                              DISK         
           Bravený Vít                     37.38 ( 3)               
           Kazda Adam                       DISK                    
           Zimmermann Štěpán               38.28 ( 9)               

    LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                         DISK         
           Čermák Jan                      47.12 (20)               
           Kos Oldřich                     46.27 (10)     93.39 (15)
           Kamenický Tobiáš                 DISK                    

    KAM 2  SK Kamenice                                     DISK         
           Semík Ondra                      DISK                    
           Němeček Jan                     66.49 (32)               
           Uhlíř Marek                     71.36 (32)               

    AOP 1  POBO Opava,Přátele orientačního běhu Opava      DISK         
           Peřinka Jan                      DISK                    
           Hadač Filip                     37.12 ( 1)               
           Schuster Marek                  36.52 ( 3)               

MS  STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           133.58   +16.47
           Skyva Petr                      43.18                    
           Német Kryštof                   47.18          90.36     
           Uvizl Ivan                      43.22         133.58     

MS  ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                               abs         
           Jašek Otakar                    49.49                    
           Krtička Jan                     64.32         114.21     
                                             abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
H180      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            123.25         
           Dlabaja Tomáš                   39.48 ( 1)               
           Chromý Adam                     41.17 ( 6)     81.05 ( 1)
           Rajnošek Zdeněk                 42.20 ( 6)    123.25 ( 1)

 2. PGP 4  SK Praga Praha                                125.35   + 2.10
           Matějů Luboš                    44.31 (13)               
           Šedivý Jan                      39.34 ( 1)     84.05 ( 2)
           Procházka Jan                   41.30 ( 5)    125.35 ( 2)

 3. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 126.14   + 2.49
           Baier Martin                    43.59 ( 9)               
           Oma Jakub                       42.46 ( 9)     86.45 ( 9)
           Váňa Petr                       39.29 ( 3)    126.14 ( 3)

 4. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            126.31   + 3.06
           Bukovac Palo                    40.54 ( 3)               
           Hájek Daniel                    45.18 (14)     86.12 ( 8)
           Nykodým Miloš                   40.19 ( 4)    126.31 ( 4)

 5. HRT 2  Hungarian Relay Team                          127.07   + 3.42
           Lévai Ferenc                    44.20 (10)               
           Lenkei Zsolt                    40.12 ( 3)     84.32 ( 5)
           Domonyik Gábor                  42.35 ( 7)    127.07 ( 5)

 6. TZL 1  SKOB Zlín                                     130.19   + 6.54
           Krajča Tomáš                    45.55 (22)               
           Dlabaja Štěpán                  45.01 (12)     90.56 (14)
           Smola Michal                    39.23 ( 1)    130.19 ( 6)

 7. TBM 1  TJ Tesla Brno                                 131.55   + 8.30
           Štrajt Michal                   45.56 (23)               
           Liščinský Zdeněk                46.36 (19)     92.32 (17)
           Kozák Osvald                    39.23 ( 1)    131.55 ( 7)

 8. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            132.23   + 8.58
           Bořil Tomáš                     44.40 (16)               
           Palas Jan                       43.07 (10)     87.47 (11)
           Zimmermann Jakub                44.36 (13)    132.23 ( 8)

 9. SSU 1  SK Severka Šumperk                            132.54   + 9.29
           Král Vojtěch                    40.44 ( 2)               
           Král Václav                     46.05 (15)     86.49 (10)
           Poklop Martin                   46.05 (20)    132.54 ( 9)

10. HRT 1  Hungarian Relay Team                          134.02   +10.37
           Szabó András                    43.27 ( 5)               
           Kovácz Ádám                     40.48 ( 5)     84.15 ( 3)
           Fehérvári Zsolt                 49.47 (30)    134.02 (10)

11. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          134.18   +10.53
           Panchártek Jan                  47.01 (28)               
           Zvěřina Petr                    41.48 ( 8)     88.49 (12)
           Losman Petr                     45.29 (19)    134.18 (11)

12. SJC 2  Sportcentrum Jičín                            136.20   +12.55
           Kazda Ondřej                    43.50 ( 7)               
           Špicar Petr                     48.09 (22)     91.59 (15)
           Švihovský Jaromír               44.21 (12)    136.20 (12)

13. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            136.23   +12.58
           Beneš Jan                       43.53 ( 8)               
           Drobník Michal                  48.34 (25)     92.27 (16)
           Holas Štěpán                    43.56 (11)    136.23 (13)

14. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 136.55   +13.30
           Váňa Martin                     46.40 (27)               
           Kořínek Jindřich                47.19 (20)     93.59 (21)
           Holas Ondřej                    42.56 ( 8)    136.55 (14)

15. SHK 1  TJ Slavia Hradec Králové                      137.10   +13.45
           Jirásek Michal                  47.28 (31)               
           Paclík Roman                    46.19 (18)     93.47 (20)
           Hepner David                    43.23 (10)    137.10 (15)

16. TZL 2  SKOB Zlín                                     139.29   +16.04
           Nečas Jiří                      46.07 (24)               
           Podmolík Tomáš                  48.32 (24)     94.39 (24)
           Přibyl Broněk                   44.50 (17)    139.29 (16)

17. JIL 1  OK Jilemnice                                  141.26   +18.01
           Procházka Pavel                 47.40 (35)               
           Kolín Jan                       45.14 (13)     92.54 (18)
           Malý Aleš                       48.32 (28)    141.26 (17)

18. VBM 1  VSK MZLU Brno                                 142.43   +19.18
           Fučík Karel                     44.47 (18)               
           Mazal Zdeněk                    51.21 (36)     96.08 (27)
           Henek Vladan                    46.35 (22)    142.43 (18)

19. PGP 3  SK Praga Praha                                142.54   +19.29
           Flašar Jan                      45.36 (21)               
           Hora Vojtěch                    44.39 (11)     90.15 (13)
           Lejsek Tadeáš                   52.39 (38)    142.54 (19)

20. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       143.37   +20.12
           Kamenický Matěj                 46.24 (25)               
           Klapal Jan                      52.36 (41)     99.00 (32)
           Udržal Tomáš                    44.37 (14)    143.37 (20)

21. DKP 1  OOB Kotlářka                                  143.47   +20.22
           Procházka Jan                   47.25 (30)               
           Janeček Oldřich                 48.00 (21)     95.25 (26)
           Janata Martin                   48.22 (27)    143.47 (21)

22. LCE 1  TJ Slovan Luhačovice                          144.13   +20.48
           Perůtka Jan                     48.14 (40)               
           Slezák Zdeněk                   48.48 (26)     97.02 (28)
           Cahel Marek                     47.11 (24)    144.13 (22)

23. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              144.17   +20.52
           Dusílek Adam                    47.37 (34)               
           Klícha Martin                   53.23 (43)    101.00 (40)
           Ptáček Jiří                     43.17 ( 9)    144.17 (23)

24. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           144.23   +20.58
           Tomanek Daniel                  48.01 (38)               
           Petřivalský Marek               50.01 (31)     98.02 (31)
           Janků Marek                     46.21 (21)    144.23 (24)

25. TUR 3  OOB TJ Turnov                                 144.38   +21.13
           Šurgan Štefan                   47.32 (33)               
           Vlček Martin                    46.08 (16)     93.40 (19)
           Gomzyk Andriy                   50.58 (35)    144.38 (25)

26. LCE 2  TJ Slovan Luhačovice                          145.31   +22.06
           Hanslian David                  43.20 ( 4)               
           Bencúr Juraj                    56.45 (52)    100.05 (36)
           Zicha Jiří                      45.26 (18)    145.31 (26)

27. VLI 1  VSK Slavia TU Liberec                         145.47   +22.22
           Matějů Michal                   44.43 (17)               
           Horáček Michal                  40.41 ( 4)     85.24 ( 7)
           Přinda Oldřich                  60.23 (50)    145.47 (27)

28. VIC 1  OB Vizovice, občanské sdružení                145.59   +22.34
           Vyoral Jan                      49.51 (48)               
           Sadílek Martin                  51.20 (35)    101.11 (42)
           Malý Ondřej                     44.48 (16)    145.59 (28)

29. JAM 1  SK Jamnice                                    146.23   +22.58
           Košárek Pavel                   49.05 (44)               
           Kovalčík Tomáš                  52.32 (40)    101.37 (43)
           Besta Michal                    44.46 (15)    146.23 (29)

30. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          148.01   +24.36
           Balcar Aleš                     49.22 (45)               
           Kadeřávek Petr                  48.22 (23)     97.44 (30)
           Zelenka Tomáš                   50.17 (32)    148.01 (30)

31. SHK 2  TJ Slavia Hradec Králové                      148.04   +24.39
           Komanec Václav                  48.34 (41)               
           Weiner Jakub                    51.11 (34)     99.45 (33)
           Stulík Jakub                    48.19 (26)    148.04 (31)

32. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            148.05   +24.40
           Vobr Marek                      44.58 (20)               
           Kořínek Tomáš                   49.52 (30)     94.50 (25)
           Karvánek Matouš                 53.15 (39)    148.05 (32)

33. VOV 1  VSK VŠB TU Ostrava                            148.07   +24.42
           Žaloudík Jiří                   47.23 (29)               
           Pavlačka Ondřej                 52.57 (42)    100.20 (39)
           Vlach Jiří                      47.47 (25)    148.07 (33)

34. DOB 1  KOB Dobruška                                  148.33   +25.08
           Khýn Vítězslav                  47.28 (31)               
           Kolek Petr                      50.08 (32)     97.36 (29)
           Hošek Radim                     50.57 (34)    148.33 (34)

35. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             148.42   +25.17
           Ondráček Radim                  44.26 (12)               
           Kalous Vladislav                49.35 (29)     94.01 (22)
           Rafaj Nikola                    54.41 (43)    148.42 (35)

36. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       149.28   +26.03
           Kafka Miloš                     48.54 (43)               
           Fiala Petr                      51.03 (33)     99.57 (34)
           Jirásek Aleš                    49.31 (29)    149.28 (36)

37. SCP 1  AC Sparta Praha                               150.06   +26.41
           Kovář Miroslav                  44.33 (14)               
           Mrázek Jan                      39.54 ( 2)     84.27 ( 4)
           Šístek Daniel                   65.39 (54)    150.06 (37)

38. VLI 2  VSK Slavia TU Liberec                         150.48   +27.23
           Henych Petr                     47.58 (37)               
           Pachner Pavel                   52.12 (39)    100.10 (38)
           Vodrážka Jakub                  50.38 (33)    150.48 (38)

39. VRL 1  TJ Spartak Vrchlabí                           152.44   +29.19
           Štregl Petr                     49.48 (47)               
           Hanč Petr                       55.58 (47)    105.46 (49)
           Polák Vlastimil                 46.58 (23)    152.44 (39)

40. PGP 1  SK Praga Praha                                154.34   +31.09
           Janovský Tomáš                  50.31 (49)               
           Tesař Pavel                     49.31 (28)    100.02 (35)
           Baldrian Petr                   54.32 (42)    154.34 (40)

41. VRB 1  SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem            155.58   +32.33
           Klech Richard                   44.36 (15)               
           Válek Filip                     49.26 (27)     94.02 (23)
           Váňa Lukáš                      61.56 (52)    155.58 (41)

42. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            156.04   +32.39
           Bialožyt Michal                 44.22 (11)               
           Majláth Martin                  56.38 (51)    101.00 (40)
           Otrusina Jiří                   55.04 (44)    156.04 (42)

43. SNA 1  TJ Start Náchod                               156.36   +33.11
           Nývlt Martin                    48.34 (41)               
           Slavík Pavel                    56.26 (49)    105.00 (47)
           Doucha Jiří                     51.36 (36)    156.36 (43)

44. PGP 2  SK Praga Praha                                157.35   +34.10
           Voráček Michal                  55.52 (56)               
           Sysel Ondřej                    51.30 (37)    107.22 (50)
           Sysel Ctibor                    50.13 (31)    157.35 (44)

45. SRK 2  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              158.43   +35.18
           Krmaš Václav                    55.27 (54)               
           Potštejnský Jan                 46.18 (17)    101.45 (44)
           Jirčák Ondřej                   56.58 (45)    158.43 (45)

46. TTR 1  OOB Třebíč                                    161.20   +37.55
           Fiala Martin                    46.28 (26)               
           Kříž Lukáš                      56.51 (53)    103.19 (45)
           Dvořáček Jiří                   58.01 (47)    161.20 (46)

47. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          167.32   +44.07
           Vítek Tomáš                     47.42 (36)               
           Kubát Jan                       57.54 (54)    105.36 (48)
           Müller Martin                   61.56 (52)    167.32 (47)

48. AOP 1  POBO Opava,Přátele orientačního běhu Opava    169.21   +45.56
           Melecký Martin                  49.42 (46)               
           Schuster Martin                 62.34 (60)    112.16 (54)
           Hadač Miroslav                  57.05 (46)    169.21 (48)

49. RBK 1  SK Radioklub Blansko                          169.56   +46.31
           Jalový Vlastimil                55.40 (55)               
           Henek Michal                    56.10 (48)    111.50 (53)
           Šesták Jakub                    58.06 (48)    169.56 (49)

50. DKP 2  OOB Kotlářka                                  170.15   +46.50
           Žaloudek Petr                   58.14 (58)               
           Pospíšil Ondřej                 58.05 (55)    116.19 (56)
           Procházka Tomáš                 53.56 (40)    170.15 (50)

51. PLU 1  TJ Sokol Plumlov                              171.08   +47.43
           Stoklasa Bohumil                60.05 (59)               
           Otruba Karel                    58.27 (56)    118.32 (58)
           Otruba Marek                    52.36 (37)    171.08 (51)

52. HRT 3  Hungarian Relay Team                          171.47   +48.22
           Józsa Gábor                     43.29 ( 6)               
           Zsebeházy István                41.42 ( 7)     85.11 ( 6)
           Hrenko Laszlo                   86.36 (60)    171.47 (52)

53. ASU 1  Magnus Orienteering                           175.36   +52.11
           Barcík Peter                    48.06 (39)               
           Pavlík Radek                    52.02 (38)    100.08 (37)
           Pavlík Michal                   75.28 (58)    175.36 (53)

54. TJN 1  TJ Tatran Jablonec nad Nisou                  181.16   +57.51
           Strachota Petr                  60.22 (60)               
           Strachota Michal                61.46 (58)    122.08 (59)
           Kobr Tomáš                      59.08 (49)    181.16 (54)

55. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            184.48   +61.23
           Halama Jakub                    54.55 (53)               
           Paloncý Pavel                   56.26 (49)    111.21 (51)
           Turczer Petr                    73.27 (57)    184.48 (55)

56. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            185.20   +61.55
           Zháňal Jan                      76.59 (62)               
           Tomeš Petr                      53.57 (44)    130.56 (61)
           Kabáth David                    54.24 (41)    185.20 (56)

57. ZBM 6  SK Žabovřesky Brno                            194.47   +71.22
           Zelinka Jiří                    50.36 (50)               
           Drábek Jan                      66.48 (62)    117.24 (57)
           Liščinský Tomáš                 77.23 (59)    194.47 (57)

58. TJN 2  TJ Tatran Jablonec nad Nisou                  196.44   +73.19
           Hostaš Petr                     64.08 (61)               
           Duda Antonín                    65.50 (61)    129.58 (60)
           Fólová Martina                  66.46 (55)    196.44 (58)

59. DKP 3  OOB Kotlářka                                  209.20   +85.55
           Tomeš Jaroslav                  81.29 (63)               
           Brtník Adam                     55.48 (46)    137.17 (62)
           Vlach Martin                    72.03 (56)    209.20 (59)

    VIC 2  OB Vizovice, občanské sdružení                  DISK         
           Starosta Pavel                  57.22 (57)               
           Jahn Petr                       54.12 (45)    111.34 (52)
           Chmelař Daniel                   DISK                    

    SHK 3  TJ Slavia Hradec Králové                        DISK         
           Bláha Jan                       51.35 (52)               
           Šabatka Zdeněk                  62.29 (59)    114.04 (55)
           Šabatka Jan                      DISK                    

    CHT 1  SK Chrast                                       DISK         
           Jansa Jiří                      51.28 (51)               
           Krejsa Jan                       DISK                    
           Korecký Miroslav                61.54 (51)               

    FSP 1  VŠTJ Stavební fakulta Praha                     DISK         
           Princl Pavel                    44.56 (19)               
           Čech Jan                        59.05 (57)    104.01 (46)
           Fibír Tomáš                      DISK                    

MS  DOB 2  KOB Dobruška                                  186.12   +62.47
           Bravený Adam                    54.44                    
           Preininger Luděk                57.17         112.01     
           Lžíčař Martin                   74.11         186.12     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 25.05.2009 21:04
23.05.2009 Český pohár štafet
MIX      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            114.27         
           Havlík Jaroslav                 46.43 ( 7)               
           Zlámalová Zdena                 40.43 ( 5)     87.26 ( 4)
           Zlámal Petr                     27.01 ( 1)    114.27 ( 1)

 2. SJI 1  OK Jihlava                                    114.47   + 0.20
           Čechová Zuzana                  42.54 ( 6)               
           Hrstková Dana                   38.07 ( 2)     81.01 ( 3)
           Petráček Aleš                   33.46 ( 3)    114.47 ( 2)

 3. TZL 1  SKOB Zlín                                     123.44   + 9.17
           Jelínek Petr                    40.00 ( 5)               
           Koláriková Irena                37.57 ( 1)     77.57 ( 2)
           Kavánková Jana                  45.47 ( 8)    123.44 ( 3)

 4. LCE    TJ Slovan Luhačovice                          124.25   + 9.58
           Coufal Radek                    31.24 ( 2)               
           Valenta Jiří                    38.16 ( 3)     69.40 ( 1)
           Šeděnková Hana                  54.45 ( 9)    124.25 ( 4)

 5. TTR 1  OOB Třebíč                                    128.56   +14.29
           Nešporová Marie                 47.27 ( 8)               
           Klusáčková Jitka                47.51 ( 6)     95.18 ( 5)
           Nešpor Jan                      33.38 ( 2)    128.56 ( 5)

 6. KOV 1  Kovaní                                        150.47   +36.20
           Hanousek Martin                 72.41 ( 9)               
           Žebrák Zbyněk                   40.36 ( 4)    113.17 ( 7)
           Petr Jiří                       37.30 ( 5)    150.47 ( 6)

 7. ABM 1  KOB MOIRA Brno                                151.10   +36.43
           Gross Michal                    36.42 ( 4)               
           Muselíková Michaela             72.33 ( 7)    109.15 ( 6)
           Fasurová Tereza                 41.55 ( 6)    151.10 ( 7)

 8. STB 1  TJ Stadion Nový Bor                           151.29   +37.02
           Ludvík Petr                     33.44 ( 3)               
           Ludvík Matyáš                   80.53 ( 8)    114.37 ( 8)
           Abelová Ivana                   36.52 ( 4)    151.29 ( 8)

    SSU    SK Severka Šumperk                              DISK         
           Ostřanský Josef                 31.09 ( 1)               
           Ostřanská Iveta                  DISK                    
           Ostřanský Josef                 43.11 ( 7)               

MS  SJH 1  TJ Slovan Jindřichův Hradec                   123.21   + 8.54
           Tichá Tereza                    46.14                    
           Beneš Jan                       37.29          83.43     
           Benešová Iva                    39.38         123.21     

-------------------------------------------------------------------------------